EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Počasí: V Česku se konečně oteplí, meteorologové pojmenovali příčinu


V Česku se během právě začínajícího týdne konečně oteplí, teploty dosáhnou až 22 stupňů. Meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) vysvětlili, co za změnou počasí bude. (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na příští víkend. Teploty vyšplhají až na 20 stupňů


Česko v posledních dnech trápilo deštivé počasí, nakonec by ale přece jen mělo dorazit i babí léto. Vydržet by mělo až do příštího víkendu, naznačuje týdenní předpověď Českého hydrometeorologického… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí se příští týden oteplí. Do Česka dorazí babí léto


Do Česka příští týden přijde babí léto. Postupně se začne oteplovat a od poloviny týdne denní maxima vyrostou až ke 20 stupňům. (Počasí - Eurozprávy)

Hurikán Ian dorazil k pobřeží Jižní Karolíny, klesl na první stupeň z pěti


Bouře Ian dorazila k pobřeží Jižní Karolíny jako hurikán prvního stupně z pěti s rychlostí větru 136 kilometrů v hodině. Bez proudu je nyní podle monitorovacího serveru PowerOutage přes 180.000… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí o víkendu: Oteplení zkazí blížící se déšť


V nadcházejících dnech se počasí oteplí. O víkendu teploty vyrostou na až až 18 stupňů, na většině území se ale objeví déšť nebo přeháňky. (Počasí - Eurozprávy)

Počasí plné deště má ještě pokračovat. Meteorologové vysvětlili příčinu


Deštivé počasí v druhé polovině září trápí Českou republiku, čímž jsou někteří lidé zásadně znepokojeni. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) se proto pustil do vysvětlování. (Počasí - Eurozprávy)