EpSharkTenis


Tenisté Jiří Lehečka a Linda Nosková vypadli na grandslamovém Roland Garros ve 2. kole. Čtvrtfinalista letošního Australian Open Lehečka prohrál jasně s Američanem Marcosem Gironem 2:6, 3:6, 2:6,… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Českou bídu na Roland Garros podtrhl i čtvrtfinalista Australian Open Jiří Lehačka, jenž nastupoval do zápasu 2. kola s americkým soupeřem Marcosem Gironem (29 let, 75. na žebříčku)… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Bída českých dam na Roland Garros bije do očí. Z dvanácti tenistek na startu turnaje přežila první dvě kola jen Karolína Muchová. Přesto nezůstala jedinou slečnou v turnaji, která… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Po kontroverzním vzkazu o Kosovu z prvního kola Roland Garros zachoval ve druhém pařížském zápase Novak Djokovič dekorum. Když vyřadil naposilovaného Maďara Martona Fucsovicse, na… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Naomi Ósakaová, Garbině Muguruzaová, Amanda Anisimovová. Už tři velká jména se během posledního roku rozhodla pro pauzu od sportu. V případě Japonky přešla prevence depresí plynule… (iSport)

Karolína Muchová je zatím jedinou českou tenistkou, která postoupila na Roland Garros do 3. kola. Argentinku Nadiu Podoroskou porazila na pařížské antuce 6:3, 0:6 a 6:3. Neuspěla naopak finalistka… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Co mi to dali za lék? říkala si v nadsázce Karolína Muchová. Po vyhrané první sadě si vyžádala ošetření. Chtěla pomoci se suchem v krku a kašlem, od lékařky dostala pastilku. Jenže… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | V basketbalu i jedna spektakulární smeč dokáže otočit náladu zápasu. A něco podobného zakusila na tenisovém kurtu i Markéta Vondroušová. Když se zdálo, že se ve 2. kole Roland… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Má tohle smysl? V šestatřiceti letech, po sérii zranění a s rokem bez výhry na ATP Tour? S víc než dvaceti miliony dolarů výdělku a s půlroční dcerkou Skai doma? Pro takové zážitky… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Obyčejně to bývala antuka a sem tam špatný odskok, co cuchalo na Roland Garros hráčům nejvíc nervy. Současným soundtrackem pařížského turnaje, a vlastně i všech ostatních bez ohledu… (iSport)