EpSharkTenis


Tři češké tenistky dnes budou bojovat o postup do třetího kola Roland Garros. Karolínu Muchovou čeká v Paříži řecká ranařka Maria Sakkariová, Kateřinu Siniakovou talentovaná Kanaďanka Leylah… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Poprvé se potkali v roce 2006. Právě v Paříži během Roland Garros proběhly první námluvy, že by mohl Marián Vajda trénovat devatenáctiletého nadějného Srba Novaka Djokoviče. A… (iSport)

Třetí den grandslamového Roland Garros skončil z českého pohledu lehce negativně 2:3. Vítězný obrat předvedla Karolína Plíšková, která porazila na divokou kartu hrající Francouzku Tessah… (iSport)

Pokud neudělá na Roland Garros díru do světa, vypadne v červenci Karolín Plíšková z elitní desítky žebříčku. Za zákaz pro Rusy a Bělorusy potrestala WTA Wimbledon odebráním bodů. Letos se hraje… (iSport)

PŘIMO Z PAŘÍZE | Cirka hodinu to trvalo, ale nakonec se Karolína Plíšková rozehrála k solidnímu výkonu. Tessu Andrianjafitrimovou zdolala v 1. kole Roland Garros 2:6, 6:3, 6:1 a vyhrála čtvrtý z… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Vrací se po dvou operacích levého chodidla, za posledních dvanáct měsíců vyhrál jen dva zápasy. Sedmatřicetiletý Švýcar Stan Wawrinka, šampion Roland Garros z roku 2015, ale ani v… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Hlasité ovace vyprovázely Lindu Noskovou ze skleníku, kurtu Simonne Mathieuové ležícím v přilehlé botanické zahradě. Tak skvělý dojem zanechala nejmladší účastnice dámského singlu… (iSport)

Jednou postup, dvakrát vyřazení. Takové je skóre českých tenistek během druhéo dne Roland Garros. Obhájkyně titulu Barbora Krejčíková dohrála hned v prvním kole. S 97. hráčkou světa Diane Parryovou… (iSport)

Loni se vyhřívala v přízni pařížského publika. A letos, když oslabená a nerozehraná potřebovala jeho podporu ještě víc, ji Barbora Krejčíková nedostala. Samozřejmě, čelila domácí sokyni Diane… (iSport)

První zápas po dlouhé pauze - a taky první zápas v nových barvách. Barbora Krejčíková vyrazila za obhajobou titulu na grandslamovém Roland Garros premiérově jako tvář módní značky Fila a hned… (iSport)