EpShark


Smiley face
Francie schválila zákon proti separatismu, který pod tímto „krycím“ názvem usiluje o izolaci islamistů ve francouzské společnosti. Současně se brání importu ideologie z amerických univerzit.
Smiley face
Staňte se vůdcem, individualitou, která získá svou nezávislost na státu a odvážně a sebevědomě půjde za svými cíli bez ohledu na pandemii a zkázonosná rozhodnutí politiků. 
Smiley face
Zatímco média se rozplývají blahem nad 375 korunami denně, které mají zlepšit ochotu lidí jít do karantény, do vládou navrženého a sněmovnou schváleného zákona jest vložen PODRAZ na drobné i větší podnikatele od naší milé ČSSD.
Smiley face
Nejsem žádný prorok, ale jedno vím jistě. Líp už bylo, a tudíž bude hůř.
Smiley face
Kultura je pro identitu každého národa nesmírně důležitá. Nesmí zaniknout, nesmí být oslabena nebo umlčena tak, jak to bylo z jiných důvodů v minulosti. Je naší součástí a bez ní to už nebudeme my!
Smiley face
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Neexistuje souvislost mezi lockdowny a počtem úmrtí na 100 tisíc obyvatel. Naopak zjevná je souvislost uvalení lockdownu a poškození ekonomiky, tedy životní úrovně obyvatel.
Smiley face
Libertariáni byli po léta považováni za stoupence ne-omezované imigrace, tj. stěhování se pracovní síly za prací do jiných států a zemí. Stoupencem takovéto imigrace byl třeba ekonom Ludwig von Mises. Při bližším ohledání argumentů libertariánů (ne libertinů, kteří se za libertariány někdy vydávají…
Smiley face
Libertinský guru Martin Urza nedávno vydal video s propagací pedofilie (odkaz zveřejňovat pro tentokrát z pochopitelných důvodů nebudu). Protože tento člověk bývá ještě občas spojován s libertariány, je nutné se od něj distancovat. Lidé jako Ludwig von Mises a Murray N. Rothbard a jiní by neměli…
Smiley face
Pravděpodobně aniž by to chtěla, stává se „ekoložka“ Greta osobností, která velice dobře souzní s hrdinou slavného Haškova románu. Co za tím vlastně je?
Smiley face
Když se zaváděl systém PES, argumentovalo se potřebou objektivního způsobu určování míry rizik; prý bude každý vidět jasná čísla a vláda nebude dělat náhodná opatření, nýbrž je bude přizpůsobovat výstupům z toho čokla. Dokonce byla deklarovaná i pravidla, co bude na kterém stupni povoleno a…