EpSharkFotbal


Fotbalisté Slovenska vstupují do EURO zápasem proti Polsku. V úvodním duelu skupiny E bude pro tým kolem Marka Hamšíka důležité, jak se vypořádá s útočnou hrozbou v podobě Roberta Lewandowského.… (iSport)

Moc dobře ví, co Patrik Schick umí. Zkušený trenér Jaroslav Hřebík s útočníkem Leverkusenu pracoval v mládeži Sparty a zná jeho největší přednosti. „Levačku má famózní, prostě fantastickou. Před… (iSport)

Byl jednou z možností, přes kterou se mohl do sestavy dostat talent Adam Hložek. Levý záložník Jakub Jankto (25) však své místo uhájil. A sázka na osvědčená jména nakonec trenéru Jaroslavu Šilhavému… (iSport)

Takhle si to představoval. Jaroslav Šilhavý zářil po vstupní výhře na EURO nad Skotskem. Tři body se po dvougólovém představení Patrika Schicka českému týmu náramně hodí, proti Chorvatsku a Anglii… (iSport)

Oficiální název zůstává EURO 2020. Od 11. června nabídne mistrovství Evropy ve fotbale 2021 celkem 51 zápasů. Zahajovací duel sehrály v Římě reprezentace Turecka a Itálie, favorit vyhrál 3:0. Český… (iSport)

Tohle je start do turnaje! Čeští fotbalisté zahájili skupinu D na mistrovství Evropy výhrou proti Skotsku 2:0. Zazářil útočník Patrik Schick, který vstřelil oba góly. Mimořádný výkon korunoval… (iSport)

Na EURO se servíruje souboj fotbalových gigantů. Duel Francie vs. Německo komentuje ŽIVĚ ve studiu na iSport.cz bývalý reprezentant Jan Suchopárek a redaktor deníku Sport Jan Podroužek, moderuje… (iSport)

Gól fotbalového EURO 2021? Dost možná se zrodil už v prvních zápasech ve skupinách - a hlavní roli v něm hrál český útočník Patrik Schick. Jeho trefa na 2:0 ze začátku druhé půle duelu proti Skotsku… (iSport)

Kleknout, nebo nekleknout? Čeští fotbalisté měli před vstupem do EURO 2021 proti Skotsku jasno. V podpoře boje proti rasismu před začátkem zápasu ukázali na nápis na dresu s názvem kampaně UEFA… (iSport)

Po podvečerním souboji Slovenska s Polskem je dnes na programu i druhý duel skupiny E. Španělsko v Seville hostí Švédsko.  Celek z Pyrenejského poloostrova se na turnaji pokusí o zisk třetího titulu… (iSport)