EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Počasí by se v příštím týdnu nemělo oproti víkendu zásadně lišit


Podle meteorologů z Českého hydrometeorologického ústavu by se počasí v úvodu příštího týdne nemělo zásadně lišit oproti tomu, jak bude o víkendu. Na co přesně se tedy máme těšit? (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na měsíc: Česko zasáhnou tropy i bouřky, pak se ochladí


Po zbytek tohoto týdne se budou v Česku objevovat tropické teploty i bouřky. Začátek srpna pak ale zřejmě přinese mírné ochlazení. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí: Česko zasáhnou další silné bouřky, hrozí povodně


Dnes a zítra mohou Česko zasáhnout další silné bouřky. Výstraha meteorologů před záplavami tak platí ve většině Česka až do úterního poledne. (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na příští týden: Vrátí se tropy a hrozí další bouřky


I příští týden se teploty budou dotýkat hranice tropické třicítky. Letní vedra si ale neužije celé Česko, ukazuje předpověď Českého hydrometeorologického ústavu. (Počasí - Eurozprávy)

Počasí: V nedělních bouřkách může spadnout až 80 milimetrů srážek, hrozí povodně


V bouřkách na jihu Česka může dnes odpoledne a v noci na pondělí spadnout až 80 milimetrů srážek a vítr dosáhne síly vichřice. Bouře hrozí v celé zemi a mohou se objevit také povodně. Vyplývá to z… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí o víkendu: Hrozí bouřky, vichřice a kroupy


Meteorologové upřesnili předpověď počasí na tento víkend. V neděli se mohou objevit silné bouřky, které budou doprovázeny vichřicí a místy hrozí i kroupy. (Počasí - Eurozprávy)