EpSharkTenis


Má za sebou nezapomenutelné dny. Barbora Krejčíková dorazila po vítězství v singlu i deblu na French Open zpátky do Česka. Jak sama přiznala, stále ji nedochází, jakého mimořádného úspěchu dosáhla.… (iSport)

Vloni nebyla před Roland Garros ani v elitní stovce žebříčku, letos Barbora Krejčíková opouští Paříž jako grandslamová šampionka, která si podmanila antukový vrchol ve dvouhře i deblu. Hráčka z… (iSport)

Kdo je? Odkud se vzal tenhle tenisový zázrak? Co ji baví, co má ráda? Jelikož Barbora Krejčíková není pouze šampionkou tenisu, ale velmi pečlivě odpovídá i na tiskových konferencích, zhmotňuje se… (iSport)

Tenistka Barbora Krejčíková je po dvojitém triumfu na Roland Garros opět deblovou světovou jedničkou. V čele žebříčku má náskok 25 bodů před druhou Kateřinou Siniakovou, s níž se v Paříži radovala… (iSport)

Tenistka Barbora Krejčíková je královnou letošního Roland Garros. Po triumfu ve dvouhře se stala na pařížské antuce i deblovou šampionkou. S Kateřinou Siniakovou prošly turnajem suverénně jako druhý… (iSport)

V roce 1971 Jan Kodeš obhájil pařížský titul. Po padesáti letech znovu vyrazil do města na Seině a tlačil za stejným úspěchem krajanku Barboru Krejčíkovou. Seděl v kloboučku a bílé košili na… (iSport)

Dva dny, dva grandslamové tituly. Celkem fajn víkend, ne? Barbora Krejčíková si ho jistě dosyta užila. Velkolepý singlový triumf nad Anastasií Pavljučenkovovou (6:1, 2:6, 6:4) zaštítila v neděli na… (iSport)

Tenhle příběh začal už v roce 2013. Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou, obě talentované české naděje, neměly parťačku pro juniorský debl na Roland Garros. Do té doby se jen znaly, zdravily se… (iSport)

Česká tenistka Barbora Krejčíková šokovala na pařížské antuce! Ovládla turnaj ve dvouhře ovládla i finále čtyřhry v páru s Kateřinou Siniakovou. Není divu, že ještě nedávno hráčka druhé stovky… (iSport)

Vydrápal se na Mount Everest, jak sám říká úkolu pokořit téměř neporazitelného Rafaela Nadala na French Open. Ale na vrcholu ještě Novak Djokovič není. Od druhého pařížského titulu ho stále dělí… (iSport)