EpSharkFotbal


Karel Krejčí už u druhého nejdůležitějšího fotbalového výběru v zemi skončil, vaz mu zlomilo vystoupení na mistrovství Evropy. Kdo ho ale u jedenadvacítky nahradí? Podle informací serveru iSport.cz… (iSport)

První bitvu ztratila, válku ale pořád ještě neprohrála. Dnes večer (20.30) se ji Sparta pokusí definitivně stočit na svou stranu. Na Letné ale proti Rapidu bude hrát do kopce. Musí honit manko 1:2 z… (iSport)

Fotbalisté pražské Slavie nastoupí ve 3. předkole Ligy mistrů podle očekávání proti Ferencvárosi. Budapešťský tým postoupil z 2. předkola poté, co ve venkovní odvetě zvítězil ve Vilniusu nad… (iSport)

V Plovdivu gólové sucho, v Liberci pouze trefa veterána Milana Petržely. Útočníci Slovácka v rozjezdu sezony mlčí. Respektive, skoro žádní nejsou. Po odchodu Jana Klimenta je vpředu kráter. Host z… (iSport)

Těžkých bitev zažil v kariéře desítky, ta následující ale bude i pro Bořka Dočkala výjimečná. Kapitán Sparty totiž povede své komando do stěžejní bitvy s Rapidem, ve které musí Letenští mazat manko… (iSport)

Fotbalová liga se vrátila po krátké letní pauze a po prvním odehraném kole hned přinesla celou řadu kontroverzních momentů v rámci výkonů jednotlivých sudích. Pavlu Orlovi příliš nevyšel zápas na… (iSport)

Před týdnem ve Vídni neuspěla, teď proto musí honit manko. Spartu čeká už ve středu odveta druhého předkola Ligy mistrů proti Rapidu, karty jsou rozdány jasně. Pokud chtějí Letenští postoupit a… (iSport)

Hráče pražské Sparty čeká už ve středu jeden z nejdůležitějších zápasů této sezony. A sice domácí odveta druhého předkola Ligy mistrů proti rakouskému Rapidu Vídeň. Co by se dělo, kdyby Letenští do… (iSport)

Wayne Rooney se topí v potížích. Ikona Manchesteru United, momentálně trenér Derby County čelí vydírání kvůli fotkám, na kterých si užívá s mladými dívkami. Přitom je už třináct let ženatý. Navíc… (iSport)

Pražská Sparta se v boji o postup do Ligy mistrů bude pokoušet o nápravu prohry 1:2 z prvního zápasu na stadionu Rapidu Vídeň. Postup z 2. předkola zajistí Letenským minimálně jistou účast v… (iSport)