EpSharkFotbal


Fotbalové přestupy, podpisy i změny na trenérských postech. Zkrátka vše, co o světovém i českém fotbale na přestupovém poli potřebujete vědět, sledujeme ONLINE na iSport.cz. (iSport)

PŘÍMO Z NĚMECKA | Když jel na poslední EURO, kde odehrál všech pět zápasů, v play off dokonce oba v základní sestavě, měl za sebou Petr Ševčík vinou zdravotních problémů pouhých patnáct ligových… (iSport)

Daniel Vašulín si dobrými výkony nakonec přeci jen vysloužil přestup. Jak informoval deník Sport a web iSport.cz, v Hradci Králové bylo s koncem sezony jasno, že vysokého útočníka v týmu neudrží,… (iSport)

Sparťané jsou za hranicemi v kurzu. Kapitán Ladislav Krejčí si plácl s Gironou, trenér Brian Priske pláchnul do Feyenoordu. A momentálně se v cizině stále víc mluví o dalším možném odchodu, Petera… (iSport)

Skládal se k zemi proklatě dlouho. Manuel Neuer v přípravném zápase proti Řecku daroval soupeři gól. Jeho Německo stejně vyhrálo 2:1, ale před startem domácího ME se rojí otázky. Je skutečně pan… (iSport)

Vrchol fotbalové sezony se blíží! EURO v Německu začne 14. června a kvalifikované týmy mají za sebou oznámené nominace, přípravné kempy a chystají se na těžké zápasy na turnaji. Mezi nimi i Češi.… (iSport)

Liga skončila, ale za měsíc a týden se vrací. A s ní také rozhodčí Pavel Orel, loni v srpnu vyřazený kvůli alkoholové eskapádě na evropském poli. Přijde také přelomová novinka: centrála VAR spolu s… (iSport)

Dominují. Přestože obhajoba zlata se od nich nečeká, mají Italové jedno prvenství už nyní jisté. Na EURO v Německu dodali největší počet trenérů. Z čtyřiadvaceti účastníků jich hned pět má v čele… (iSport)

Velký fotbalový svátek začíná. iSport.cz vám dává možnost během EURO 2024 ukázat, jakým znalcem jste. V naší tipovačce můžete natipovat výsledky všech zápasů, odhadnout, kdo turnaj vyhraje a který… (iSport)

Na mistrovství Evropy se představí kolem 622 hráčů, kteří působí ve všech možných koutech světa. Nejvíce jich do Německa posílají samozřejmě giganti: Manchester City, Inter Milán či Real Madrid.… (iSport)