EpShark

Fotbal

Hlavní téma očekávaného souboje Pardubice - Slavia? Kromě slavnostního otevření nového stadionu Východočechů se hodně řešil i sektor pro hostující fanoušky, který už během týdne vyvolal veliký… (iSport)

Fotbalisté Elche ve 20. kole porazili 3:1 o poháry bojující Villarreal a poprvé v probíhající sezoně španělské ligy zvítězili. Hattrickem o výhře posledního celku tabulky rozhodl Pere Milla.… (iSport)

Tuhle nulu si pořádně zasloužil. Jednu tutovku chytil Limovi, střela Michala Hlavatého mu zase zabrnkala na tyč… „Vyhráli jsme 2:0, ale myslím si, že náš výkon nebyl optimální. Pardubice měly… (iSport)

Slavia zkazila Pardubicím slavnostní sobotu. Z nového stadionu si odvezla všechny body za vítězství 2:0. Měla ale velkou kliku. Hlavně při obrovské možnosti Limy a tyčce Hlavatého. „Moc pozitiv na… (iSport)

Fotbalisté West Hamu uhráli ve 22. kole Premier League na půdě Newcastlu cenný bod za remízu 1:1. Tomáš Souček do zápasu naskočil až ve druhém poločase, Vladimír Coufal byl vystřídán v úplném závěru… (iSport)

Fotbalisté Unionu Berlín v 19. kole německé ligy doma porazili 2:1 Mohuč a minimálně do neděle se posunuli na první místo. Bayern Mnichov na druhé příčce ztrácí dva body, obhájci titulu ale mají k… (iSport)

Fotbalisté AS Řím zvítězili doma v 21. kole italské ligy nad Empoli 2:0 a bodově se dotáhli na druhý Inter Milán. „Nerazzurri“ ale mají k dobru nedělní derby s obhájcem titulu AC Milán. (iSport)

Slavia vyhrála v 18. kole FORTUNA:LIGY v Pardubicích 2:0, domácí otevřeli nový stadion porážkou. Z penalty se trefil Václav Jurečka, v úplném závěru ještě z brejku zvýšil Peter Olayinka. Pražané… (iSport)

Vedete 2:0, hraje se 58. minuta. Důležitý špíl, zásadní v boji o záchranu fotbalové ligy. Najednou však přijde kolaps, dvě inkasované branky, remíza 2:2, místo tří bodů jeden. Tato polízanice se… (iSport)

Dva ztracené body ve Zlíně dovezl Baník zpátky z Teplic. Na Stínadlech sice odehrál špatný první poločas, ale po změně stran explodoval a zvítězil 5:0. Co všechno Ostravští ukázali na severu Čech? (iSport)