EpSharkNovinky


1993. Poslední rok, kdy kanadský tým získal Stanley Cup. Tehdejší šampion? Montreal. I teď drží kanadský prapor a věří, že nyní už obrovský hlad vášnivých fanoušků po úspěchu ukojí. Že dávnou slávu… (iSport)

Prodal důraz a odolnost, proti Skotsku patřil k nejlepším českým hráčům. Krajní obránce Vladimír Coufal přispěl k parádnímu vstupu do mistrovství Evropy nejen spolehlivým výkonem, ale i asistencí u… (iSport)

Slovenští fotbalisté zahájili úspěšně mistrovství Evropy, když v úvodním zápase skupiny E porazili Polsko 2:1. Do vedení se dostali v prvním poločase zásluhou vlastní branky gólmana Wojciecha… (iSport)

Pavel Kuka, Marek Heinz a Václav Svěrkoš, trojice bývalých reprezentačních útočníků, se minulý týden na stránkách Sportu shodla: nejlepším českým střelcem na EURO bude Patrik Schick. Kdyby si na to… (iSport)

Moc dobře ví, co Patrik Schick umí. Zkušený trenér Jaroslav Hřebík s útočníkem Leverkusenu pracoval v mládeži Sparty a zná jeho největší přednosti. „Levačku má famózní, prostě fantastickou. Před… (iSport)

Byl jednou z možností, přes kterou se mohl do sestavy dostat talent Adam Hložek. Levý záložník Jakub Jankto (25) však své místo uhájil. A sázka na osvědčená jména nakonec trenéru Jaroslavu Šilhavému… (iSport)

Má za sebou nezapomenutelné dny. Barbora Krejčíková dorazila po vítězství v singlu i deblu na French Open zpátky do Česka. Jak sama přiznala, stále ji nedochází, jakého mimořádného úspěchu dosáhla.… (iSport)

Přestupová deadline NHL skončila. Z českého pohledu změnil působiště brankář David Rittich, který se přesunul do Toronta a Jakub Vrána. Spekulace se potvrdily a český útočník se těsně před uzávěrkou… (iSport)

Takhle si to představoval. Jaroslav Šilhavý zářil po vstupní výhře na EURO nad Skotskem. Tři body se po dvougólovém představení Patrika Schicka českému týmu náramně hodí, proti Chorvatsku a Anglii… (iSport)

Sezona 2020/21 už je minulostí. 1. květnem oficiálně začalo přestupové období pro nový ročník hokejové Tipsport extraligy, ve kterém se již bude sestupovat! České kluby mohou konečně vytáhnout delší… (iSport)