EpSharkTenis


Španělský tenista Rafael Nadal nebude startovat ve Wimbledonu, který v minulosti na londýnské trávě dvakrát vyhrál. Bývalá světová jednička se chce co nejlépe připravit na olympijský turnaj v Paříži… (iSport)

Jeden je rekordmanem hokejové reprezentace. Ten druhý fotbalové. Dvě legendy. David Výborný a Jan Koller. V posledních letech spolu válejí i v tenisu! Naposledy ovládli turnaj osobností na Štvanici.… (iSport)

Ač jsou ještě školou povinné, sbírají už tituly mezi ženami. Nekonečná řada talentovaných českých tenistek je delší o dvě jména – Tereza Valentová (17) a Laura Samson (16). V sobotu se střetly ve… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | V nekonečné řadě českého tenisového talentu si tohle jméno zapamatujte. Laura Samson, šestnáctiletá dívka z Říčan, roste v další výjimečnou hráčku. Letos již ovládla tři menší… (iSport)

Tři grandslamové tituly, po jednom z betonu, trávy a antuky, už vyhrál Carlos Alcaraz. V pouhých jednadvaceti letech to dokázal jako nejmladší v dějinách. Výjimečný mladík z Murcie umořil ve finále… (iSport)

Osmý grandslamový titul ze čtyřhry a první bez tradiční parťačky Barbory Krejčíkové slaví na Roland Garros Kateřina Siniaková. Záskok na poslední chvíli v podobě hvězdné Coco Gauffové se ukázal být… (iSport)

Česká tenistka Kateřina Siniaková získala třetí deblový titul na Roland Garros a osmý na grandslamu. S Američankou Cori Gauffovou vyhrály na pařížské antuce dnešní finále nad italskou dvojicí Sara… (iSport)

Když Iga Šwiateková vyhrála v roce 2020 poprvé Roland Garros, přála si jednu věc. Sehnat lístky na neděli a jít fandit při mužském finále svému idolu Rafaelu Nadalovi. Po čtyřech letech míří její… (iSport)

Na početně zaplněných tribunách centrálního kurtu v Prostějově to jen zahučelo. Eso! Jan Koller, historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace, si umístěným servisem k boční straně… (iSport)

Sedmnáctiletá tenistka Tereza Valentová získala titul na juniorském Roland Garros ve dvouhře i čtyřhře. V českém finále singlu porazila na pařížské antuce Lauru Samson 6:3, 7:6. V deblu poté zdolala… (iSport)