EpShark


Smiley face

Ruská stopa! Hahaha! ČT informuje o násilí v USA. Čí pozadí? Lid se baví


Česká televize vzbudila bouřlivou diskusi kvůli podivnému informování o tom, co stojí v pozadí nepokojů ve Spojených státech. V jedné větě totiž zmiňuje Rusko s odkazem na Obamovu bezpečnostní… (Parlamentní listy)

Smiley face

Jedna pravidla pro poklidné protestující proti karanténě, druhá pro Na černých životech záleží


Proč je špatně protestovat proti právně, morálně a vědecky pochybnému rozhodnutí britské vlády uvrhnout téměř celou zemi do domácího vězení? A proč je na druhou stranu přijatelné shromáždit obrovský… (Reformy CZ)

Smiley face

Jsem zděšen! Němcová jako Jiřina Švorcová? Karel Schwarzenberg, Klaus ml. a jiní pokračují v show Xavera. To byly špeky


ANKETA „Zděšení“ i slova o agresivních výrocích „liberálních demokratů“. Nejen takové výroky z úst českých politiků padly v reakci na situaci kolem Rady ČT, kdy nový radní Luboš Xaver Veselý… (Parlamentní listy)

Smiley face

Zlé vyhlídky pro čtvrt milionu Čechů? Průzkum naznačil dopady koronakrize


S dopady pandemie se bude podle průzkumu mezinárodní sítě poradenských společností Moore Global potýkat alespoň tři měsíce téměř polovina jejích klientů (45 procent). A minimálně se šesti měsíci jich… (Ekonomika - Eurozprávy)

Smiley face

Čtvrtina pracujících Britů je kvůli koronaviru dočasně bez práce


Britské firmy poslaly od začátku koronavirové krize na nucenou dovolenou 8,7 milionu zaměstnanců. To znamená, že více než čtvrtina celkové pracovní síly v zemi nyní využívá vládní program pomoci při… (Ekonomika - Eurozprávy)

Smiley face

6,3 milionu nakažených. Brazílii to nejhorší prý čeká


Počet nově potvrzených případů nákazy koronavirem i úmrtí s covidem-19 za den opět mírně vzrostl ve Spojených státech, které evidují už 1,8 milionu nakažených, tedy víc než třetinu z celkových 6,3… (Zahraniční - Eurozprávy)

Smiley face

Stovky lidí v Praze demonstrovaly proti Zemanovi a BabišoviDvě až tři stovky lidí se dnes v podvečer sešly na Hradčanském náměstí v Praze na demonstraci proti politice prezidenta Miloše Zemana a… (Domov - Eurozprávy)

Smiley face

Salviniho Liga má v průzkumech solidní první místo, Demokraté se propadajíŘÍM – Strana Liga Mattea Salviniho v posledních celonárodních volebních průzkumech zvětšila svůj náskok před opozicí, když se vyšplhala na… (Reformy CZ)

Smiley face

INTERNET: Twitter, Trump, Facebook a Česko„Bude to skvělý den pro sociální média a férovost,“ sdělil Donald Trump ve čtvrtek ráno na Twitteru. A téhož dne této firmě vyhlásil boj, a… (Neviditelný pes)

Smiley face

Česko se propadá do hluboké recese. Vývoj ekonomiky bude ještě horší, tvrdí ekonomovéDnešní data o vývoji ekonomiky v letošním prvním čtvrtletí jsou podle ekonomů oslovených ČTK jen předzvěstí ještě horšího vývoje ekonomiky… (Ekonomika - Eurozprávy)

Smiley face

Demonstrant v USA vypovídá, že jsou placeni SorosemJeden z organizátorů demonstrací v USA na videu vypovídá, že je placen ... Sorosem, a že se můžete přihlásit taky. Mrkněte. (Eurabia)

Vědci odhalují tajemství pandemie. Koronavirus se po světě šířil jinak, než jsme si mysleli

(Eurozprávy)
Smiley face

Angela Merkelová splnila Hitlerův sen na ovládnutí EvropyAngela Merkelová splnila Hitlerův sen na ovládnutí Evropy, napsal maltský velvyslanec ve Finsku a musel skončit ve funkci. Přitom napsal… (EUportál)

Smiley face

Pokrokový Macron spouští program výuky arabštiny ve francouzských školáchAč má Francie plné ruce práce s probíhající karanténou zavedenou ve snaze omezit šíření epidemie wuhanského koronaviru… (EUportál)

Smiley face

Italský ministr obrany: Dodávky letounů F-35 budou pokračovat dálItalský ministr obrany Lorenzo Guerini se v interview pro magazín Formiche zavázal, že program F-35 a dodávky letounů… (Security magazín)

Smiley face

Slovenský elitní letec, který dostal německý Železný kříž druhé třídy. Izidor Kovárik nakonec zahynul v plamenechI Slovensko mělo své elitní piloty, pro pořádek jmenujme například Jana Režňáka, který byl nejúspěšnějším s 32 sestřely… (Security magazín)

ŠAMANOVO DOUPĚ: Své místo

(Neviditelný pes)
Smiley face

Kdy Rusko použije jaderné zbraně? Putin představil novou vojenskou doktrínuRuský prezident Vladimir Putin dnes schválil strategický dokument, který označuje vytvoření a rozmístění… (Zahraniční - Eurozprávy)

Smiley face

Uřvaná děcka, kolečka v havlistické mašině. Zlostně dupou, zvykli si, že jim patří vše. Radní Jakl je usvědčuje ze lžíROZHOVOR „Zlostně dupající děcka na naší politické a mediální scéně dávají najevo svou nesoudnost a nedospělost. Jak… (Parlamentní listy)

Smiley face

Xaver: Miroslava Němcová? Jako Jiřina Švorcová. Špína z ČT a hra proti mněModerátor a nově zvolený radní ČT Luboš Xaver Veselý se vydal za svým kolegou z branže Čestmírem Strakatým. A nedržel… (Parlamentní listy)

Smiley face

Islám není mírumilovný systémFRANTIŠEK KRINCVAJ   Problémy nemuslimů s muslimy i mezi muslimy navzájem mají mnoho tváří. K základní náboženské… (Pravý prostor)

Smiley face

Obnova ruské ekonomiky potrvá dva roky. Plán bude stát pět bilionů rublů, řekl MišustinDvouletý plán obnovy ruské ekonomiky po pandemii vyjde Moskvu podle premiéra Michaila Mišustina na pět bilionů rublů (1… (Ekonomika - Eurozprávy)

Smiley face

Nová občanská válka kvůli zabití černocha v USA začala: Trump nařídil mobilizaciVe Spojených státech se rozhořela nová občanská válka kvůli násilnému zabití černocha George Floyda v Minnesotě. Ten… (Byznys noviny - politika)

Smiley face

Unie, omluv se nám, zní z Maďarska. Tohle v Bruselu nepotěšíMaďarská ministryně spravedlnosti Judita Vargová brání kroky premiéra Viktora Orbána, které pomohly zvládnout epidemii… (Parlamentní listy)

Smiley face

Babiš chce vědět, za jakých podmínek EU poskytne penízePremiér Andrej Babiš (ANO) dnes na dálku jednal s předsedy vlád zemí visegrádské čtyřky (V4 - Česko, Slovensko, Polsko,… (Domov - Eurozprávy)

Smiley face

Denní počet obětí covidu-19 ve Francii po delší době převýšil 100Francie poprvé za posledních 13 dní ohlásila více než 100 nových obětí nemoci covid-19. Ministerstvo zdravotnictví dnes… (Zahraniční - Eurozprávy)

Smiley face

Profesor Krejčí: Všichni poznají, že jsou bez peněz. Nekupujte zbraně, vyjednejte nový systém. Nechte být bourače…HŮŘ UŽ BYLO? „Nevypočitatelná třaskavina!“ „Kdybych chtěl být škodolibý, pokud by takto postupovali v Hongkongu…“… (Parlamentní listy)

Záchranný kruh evropské ekonomiky … ale s olověným závažím

(Pravý prostor)

Z blogu Vox Populi: Zrůdné praktiky britské policie, která odmítla zatknout pět brutálních muslimských násilníků –…

(Pravý prostor)

EU na cestě k federálnímu státu? Nastává zlomový moment, míní ekonom

(Zahraniční - Eurozprávy)
Smiley face

Polsko uvažuje o zavření tří dolů v příštích měsícíchKoronavirová pandemie nutí Polsko urychlit odchod z uhelného sektoru a země zvažuje, že v příštích měsících uzavře… (Zahraniční - Eurozprávy)

Smiley face

Dotace pro Agrofert[2 min. čtení] „Krásný příklad Babišova střetu zájmů.“ Agrofert získal loni téměř miliardu na zemědělských dotacích (Svobodný svět)

Smiley face

Mýtická pasta Zimmerit: Německá ochrana tanků proti magnetickým minámPastovitá hmota známá jako Zimmerit byla používána německými vojsky za 2. světové války jako ochrana tanků proti… (Armyweb)

Smiley face

USA chtějí vyšetřovat Česko a zavést cla na české zboží. Jako trest za digitální daňSpojené státy se chystají zahájit vyšetřování Česka kvůli digitální dani. To by mohlo skončit až zavedením cel na české… (Byznys noviny - byznys)

Smiley face

Před Hrad se vrátili demonstranti. Potlesk pro ČT, Smoljak, Hilšer, a jako vrchol Láska mával dopisem a křičel „zrádce“Na Hradčanském náměstí v Praze v úterý v podvečer demonstrovaly stovky lidí proti politice prezidenta Miloše Zemana a… (Parlamentní listy)

Smiley face

EVROPA: Unie si jde půjčit na finanční trhyEvropské vlády se po pandemii chystají oživit zmrazené ekonomiky a pumpují do nich peníze. Ty bohatší to mají snazší,… (Neviditelný pes)

Smiley face

Jak v Praze odbourat stres? Erotická masáž vás odreaguje a posílí sebedůvěruChcete si užít netradiční zážitek s pozitivními účinky na tělo? Přesně to nabízí erotická masáž, která výborně pomáhá… (Pravý prostor)

Bude ČR čistým plátce do rozpočtu EU už od příštího roku?

(Pravý prostor)

Poučení z USA – diverzita je zločin

(Pravý prostor)

Nečasová uspěla s další stížností. Soud musí opět řešit daň z luxusních darů

(Domov - Eurozprávy)

Ministr zahraničí schvaluje násilné protesty v USA!

(Eurabia)

"Po zuby ozbrojená": Takto čínská média zhodnotila novou ruskou ponorku Lajka

(Armyweb)

Bobošíková? Tak to je otevřené vyhlášení války, bije na poplach senátor Smoljak. Zpražila jej novinářka ze slavné rodiny

(Parlamentní listy)

Zle v SPD. Důvod: Generál Blaško. Raději nečíst

(Parlamentní listy)

Zavařeno na malér

(Neviditelný pes)

FEJETON: Maturita z matematiky

(Neviditelný pes)
Smiley face

SPOLEČNOST: Kdo má zájem na reinterpretaci druhé světové válkySedmdesáté páté výročí konce druhé světové války – byť zastíněné koronavirovou epidemií – se stalo daleko větším… (Neviditelný pes)

VZPOMÍNKA: Hotel Thermal

(Neviditelný pes)

POLITIKA: Pozoruhodná idea!

(Neviditelný pes)

ABSURDITA: Stojí STK nad lidským životem?

(Neviditelný pes)

ROZHOVOR: Výrokům pana Kalouska nerozumím

(Neviditelný pes)

Státní rozpočet vykazuje nejhorší květnové plnění v historii ČR

(Pravý prostor)

Neslavné výročí novelizace vyhlášky ministerstva dopravy se blíží

(Pravý prostor)

Když se míchání ras nepovede

(Pravý prostor)

Co ještě lze udělat pro afroamerickou menšinu?

(Pravý prostor)

Počasí bude příští víkend zřejmě horší, než v tom uplynulém

(Domov - Eurozprávy)

Kapacita zoo se navýší, v kinech půjde obsadit všechny sedačky

(Domov - Eurozprávy)

Šíření a používání nacistických symbolů by mohlo být trestné

(Domov - Eurozprávy)

Peníze z Antiviru za březen nedostalo 8 procent firem

(Ekonomika - Eurozprávy)

Pentagon zvýšil stupeň ochrany svých objektů na druhý nejvyšší

(Zahraniční - Eurozprávy)
Smiley face

Chvála pochybnosti II.Pochybnost začíná na P. Probereme ještě další tři P: Politiku, Populismus a Pravdu. Na začátku se vrátím k té včerejší… (Marián Kechlibar)

Smiley face

Jaké je poučení z diskuze o očkováníOtázka týdne z 29. května 2020 Šíří se nové viry, hrozí kombinace nemocí, migranti znovu přináší již vymýcené choroby… (Petr Hampl)

Smiley face

Úterní glosy 2. 6. 2020Že může být Komplexně Geniální Babiš leckým a lecčím, to nepřekvapuje. Ovšem poslední odhalení, že je též vedle funkce… (Macek v botách)

Smiley face

Presumpce neviny ve společnostiNezavrhujme správnou myšlenku jen proto, že je současná společnost nastavena jinak. Snažme se spravedlnost posouvat dál. (Urza)

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

(Eportál)

Američtí Demokraté prohlašují: ‚Ty bouře jsou integrální součástí pochodu této země k pokroku‘

(Reformy CZ)

Generál Feix: Otevřená komunikace je nejjednodušší krok k armádě 21. století

(Armádní noviny)

Americko-britská eskadra podnikla plavbu Barentsovým mořem

(Armádní noviny)

Omnipolu vadí články v Security magazínu a chce zablokovat vstup do AOBP. Řídí komunikace najatá PR agentura?

(Security magazín)

Leninův kat Dzeržinskij: Kněžské roucho vyměnil za represivní Čeku. Osudnou se mu stala kritika Trockého

(Security magazín)
Smiley face

Daleko od domova: Japonské torpédoborce lovily ve Středomoří ponorky centrálních mocnostíJe-li řeč o Japonském císařském námořnictvu a jeho operacích, napadne mnohé kromě druhé světové války zřejmě válka… (Security magazín)

Chová se ministerstvo obrany jako řádný hospodář? Opak je pravdou (komentář Lumíra Němce)

(Security magazín)

Může dodávka letounů Rafale Indii vychýlit mocenskou rovnováhu v neklidném regionu? Pákistán možná zváží ,,čínskou"…

(Security magazín)

Jak Američané v Atlantiku zkřížili cestu německé ponorce. Ta vydala i jedno tajemství

(Security magazín)

Někteří starostové vyhlásili stávkovou pohotovost. Obce přijdou o dalších 10 miliard

(Byznys noviny - byznys)

Obhajoba duševního vlastnictví

(Mises.cz)

LUDWIG VON MISES: ZÁKLADY VI

(Institut Eugena Von Böhm-Bawerka)