EpShark


Smiley face
Trpíte snad pocitem, že třicet let po Sametové revoluci žijeme v právním státě? Že se nemohou vrátit doby, kdy si nějaká skupinka osobovala právo rozhodovat, co kdo smí nebo nesmí dělat se svým majetkem? Tak běžte na kliniku. Tedy přesněji řečeno na Kliniku. Tam vás z toho spolehlivě vyléčí!
Smiley face
První měsíce po zavedení eura lidé sice pociťovali zdražení (co stálo dříve 19 korun, pak stálo 99 centů apod.), ale to se během roku usadilo a výhody společné měny jsme si mohli začít naplno užívat.
Smiley face
… aneb proč jsem se s uplývajícími léty pozvolna přestal hlásit k označení „liberál“ a proč si myslím, že evropský liberalismus má zásadní, zanedbaný, možná fatální problém.
Smiley face
„Pane abbé, nenávidím to, co píšete, avšak položím život za to, abyste to mohl dál psát.“ Tuto větu prý napsal Voltaire v dopisu abbému Le Riche 6. 2. 1770. Není důležité, nakolik je či není citát autentický, důležitý je jeho význam.
Smiley face
Přestože se pravděpodobně na nás řítí poměrně rozsáhlá ekonomická krize, již tak neekonomicky hospodařící stát začíná rozdávat.
Smiley face
K mým novoročním předsevzetím patří i to, že budu pokračovat v demontáži ideologie salonní levice. K jejímu zlatému fondu patří mýtus o mírotvorné roli žen v politice.
Smiley face
Euroskeptická a proti-migrační alternativa pro Německo (AFD) se shodla na tom, že bude vést kampaň za odchod z Evropské unie, pokud nedojde k významným změnám.
Smiley face
Michael Snyder varuje před zdánlivě nenápadnými krůčky, které však s jistotou směřují k celosvětové totalitě, jakou by si neuměl představit ani Orwell.
Smiley face
Německá, francouzská a italská průmyslová výroba se v listopadu zhroutila. HDP Itálie je za třetí čtvrtletí negativní...
Smiley face
25tiletý žadatel o azyl z Afghánistánu tak těžce bodl těhotnou ženu v německém městě Bad Kreuznach, že její nenarozené dítě zemřelo.