EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


COVID-19 zasáhl i meteorologii. Počasí bude méně předvídatelné, tvrdí WMO


Kvůli zastavení letecké dopravy v důsledku pandemie koronaviru bude počasí méně předvídatelné a pozorování klimatu méně přesné. Pro meteorologické modely chybějí data, která za normálních okolností… (Počasí - Eurozprávy)

Mrazivé počasí trápí Česko. Nejchladněji bylo na Jizerce, skoro minus 23 stupňů


Dnešní ráno v Česku bylo mimořádně chladné. Nové teplotní minimum pro dnešní den zaznamenala kolem 06:00 více než třetina dlouhodobě měřicích stanic. V nížinách se teploty pohybovaly většinou mezi… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a čtvrtek 2. dubna


Počasí u nás bude ovlivňovat oblast vyššího tlaku vzduchu, která bude postupně slábnout, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Počasí o víkendu: Do Česka přijde pravé jaro


O víkendu se začne počasí v Česku lámat. Zimní teploty a mrazy postupně ustoupí a namísto toho přijde pravé jaro. (Počasí - Eurozprávy)

Noc byla v Česku opět mrazivá, stanice zaznamenaly teplotní rekordy


Noc na dnešek byla v České republice mrazivá a desetina stanic, které měří teplotu déle než třicet let, zaznamenala teplotní rekord. Nejchladněji v zemi bylo na Šumavě, konkrétně na Březníku u… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a středu 1. dubna


Ve studeném vzduchu se bude přes střední Evropu přesouvat oblast vyššího tlaku vzduchu, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)