EpShark


Smiley face
HŮŘ UŽ BYLO? „Všichni ti, kteří křičí ‚více Bruselu, více Unie‘, nehájí české zájmy, ale hlavně německé, respektive francouzské,“ míní hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek.
Smiley face
Snížit daně! To je nejčastější požadavek na každou vládu kdekoli na světě v kterékoli době.
Smiley face
Chod společnosti se pomalu začíná vracet do normálních kolejí, včetně toho, že každý statistik se cítí být generálem a přichází s kritikou, kdy se co mělo, a jak se to mělo… Nicméně některé závěry cifršpiónů za pozornost stojí.
Smiley face
V minulém ohlédnutí slíbilo Zpětné zrcátko upřít dnešní pozornost k poslednímu ze Tří K — koronavirus, Koněv, komunismus.
Smiley face
"Vezměte si, že potíže mají i firmy na rozvážení potravin. Taky byste řekl, že selhaly? Taky nebyly připravené, ale dokážou mnohem flexibilněji zareagovat. To my neumíme, protože nám to neumožňuje například zákon o veřejných zakázkách. U takových firem se ale o selhání nemluví, to jen u nás.…
Smiley face
K textu tří politiků ve věci vyhlášení suverenity Izraele nad částí Judeje a Samaří.
Smiley face
Události, komentáře přinesly rozhovor s hejtmankou Středočeského kraje ve věci trestního oznámení na článek o nedostatku ochranných prostředků. Střetly se Světlana Witovská a Jaroslava Pokorná Jermanová.
Smiley face
Českým Facebookem a dalšími sociálními sítěmi i médii se zhruba od roku 2019 šíří profesionálně zpracované grafy, které mají vyvolat dojem, jaká tragédie v ČR nastala tím, že ČR nepřijala euro stejně jako Slováci.
Smiley face
Líp bude, když se peníze budou vybírat na základní funkce státu, ne pro přerozdělování.
Smiley face
Nebyly k dispozici žádné respirátory a roušky, a tak vláda vydala prohlášení, že žádné roušky vlastně nejsou potřeba. Tento vrchol neschopnosti belgické vlády je stále možné najít online na osobním webu ministryně zdravotnictví Maggie De Block: "Nošení roušek za účelem ochrany před koronavirem nemá…