EpSharkFotbal


Fotbalisté Stuttgartu porazili v úvodním barážovém utkání o účast v bundeslize 3:0 Hamburk a výrazně nakročili k setrvání v nejvyšší soutěži. Odveta dvojzápasu mezi bývalými německými mistry se… (iSport)

Favorit si zhluboka vydechl. Pardubice si před barážovou odvetou vyřídily náskok 2:0. V prvním poločase však ligista sledoval děsivé scény, dvě střely mířící na jeho branku narazily do tyče… „Měli… (iSport)

Při příchodu do tiskového centra laškoval s klubovou mluvčí Zuzanou Molkovou. Brzy ale Pavel Vrba zvážněl. „Do smíchu mi moc není,“ shrnul vstupní barážový duel proti Vyškovu, v němž se jeho soubor… (iSport)

Na hřišti jste rozdíl mezi první a druhou ligou neviděli. Ve výsledku nepatrný. Zlín v prvním duelu baráže přetlačil Vyškov 1:0, spasil ho francouzský žolík Youba Dramé. Nakonec byl hrdina tmavé… (iSport)

Ve specifickém prostředí příbramského stadionu vyválčily Pardubice vítězství 2:0. Baráž začaly tak, jak se od nich očekávalo. Výsledek však poněkud mate. Za bezbrankového stavu nastřelili domácí… (iSport)

Fotbalisté Pardubic uspěli v úvodním souboji baráže o FORTUNA:LIGU na hřišti Příbrami 2:0 a mají blízko k udržení nejvyšší soutěže. Proti druholigovému soupeři je k vítězství brzy po poločase… (iSport)

Zlín porazil v úvodním zápase baráže o FORTUNA:LIGU Vyškov 1:0, jediný gól vstřelil ve druhé půli střídající Youba Dramé. Hosté ale drželi se „Ševci“ krok, v nedělní odvetě v drnovickém azylu se o… (iSport)

Fotbalista Martin Hašek skončil po třech měsících ve Wisle Plock, s níž sestoupil do druhé ligy. Sedmadvacetiletý záložník měl v klubu smlouvu do konce sezony s klauzulí o možnosti prodloužení… (iSport)

Fotbalová Zbrojovka bez domova? Zatím ne, byť plánovaná základní rekonstrukce Adax Invest Areny v Srbské ulici za 100 milionů korun se rozběhne až za dva roky. Po letošním sestupu může Brno hrát… (iSport)

Ve druhé části vpravdě bídného ročníku byl jedním z mála fotbalistů, na které se fanoušci Baníku nemohli zlobit. Vystřílel si Muhamed Tijani angažmá ve Slavii? „Pro mě je to příběh sezony. Když to… (iSport)