EpSharkTenis


Vylepšil si svou daviscupovou bilanci a především přinesl druhý bod do české šatny. Tomáš Macháč ve tříhodinové bitvě udolal zkušeného Portugalce Joaa Sousu 7:6 (6), 3:6 a 6:2 a přiblížil tým k… (iSport)

Těžká dřina a česká radost. Jiří Lehečka a Tomáš Macháč vybojovali oba sobotní body v kvalifikaci Davis Cupu. Tým kapitána Jaroslava Navrátila vede v Portugalsku 2:0 a v neděli bude mít možnost… (iSport)

Má za sebou nejlepší měsíc kariéry, teď se chce ukázat ve slavné týmové soutěži. Čtvrtfinalista Australian Open Jiří Lehečka povede český tým do boje o postup na finálový turnaj Davis Cupu. Týmová… (iSport)

Australský tenista Nick Kyrgios za napadení bývalé přítelkyně trest nedostane. Známý bouřlivák a finalista loňského Wimbledonu se dnes u soudu v Canbeře přiznal, že při hádce ženu srazil k zemi, ale… (iSport)

Koncem března jí bude sedmatřicet, doma má šestnáctiměsíčního syna Vincenta a před sebou velký úkol, který si dala. Barbora Strýcová chystá návrat k profesionálnímu tenisu. Ráda by absolvovala… (iSport)

Coby začínající hráč hltal zápasy českých tenisových hrdinů v Davis Cupu, v sedmnácti letech už výrazný talent Jakub Menšík dostal pozvánku do týmu. „Je to pro mě velká věc. Když Česko vyhrálo tuto… (iSport)

Tenistka Linda Nosková postoupila na turnaji v Lyonu potřetí v kariéře do čtvrtfinále na okruhu WTA. Osmnáctiletá talentovaná Češka ve druhém kole porazila šestou nasazenou Majar Šarífovou z Egypta… (iSport)

Nejhorší obavy jsou zažehnány, čeští tenisté se mohou v Portugalsku kvalitně připravit na víkendový duel o postup do finálové fáze Davis Cupu. Ještě v pondělí přitom mrzli v hotelu, na kurtě i v… (iSport)

Čeští tenisté se v Portugalsku před kvalifikací Davis Cupu potýkají s velkou zimou, situaci budou řešit s vrchním rozhodčím. „Je potřeba předejít možným zraněním. Snad nehrozí, že bychom k zápasu… (iSport)

Úžasné tažení grandslamovým turnajem posunulo českého tenistu Jiřího Lehečku v novém vydání světového žebříčku na životní 39. příčku. Čtvrtfinalista Australian Open se po krátkém odpočinku a pobytu… (iSport)