EpSharkHokej


Pokud ji v kapse máte, dýchá se o mnoho líp. Můžete se v klidu připravit, potrénovat a nachystat se na další náročný ročník nejlepší ligy světa. Pokud však musíte při dovolené řešit licitace o výši… (iSport)

Otevření trhu s volnými hráči NHL se blíží. Kluby tak ještě po rozšiřovacím i klasickém draftu pomýšlejí na to nejžhavější zboží, které zrovna bude k dispozici, a také vzájemně jednají o výměnách.… (iSport)

Kluby NHL, připravte si peněženky, už ve středu se otevírá trh s volnými hráči! I když se týmoví manažeři i tentokrát budou snažit před novou sezonou co nejvíce šetřit, mezi nechráněným zbožím se… (iSport)

Český hokejový brankář Tomáš Pöpperle se po čtyřech letech strávených v Bremerhavenu stěhuje v německé hokejové lize do Kolína nad Rýnem. V novém působišti, v němž uzavřel šestatřicetiletý… (iSport)

V sobotu 1. května vstoupila Tipsport extraliga do nové sezony. Ta bude hodně jiná, sestupová. Pád o soutěž níž může potkat až dva nejhorší týmy, kluby tak byly na trhu hodně aktivní. Kdo jak… (iSport)

Jako když se otec vrátí k rodině. Jakub Kindl trénuje v Plzni. „Jinam se mi jít nechtělo. Vracím se do místa, kde mě hokej bavil nejvíc, kde jsem si to nejvíc užíval,“ netajil se 34letý bek. Celou… (iSport)

Spekulovalo se, zda po něm nechmátne Seattle v rozšiřovacím draftu, ale budoucnost Jakuba Voráčka v NHL je nakonec úplně jiná. Po deseti letech skončilo jeho působení ve Philadelphii, odkud byl… (iSport)

Tak dlouhé léto nepamatuje. Zkušený obránce Roman Polák (35) býval z NHL přece jenom zvyklý na kratší přípravu. S Vítkovicemi mu minulá sezona skončila už v polovině března v předkole play off s… (iSport)

Sezona 2020/21 už je minulostí. 1. květnem oficiálně začalo přestupové období pro nový ročník hokejové Tipsport extraligy, ve kterém se již bude sestupovat! České kluby mohou konečně vytáhnout delší… (iSport)

Ještě před rokem byl obránce Stanislav Svozil (18) jasným adeptem na první kolo  draftu NHL. Nakonec přišel na řadu až ve třetím jako 69. v pořadí, kdy po něm sáhl Columbus. Ale pořád byl první z… (iSport)