EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Nová katastrofa na obzoru? Po cyklóně Idai hrozí epidemie a protržení přehrad


Cyklón Idai, který před dvěma týdny zasáhl Mosambik, Zimbabwe a Malawi, postihl jen v Mosambiku 1,85 milionu lidí. Z toho asi polovina jsou děti, které přišly o rodiče či o střechu nad hlavou. Uvedl… (Počasí - Eurozprávy)

Přezutí na letní gumy odložte, v Česku bude zase mrznout, ukazuje předpověď počasí


Řidiči vědí, že na konci března mohou podle zákona vyměnit zimní gumy na svém voze za letní. Někteří tak činí již v těchto dnech v domnění, že teploty už klesat nebudou. Předpovědi meteorologů ale… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na noc a středu 27. března


Kolem tlakové výše nad Britskými ostrovy bude postupovat přes Německo k jihovýchodu frontální systém a později večer začne ovlivňovat počasí u nás, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Írán devastují záplavy nebývalých rozměrů. Počet mrtvých roste


Při záplavách, které postihly jižní Írán, zahynulo nejméně 17 lidí a více než 70 osob utrpělo zranění. Oznámila to dnes íránská polostátní agentura Tasnim. Agentura AFP informovala, že se záplavami… (Počasí - Eurozprávy)

Nebezpečí v Krkonoších kleslo, nově platí druhý lavinový stupeň


Lavinové nebezpečí v Krkonoších dnes kleslo z třetího na druhý stupeň z pětibodové škály. Na hřebenech hor je nyní okolo 220 centimetrů sněhu. Po oteplení se opět ochladilo a na sněhové pokrývce… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na noc a úterý 26. března


Po přední straně mohutné tlakové výše se středem nad Britskými ostrovy k nám bude proudit od severu studený vzduch, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)