EpSharkOstatní


PŘÍMO Z TOKIA | Jen chvilku si pobyli v olympijské vesnici, když přišel pozitivní výsledek testu na covid plážového volejbalisty Ondřeje Perušiče. Od té doby byl nakažený „Perun“ v hotelu vyčleněném… (iSport)

Zatímco Tomáš Satoranský coby český kapitán usiluje v olympijském Tokiu o co největší týmový úspěch, pomalu se nachyluje čas, který určí, jaká bude jeho budoucnost v NBA. (iSport)

Na olympijských hrách v Tokiu běží už pátý den soutěží a do akce se postupně dostává řada českých sportovců. Plavkyně Barbora Seemanová ve finále závodu na 200 metrů volný způsob obsadila šesté… (iSport)

Čeští basketbalisté hrají druhý zápas na olympijských hrách v Tokiu. Po úvodním vítězství nad Íránem se pokusí zaskočit silné Francouze. Ti do turnaje vstoupili fantasticky, když na úvod skupiny A… (iSport)

Tenisový turnaj ne Letních olympijských hrách v Tokiu spěje do finále. V pavouku se stále drží i Markéta Vondroušová, která vyřadila domácí hvězdu a druhou nasazenou Naomi Ósakaovou. Kdo ji čeká v… (iSport)

Hodně se na postup nadřely. České tenisové jedničky ve čtyhře Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková však roli favoritek zatím zvládají a po vítězné bitvě proti Austalankám Ashleigh Bartyové a… (iSport)

Americká sportovní gymnastka Simone Bilesová měla být jednou z největších postav olympijských her v Tokiu, jenže... nakonec nebude ve čtvrtek ani obhajovat zlato ve víceboji. Čtyřnásobná šampionka z… (iSport)

V šíleném vedru Markéra Vondroušová obstála. Sama byla dost vyšťavená, ale schopna pokračovat, což rozhodlo. Španělská soupeřka Paula Badosaová náročný zápas v nabitém programu nedohrála a české… (iSport)

Plážoví volejbalisté se radují. Ondřeje Perušiče, který měl po příletu do Tokia pozitivní test na covid-19, dnes propustili z izolace. Už večer tak může společně s parťákem Davidem Schweinerem… (iSport)

Tenistky můžou na olympijských hrách v Tokiu získat dva cenné kovy. Do semifinále dnes nejdříve prošla Markéta Vondroušová a poté uspěly i deblistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou. (iSport)