EpSharkTenis


Tenisový turnaj ne Letních olympijských hrách v Tokiu spěje do finále. V pavouku se stále drží i Markéta Vondroušová, která vyřadila domácí hvězdu a druhou nasazenou Naomi Ósakaovou. Kdo ji čeká v… (iSport)

Tenistky můžou na olympijských hrách v Tokiu získat dva cenné kovy. Do semifinále dnes nejdříve prošla Markéta Vondroušová a poté uspěly i deblistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou. (iSport)

PŘÍMO Z TOKIA  | Olympijský singl je v Tokiu k mání. Karolína Plíšková ovšem nebude tou, která po šanci hrábne. Bojovné naladění po finálové misi ve Wimbledonu i klidném začátku Her se rozplynulo… (iSport)

Na dohled horských masivů získávala trofeje nejslavnější tenisová jména v čele s domácím Rogerem Federerem. Na ikonickém podniku ve švýcarském Gstaadu předvedl minulý týden Vít Kopřiva… (iSport)

Ve dvouhře žen zůstala po úterním programu už jen Markéta Vondroušová, která senzačně zvítězila nad domácí hvězdou Naomi Ósakaovou 6:1, 6:4 a na olympijském turnaji v Tokiu prošla do čtvrtfinále.… (iSport)

Barbora Krejčíková konec ve dvouhře olympijského tenisového turnaje obrečela. V zápase se Švýcarkou Belindou Bencicovou získala první set, ale postupně jí docházely síly a soupeřka se zlepšovala.… (iSport)

PŘÍMO Z TOKIA | Japonsko pláče a může za to tenistka Markéta Vondroušová. V osmifinále turnaje v Tokiu vyřídila 6:1, 6:4 tvář tokijských Her Naomi Ósakaovou, která v pátek při slavnostním zahájení… (iSport)

Tenistky Barbora Krejčíková, Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová postoupily na olympijském turnaji v Tokiu do osmifinále, naopak Petra Kvitová podlehla Belgičance Alison van Uytvanckové 7:5, 3:6… (iSport)

České tenistky pokračují v parádní sérii a na olympijském turnaji stále neprohrály ani zápas. Další korálek přidala Markéta Vondroušová klidnou výhrou nad Rumunkou Mihaelou Buzarnescuovou 6:1, 6:2.… (iSport)

Tenistka Barbora Krejčíková sní dál s otevřenýma očima. Na Hrách v Tokiu rychle prošla do osmifinále, když srazila 6:2, 6:4 možnou budoucí hvězdu Leylah Annie Fernandezovou z Kanady. A může zkusit… (iSport)