EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Počasí do konce listopadu bude mimořádné


Konec listopadu v Česku bude mimořádně teplý a tento týden bude až 14 stupňů Celsia. V noci ale spadnou teploty na přelomu listopadu a prosince pod bod mrazu a i denní teploty budou postupně klesat. (Počasí - Eurozprávy)

Nová předpověď počasí ukazuje, kdy se vrátí mrazy


Česko čeká v následujících dnech nezvyklé teplo. Podle meteorologů ale dlouho nevydrží, některé části republiky už brzy opět zasáhnou mrazy. Vyplývá to z předpovědi počasí, kterou zveřejnil Český… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí do konce roku: Kdy bude nejchladněji?


Počasí se v příštích týdnech přehoupne z podzimního na zimní. Největší zima bude v prvním prosincovém týdnu, kdy bude přes den v průměru kolem tří stupňů nad nulou a v noci v průměru kolem minus… (Počasí - Eurozprávy)

Jarní počasí v listopadu. Bylo tepleji než před 30 lety, padaly rekordy


Letošní 17. listopad je výrazně teplejší než před 30 lety, kdy policejní násilí proti studentům na pražské Národní třídě spustilo sametovou revoluci. Teplotní rekordy dnes padly zhruba na desetině… (Počasí - Eurozprávy)

Benátky devastuje další povodňová vlna, záplavy hlásí celá Itálie


Benátky dnes postihla další záplavová vlna, třetí během jediného týdne. V souvislosti s nadcházejícím přílivem vyhlásily úřady nejvyšší stupeň varování. Nepřízeň počasí spojená se silným větrem a… (Počasí - Eurozprávy)

Větrné počasí opět vtrhlo do Česka, lanovky na Ještěd a Sněžku zastaveny


V Liberci silný vítr dopoledne zastavil provoz kabinové lanovky na Ještěd. Dnes už nepojede. V nárazech měl vítr dnes přes 70 kilometrů v hodině, přípustných je 58 kilometrů v hodině. (Počasí - Eurozprávy)