EpShark


Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Sucho v Česku má katastrofální následky, úrodu navíc decimují hraboši


Sucho z Česka během minulého týdne mírně ustoupilo, trpí jím především severní polovina republiky. Zemědělci hlásí velké ztráty a ani studený a vlhký květen úrodu příliš nezachránil. Poškozené je… (Počasí - Eurozprávy)

Počasí si krutě pohrává s Itálií. Turín bojuje s potopou, v Alpách sněží


Severozápad Itálie sužují silné deště a podzimní teploty, ve výškách nad 2500 metrů nad mořem sněží. Informovala o tom dnes agentura ANSA. Počasí by se mělo podle meteorologů začít zlepšovat během… (Počasí - Eurozprávy)

Poslední zbytky sněhu: Mapa republiky v Krkonoších patrně zmizí každým dnem


Sněhové pole známé jako Mapa republiky, které leží nad Modrým dolem na úbočí Studniční hory v Krkonoších, roztaje zřejmě každým dnem. V oblasti pomyslných středních Čech zůstává poslední zbytek sněhu… (Počasí - Eurozprávy)

Monzuny přinesly zkázu. Přes 130 mrtvých, na vojáky se během večírku zřítil dům


Přes 130 obětí si podle nové bilance agentury DPA vyžádaly záplavy a sesuvy půdy, které od čtvrtka postihly Nepál, severovýchodní Indii a Bangladéš. Nejvíce mrtvých je v Nepálu. V indickém státě… (Počasí - Eurozprávy)

Bouře opět řádila v Řecku, evakuovány desítky zaplavených domů a obchodů


Kvůli záplavám v západním Řecku musely být evakuovány desítky místních obyvatel. Informoval o tom dnes web deníku Kathimerini. Nikdo nebyl raněn a nikdo se nepohřešuje. Záplavy po poslední bouři… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď na noc a úterý 16. července


Do střední Evropy bude nadále zasahovat nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu od západu, informuje portal.chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)