EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Výstraha: Víkend bude velmi větrný, sever Čech zasáhne orkán


Silný vítr, který má ode dneška do pondělního rána vát v Česku, může na horách na severu země dosáhnout v nárazech až rychlosti 125 kilometrů v hodině, tedy síly orkánu. Největší nebezpečí hrozí v… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a sobotu 5. prosince


Nad Německem se bude vlnit studená fronta, před ní k nám bude proudit teplý vzduch od jihu, uvedl portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Sněžení komplikuje dopravu. D1 u Brna stojí kvůli nehodě kamionu, desítky dalších kolizí


Dálnice D1 u Brna ve směru na Ostravu je kvůli vyprošťování nákladního vozu po nehodě uzavřena, sjíždí se na exitu Devět křížů. Dopravu v kraji komplikuje sníh, staly se desítky nehod. Policie má… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a pátek 4. prosince


Kolem tlakové níže nad Britskými ostrovy začne na našem území proudit teplejší vzduch od jihu, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Česko zasáhne silný vítr. Může lámat stromy a poškodit domy, varují meteorologové


Českou republiku zasáhne silný vítr, foukat bude od pátku po celý víkend na většině území. Na horách může být vichřice. Na východě země se dnes ještě čeká sněžení, při kterém může ojediněle… (Počasí - Eurozprávy)

Praha zápolí se zimním počasím, do ulic vyjelo 73 sypačů a další technika


V Praze dnes v 05:00 vyjelo kvůli napadanému sněhu všech 73 sypačů určených na úklid nejdůležitějších ulic. Do terénu byly vyslány ještě desítky další techniky na úklid vedlejších ulic a chodníků. Na… (Počasí - Eurozprávy)