EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Do Česka se žene sněžení. Počasí se nezmění ani po víkendu


Nadcházející víkend, první po nástupu meteorologické zimy, budou provázet sněhové přeháňky. V nižších polohách mohou lidé čekat spíše déšť se sněhem nebo tam bude pršet. V noci má mrznout, přes den… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí slibuje víkend s nádechem pravé zimy


Nástup zimy je zatím jen pozvolný, třeskuté mrazy zatím do Česka nedorazily. Podle Českého hydrometeorologického ústavu se jich s největší pravděpodobností nedočkáme ani o víkendu. (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na měsíc: Zima se do Česka nežene, naopak se oteplí


Teploty se tento týden navzdory sněžení budou držet většinou nad nulou. V první polovině prosince se pak dokonce zřejmě ještě mírně oteplí. (Počasí - Eurozprávy)

Dnes napadne až 20 cm sněhu. Počasí ovlivní i silný vítr, hrozí sněhové jazyky


V Česku dnes místy napadne 5 až 10 cm, na horách dokonce až 20 cm nového sněhu. Meteorologové také očekávají silný vítr, který může dosahovat rychlosti vichřice, a tvorbu sněhových jazyků. Pro… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na pondělí obsahuje výstrahu. Hrozí nebezpečí


Vstup do nového pracovního týdne má podle meteorologů provázet mrazivé počasí. Pro pondělní dopoledne je dokonce v platnosti výstraha. Před čím varuje obyvatele vybraných krajů? (Počasí - Eurozprávy)

Počasí v neděli: Může napadnout až 15 centimetrů sněhu, upozorňují meteorologové


V pásu od Šumavy přes Vysočinu po Krkonoše a Jeseníky může během neděle napadnout až deset centimetrů sněhu, na horách až 15 centimetrů. Očekávají se komplikace při chůzi, v dopravě nebo zásobování,… (Počasí - Eurozprávy)