EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Předpověď počasí slibuje tento týden první tropy


Tento týden dorazí do Česka tropické teploty. Během dne rtuť teploměru zejména v závěru týdne hravě překročí třicetistupňovou hranici. Vyplývá to z předpovědi počasí Českého hydrometeorologického… (Počasí - Eurozprávy)

Studené léto za dveřmi? Předpověď počasí na měsíc slibuje ochlazení


V příštích týdnech budou zřejmě teploty v Česku mírně klesat. Tento týden a na začátku příštího teploty kolísají od 20 až po 29 stupňů Celsia a mohou se objevit bouřky. Vyplývá to z měsíčního výhledu… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí slibuje příští měsíc méně deště. Medard se letos nevyplní


Podle měsíčního výhledu počasí ČHMÚ budou objemy srážek v příštích týdnech průměrné až podprůměrné. Stará pranostika, která říká, že "Medardova kápě čtyřicet dní kape", se tak letos nevyplní. (Počasí - Eurozprávy)

Počasí se uklidní. Meteorologové zmírnili dnešní výstrahu


Meteorologové zmírnili výstrahu před bouřkami na dnešek. Silné bouřky čekají už jen v Plzeňském a Karlovarském kraji a jihozápadní části Jihočeského kraje. (Počasí - Eurozprávy)

Silné bouřky v Německu zabíjely. Teď míří na Česko


Bouřky v jihozápadní polovině Česka dnes budou silnější, než meteorologové čekali. Spadne až 50 milimetrů srážek, tedy 50 litrů na metr čtvereční, vyplývá z dnešní výstrahy Českého… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí: V sobotu zasáhnou část Česka bouřky, může se přidat i krupobití


V jihozápadní polovině České republiky se v sobotu odpoledne budou místy vyskytovat bouřky s intenzivním deštěm, případně krupobitím. Déšť může rozvodnit malé toky a zatopit podchody nebo sklepy,… (Počasí - Eurozprávy)