EpShark


Smiley face
Podle výsledků celostátního průzkumu se lidová podpora pro Legu Mattea Salviniho od loňského volebního vítězství strany zdvojnásobila.
Smiley face
Palestinský duchovní Abu Taqi Al-Dín Al-Dárí prohlásil, že Francie se stane islámským státem, protože bude převážně obydlena muslimy do roku 2050.
Smiley face
Nová zaměstnankyně zpravodajské televize SVT Cheyma Moufidová je dcerou imáma v mešitě ve Stockholmu - stejné mešitě, kde byl členem zatčený terorista Sahibem Zalouti, který chtěl vyvraždit redakci Jyllands-Posten.
Smiley face
Následující měsíc budu méněcenný občan, neb vykázaný z veřejného prostoru sociální sítě Facebook. Co jsem provedl, že nějaký z Zuckerbergových pacholků mi napařil 30 denní ban?
Smiley face
Mnoho lidí dnes není v žádné církvi, dokonce se považují za ateisty, a přitom stejně mají svou víru. Věří ve své jediné správné vidění světa. Už si neříkají katolíci či protestanti. Říkají si liberálové a konzervativci. Náboženství je to ale stejně silné.
Smiley face
Australský terorista Tarrant nám předvedl, jak může vzniknout občanská válka - jako nekončící řetěz odplat za skutečné nebo smyšlené útoky a příkoří. Ale na Novém Zélandě vzniknout nemůže, protože by tam muselo být aspoň 30 % muslimů, jako tomu bylo v 60. letech v Libanonu nebo před 20 lety v…
Smiley face
Nezávislá novinářka a bojovnice za svobodu Kateřina Janouchová napsala krátký úvod k článku ve svém vlastním internetovém časopise Katerina Magasin.
Smiley face
"Je na nás, abychom této revoltě ["Žlutých vest"] dali politický smysl. Naším cílem není jen boj proti zvýšení daní, ale proti celému politickému systému, který to vyvolal..." - Elias d'Imzalene, francouzský islamistický kazatel, 23. listopadu 2018. "Macron "Žluté vesty" nenávidí a přeje si, aby…
Smiley face
Mnoho apologetů (obhájců) říká, že islám je náboženstvím míru. Už ale neříkají, že podle islámu přijde mír teprve tehdy, až celý svět přijme islám. Do té doby bude svět rozdělen na dár al-islám ("dům islámu") - území obývané věřícími muslimy, a dár al-harb ("dům války") - území obývané těmi, kteří…

Eurobábel

24. 3. 2019
Smiley face
Kritici Evropské unie rádi přirovnávají pokus o evropskou integraci k marné snaze stavitelů Babylonské věže: