EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Výhled počasí do června. Meteorologové naznačili, jak bude


Nejvyšší teploty se budou i v nadcházejících týdnech držet nad dvaceti stupni, vyplývá z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). S extrémními výkyvy počasí se nepočítá.  (Počasí - Eurozprávy)

Počasí: Bouřkové období pokračuje. Dnes odpoledne hrozí v Čechách


Bouřkové období v závěru května ještě není u konce. Bouřky budou hrozit i dnes odpoledne, zejména v Čechách. Vyplývá to z aktuální výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Doprovázet je… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí: Na Česko míří silné bouře, varují meteorologové


Meteorologové znovu varují před nadcházejícími bouřemi, které mají v neděli udeřit na území Česka. Některé z nich mohou být místy intenzivní a provázené kroupami, silnými větry a přívalovými srážkami… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí příští týden: Česko místy zažije letní teploty, hrozí další bouřky


Příští týden teploty místy vyrostou až na 27 stupňů. Podle ČHMÚ.cz se ale mohou objevit i další bouřky. (Počasí - Eurozprávy)

Počasí: Česko dnes zasáhly silné bouřky, objevilo se několik supercel


Českem se podle meteorologů z ČHMÚ přehnaly bouřky, které místy doprovázelo krupobití. Nejvyšší intenzity dosáhly na západě země, kde kroupy přesáhly velikost 2 cm. (Počasí - Eurozprávy)

Víkendové počasí ve znamení bouřek. Meteorologové řekli, co hrozí


Přes 20 stupňů porostou teploty během víkendu, zároveň ale mají Česko spláchnout bouřky, které hrozí na většině území dnes i zítra. Budou je doprovázet přívalové srážky, krupobití či nárazy větru.  (Počasí - Eurozprávy)