EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Počasí může být extrémní, v části země hrozí vydatné srážky


S vydatnými srážkami musí od dnešního poledne počítat obyvatelé v pásu od Vysočiny po Jeseníky. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve výstraze upozornil, že může spadnout až 60 milimetrů srážek. (Počasí - Eurozprávy)

Tropické počasí se tento týden opakovat nebude. Ochladí se a bude pršet


Letní teploty z minulého týdne se v tom nadcházejícím opakovat nebudou. Ochladí se a v některých dnech hrozí na většině území přeháňky nebo déšť. (Počasí - Eurozprávy)

Počasí bude příští víkend o poznání chladnější. Místy naměříme jen 15 stupňů


Česko si navzdory pátečním bouřkám užívá relativně teplý a místy i sluneční víkend. Ten příští ale bude citelně chladnější. Teploty totiž klesnou až na pouhých 15 stupňů. (Počasí - Eurozprávy)

Bouřlivé počasí způsobilo v Německu několik tornád


Silné bouře, které v pátek zasáhly části Německa a vyžádaly si desítky zraněných a jeden lidský život, provázela nejméně tři tornáda. Oznámila to dnes Německá meteorologická služba (DWD). Bouřky s… (Počasí - Eurozprávy)

Bouřky, které se v noci přehnaly přes Česko, provázela vichřice


Bouřky, které přes Česko přecházely v noci na dnešek, provázel zejména na západě Čech velmi silný vítr. Nejsilnější poryv naměřili meteorologové na stanici Plzeň-Mikulka, kde foukalo rychlostí až 125… (Počasí - Eurozprávy)

Česko zasáhly extrémní bouřky, poškodily i pražské stanové městečko


Přes část Česka v pátek večer rychle přešly velmi silné až extrémní bouřky s přívalovými srážkami, silným nárazovým větrem a krupobitím. Hasiči vyjížděli k desítkám případům, hlavně k popadaným… (Počasí - Eurozprávy)