EpSharkHokej


PŘÍMO Z TAMPERE | MS v hokeji 2023 mělo příští rok společně uspořádat Maďarsko a Rakousko. Nakonec z toho však nic nebude, Maďaři svůj zájem o mistrovství světa ztratili. Důvodem je údajně politika,… (iSport)

Senzačně porazili Kanadu (3:2), nasbírali parádních 12 bodů. Přesto zůstali před branami čtvrtfinále mistrovství světa. Dánští hokejisté padli v posledním duelu skupiny A se Slovenskem 1:7 a… (iSport)

Bývalý reprezentační kouč Filip Pešán by od příští sezony měl trénovat hokejisty Lausanne ve švýcarské lize. Podle regionálního portálu laRegino i webu hokej.cz se čtyřiačtyřicetiletý kouč dohodl s… (iSport)

PŘÍMO Z TAMPERE | Generálka na play off nevyšla, český nároďák vyšel proti Finsku (0:3) naprázdno. Porážka 0:3 na závěr skupiny nicméně přihrála výběru Kariho Jalonena do čtvrtfinále Německo místo… (iSport)

Hokejisté New Yorku Rangers s Filipem Chytilem v sestavě porazili ve druhém kole play off NHL doma Carolinu 4:1 a vyrovnali stav série na 2:2. Postupu do finále Západní konference se přiblížil… (iSport)

Posledním soupeřem, kdy národní tým vyšel na mistrovství světa střelecky na prázdno, bylo Finsko ve čtvrtfinále v roce 2021. A ani tentokrát, v roce 2022, čeští forvardi na brankáře Juha Olkinuoru… (iSport)

PŘÍMO Z TAMPERE | Bylo z něj cítit zklamání. Navzdory spekulacím s výsledkovým kalkulem pro čtvrtfinálového soupeře chtěl trenér Kari Jalonen „své“ Finsko zcela jistě porazit. Nevyšlo mu to. Národní… (iSport)

PŘÍMO Z TAMPERE | Tříbodová výhra by Čechy poslala ve čtvrtfinále na Kanadu. Jakýkoli jiný výsledek znamenal v klíčovém duelu Němce. S takovým vědomím šel tým Kariho Jalonena do očekávaného duelu s… (iSport)

PŘÍMO Z TAMPERE | Jste tam a přitom nejste. Česko se proti Finsku nedokázalo natlačit od mantinelů k brance. Soupeř ho dokázal udržet mimo nebezpečné pozice, národní tým neměl čím překvapit. „Chtěli… (iSport)

Čtyři výhry a tři porážky, to je bilance českých hokejistů v základní skupině B na mistrovství světa v hokeji 2022. Stačilo to na třetí místo, což znamená, že ve čtvrtfinále Češi narazí na Německo.… (iSport)