Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Kdy se přižene další sníh? Předpověď počasí na nový rok


Kdo se těšil na Vánoce na sněhu, bude podle meteorologů zklamán. Po teplotně nadprůměrných svátcích by ale mělo přijít ochlazení, sníh a mráz. Ta pravá zima by tam měla vypuknout už počátkem ledna. (Počasí - Eurozprávy)

Bílé Vánoce? V nížinách spíš mýtus, než realita, ukazují data


Kdo chce zažít bílé Vánoce, měl by vyrazit na hory. V nížinách zpravidla okolo Štědrého dne sníh neleží, jinak tomu podle dostupných předpovědí nebude ani letos. Na území České republiky obecně… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na noc a středu 19. prosince


Po přední straně brázdy nízkého tlaku vzduchu nad západní Evropou k nám bude proudit ve vyšších vrstvách atmosféry teplý vzduch od jihu. Večer postoupí nad naše území od západu studená fronta,… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí: Štědrý den opět bez sněhu? Nová předpověď na vánoční svátky


V Česku se Štědrému dni zimní počasí a sněhová nadílka v posledních letech vyhýbá. Nejinak tomu bude i letos. Nejnižší noční teploty se podle předpovědi udrží nad nulou a odpolední vystoupají k osmi… (Počasí - Eurozprávy)

V Krkonoších kleslo riziko lavin. Které lokality jsou nadále nebezpečné?


Lavinové nebezpečí v Krkonoších dnes kleslo z druhého na první, tedy nejnižší stupeň. Podle informací Horské služby Krkonoše je sněhová pokrývka zpevněná a stabilní. "Nebezpečná místa se vyskytují… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na noc a úterý 18. prosince


Nevýrazná oblast vyššího tlaku vzduchu nad střední Evropou bude slábnout, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)