EpSharkFotbal


Sága ohledně budoucnosti Kyliana Mbappého skončila. Definitivně se rozlouskla. Fotbalový briliant novodobé éry se na další tři roky upsal Paris Saint-Germain. Francouzský klub vyhrál dostihy s… (iSport)

Britská vláda odsouhlasila převzetí fotbalové Chelsea konzorciem vedeným Toddem Boehlym, který je spolumajitelem basketbalových Los Angeles Lakers a baseballového klubu Los Angeles Dodgers. Stalo se… (iSport)

Národní mužstvo čekají čtyři duely v Lize národů. Trenér Jaroslav Šilhavý v nich nebude moci využít klíčového záložníka Tomáše Holeše. Po dvou sezonách (prakticky) v jednom zápřahu jeho tělo… (iSport)

Sledujte fotbalové přestupy, jednání i spekulace ONLINE na iSport.cz. (iSport)

To místo zažilo jednu z nejhorších tragédií ve fotbalových dějinách, v obrovské tlačenici tu před 33 lety zemřelo 94 lidí, další dva později v nemocnici. Tentokrát se ale stal sheffieldský stadion… (iSport)

Dvojice, která pozvedla Spartu, se vrací do Prahy. Žižkov, nově třetiligový klub, by mělou pozvednout trenérské duo Václav Kotal a Michal Šmarda. (iSport)

Jedenáct let dlouhé čekání na titul dospělo po nedělní výhře 3:0 v Sassuolu ke kýženému konci, AC Milán je znovu italským mistrem. Diavoli, tedy „ďáblové“, jak se jednomu z nejúspěšnějších klubů… (iSport)

Třetí místo ve FORTUNA:LIZE, výbuch ve finále domácího poháru, do toho krach hned v prvním jarním kole Konferenční ligy. Sparta vysoce nepovedeným jarem zasunula nedávno skončenou sezonu do škatulky… (iSport)

Podbrezová opanovala druhou slovenskou ligu s pětibodovým náskokem, oslavila postup a pak vítězoslavně na oficiálních stránkách ohlásila: „Roman Skuhravý zůstává!“ Český trenér, o kterého měla podle… (iSport)

Další sezona v Ďolíčku, nebo přesun do divize. Jednačtyřicetiletý veterán Josef Jindřišek pomohl zachránit Bohemians v lize a teď stojí na křižovatce. O budoucnosti populárního kapitána „klokanů“ se… (iSport)