EpShark

Novinky

Dlouho se Slavia chytala do husté příbramské pavučiny, odbojného soka od Litavky skolil až osm minut před koncem střídající útočník Petar Musa. „Je to muž okamžiku, ale jeho orientace, rozhodnutí se… (iSport)

Za Slavii střílí dosud jen samé extrémně důležité góly. Ten první proti Opavě byl vítězný, v derby proti Spartě vymodlil pro sešívané remízu v nastavení a v Příbrami znovu rozhodl. Tentokrát o… (iSport)

Respekt pro výkon Příbrami, těsné vítězství 1:0 však uzmula Slavia zásluhou střídajícího Petara Musy osm minut před koncem. Nečekaně těžkou zkouškou na hřišti na posledního celku tabulky lídr… (iSport)

Mistr se na hřišti posledního týmu tabulky hodně nadřel, ale tři body z Příbrami si nakonec odvezl. „Tlak byl veliký a Slavia si gól zasloužila,“ mínil expert Horst Siegl ve studiu O2 TV Sport.… (iSport)

Byl rozpolcený. Na jednu stranu ho mohlo hřát, že se desátým gólem v sezoně dotáhl mezi pět nejlepších střelců ligy, na druhou stranu to ale znamenalo jen bod. „Remíza je málo,“ litoval boleslavský… (iSport)

Ve 27. kole FORTUNA:LIGY vedoucí Slavii trápila Příbram, mistr ale nakonec díky trefě Petara Musy vyhrál 1:0. Stejným výsledkem dopadlo i derby mezi Libercem a Jabloncem, které rozhodl Tomáš… (iSport)

Další gól v důležitém zápase, další tři body. Záložník Tomáš Malinský se trefil proti Jablonci (1:0) deset minut před koncem a hosty tak posunul na třetí příčku tabulky. Slovan přeskočil o dva body… (iSport)

Fotbalisté vedoucí Slavie ve 27. kole první ligy zvítězili na hřišti poslední Příbrami 1:0 až díky gólu střídajícího Petara Musy z 82. minuty, kterému ale podle dostupných opakovaných záběrů mohla… (iSport)

Když ho loni poosmé vyhlásili nejlepším tuzemským hráčem, deník Sport psal: Český šoubyznys má Karla Gotta a český florbal Matěje Jendrišáka. Jeho dlouhá vláda v anketě Florbalista sezony skončila,… (iSport)

Koronavirus paralyzoval sportovní dění na celém světě. Tlaku neodolali ani pořadatelé olympijských her a v Tokiu se tak bude soutěžit až za rok, stejně je na tom fotbalové EURO a další soutěže.… (iSport)