EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Předpověď na noc a neděli 20. září


Počasí u nás bude nadále ovlivňovat tlaková výše nad severovýchodní Evropou, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Středomořský hurikán Janos dál pustoší Řecko. Má první dvě oběti, z města je jezero


Středomořský hurikán Janos má první dvě oběti. Takzvaný medikán, tedy středomořský hurikán, v pátek vyvracel stromy a způsobil výpadky proudu na Jónských ostrovech a západním Peloponésu, než se dnes… (Počasí - Eurozprávy)

Meteorologům došla jména pro cyklóny. Začínají znovu


Teprve podruhé od poloviny 50. let došla meteorologům předem připravená jména pro cyklóny nad Atlantickým oceánem, a museli se proto uchýlit k pojmenovávání bouří podle řecké abecedy. Nová… (Počasí - Eurozprávy)

Západ Řecka zasáhl nezvyklý středomořský hurikán


Záplavy, přerušení námořní dopravy a dodávek elektrického proudu si vyžádal středomořský hurikán Janos, který dnes zasáhl řecké Jónské ostrovy. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na řeckou… (Počasí - Eurozprávy)

Západ Řecka je kvůli tropické bouři v pohotovosti


Řecká vláda vyhlásila v osmi regionech na západě Řecka stav pohotovosti kvůli blížící se subtropické bouři, která by kvůli silnému větru a intenzivním srážkám mohla způsobit záplavy a rozsáhlé… (Počasí - Eurozprávy)

Bouře Sally zesílila na hurikán druhé kategorie, už bičuje jih USA


Oblasti na jihu Spojených států už začaly pociťovat dopady bouře Sally, která se na americké pětistupňové škále síly hurikánů posunula na druhý stupeň a postupně se dostává nad pobřeží Floridy a… (Počasí - Eurozprávy)