EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Suché počasí pokračuje. Meteorologové řekli, kdy má zapršet


V Česku nadále panuje slunečné počasí a s tím související sucho, proto pro značnou část země platí výstraha před požáry. V některých oblastech ale má zapršet ještě během probíhajícího týdne.  (Počasí - Eurozprávy)

Počasí bude v závěru týdne mírně chladnější


Nadcházející závěr týdne bude mírně chladnější. Oproti čtvrtku, kdy denní maxima vyrostou až na 27 stupňů, se zejména v sobotu ochladí a teploty mohou v průběhu dne klesat i pod dvacetistupňovou… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí: V týdnu bude jasno a teplo, ukazuje předpověď


Jasnou oblohu a teplé počasí beze srážek přinese právě začínající pracovní týden podle meteorologů. Nejvyšší teploty dosáhnou až 27 stupňů. Až do odvolání je také pro část země platná výstraha před… (Počasí - Eurozprávy)

Hrozba požárů kvůli suchu se rozšiřuje na další území, rozhodli meteorologové


Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v neděli rozšířil výstrahu před nebezpečím požárů, které hrozí kvůli velkému půdnímu suchu a očekávanému slunnému počasí beze srážek. Nově se varování týká… (Počasí - Eurozprávy)

Letní počasí garantováno. Příští víkend budou teploty atakovat třicítku


Meteorologické léto začíná 1. června, takže by nikoho nemělo překvapit, že úvodní víkend šestého kalendářního měsíce bude provázet letní počasí. Bude jasno a teploty mají atakovat třicítku, naznačuje… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí o víkendu nebude tak teplé jako v týdnu. Objevit se mohou i mrazíky


Ačkoliv v uplynulém týdnu teploty stoupaly až k tropické třicítce a během příštího týdne se podobné teploty budou opakovat, o víkendu se mírně ochladí. Přesto bude teplo, které mohou dnes a zítra… (Počasí - Eurozprávy)