EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Počasí příští týden? Přinese jedno velké překvapení


Česko svírá tento týden studené počasí. Teploty v noci spadnou až na 2 stupně, během dne se mohou propadnout až na pouhých 11 stupňů. Příští týden ale přijde radikální změna. (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a čtvrtek 19. září


Po přední straně tlakové výše nad Britskými ostrovy k nám bude i nadále proudit studený vzduch od severozápadu až severu, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Hurikán Humberto zesílil na třetí stupeň, žene se k Bermudám


Hurikán Humberto v úterý zesílil na třetí stupeň z pěti a doprovází ho nyní vítr o rychlosti až 185 kilometrů za hodinu. Podle amerického Národního střediska pro hurikány (NHC) se nachází asi 655… (Počasí - Eurozprávy)

Bouře na severu Německa trhaly střechy, kolaps železniční dopravy


Kvůli bouřím na severu a severovýchodě Německa byla dnes večer omezena železniční doprava. Na kolejích ležely stromy, části stržených střech a odpadky. Informovala o tom společnost Deutsche Bahn (DB)… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí o víkendu: Dočkáme se velkého překvapení?


Počasí se tento týden nese v Česku v duchu ochlazení. Teploty během dne klesnou až na 111 stupňů, v noci na pouhé 2 stupně. O víkendu se ale vše změní. (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a středu 18. září


Po přední straně tlakové výše se středem nad Britskými ostrovy k nám bude proudit studený vzduch od severozápadu až severu. Informuje o tom ČHMU. (Počasí - Eurozprávy)