EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Počasí bude příští víkend zřejmě horší, než v tom uplynulém


Česko má za sebou víkend, který sice neoplýval vysokými teplotami, pořád byl ale příjemnější, než ten následující. (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a středu 3. června


Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková níže nad východní Evropou, která se bude zvolna vyplňovat, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Tropická bouře Amanda pustošila Střední Ameriku, nejméně 14 mrtvých


Na Guatemalu a Salvador udeřila v neděli tropická bouře Amanda, která si tam vyžádala nejméně 14 životů. Kvůli silnému větru a dešti na mnoha místech vypadly dodávky proudu a některé řeky se vylily z… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a úterý 2. června


Počasí u nás začne ovlivňovat tlaková níže ve vyšších vrstvách atmosféry se středem nad východní Evropou, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a pondělí 1. června


Mezi tlakovou výší nad Skandinávií a tlakovou níží nad východní Evropou bude na naše území proudit relativně chladnější vzduch od severovýchodu, uvedl portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Podrobná předpověď počasí na příští týden: Bude chladněji, než se čekalo. Hrozí i bouřky


Příští týden bude v Česku o něco chladněji, než původně ukazovaly předpovědi. Teplot dosahujících 27 stupňů se nedočkáme, navíc hrozí bouřky (Počasí - Eurozprávy)