EpSharkHokej


Patrika Augustu si Filip Pešán přivedl do Liberce nedlouho poté, co stávající kouč Bílých Tygrů dostal padáka v Mladé Boleslavi. To bylo před sezonou 2018/19. Společně koučovali tým a po Pešánově… (iSport)

Podpisy, přestupy, výměny, příchody borců ze zahraničí i zajímavosti. Všechny extraligové transfery sledujeme ONLINE na iSport.cz. (iSport)

Hokejisté Třebíče porazili v 45. kole první ligy doma předposlední Pardubice B 3:1 a zvýšili náskok v čele tabulky před druhým Vsetínem na pět bodů. Valaši na vlastním ledě podlehli Jihlavě 2:5.… (iSport)

Hokejový útočník Dominik Lakatoš z Vítkovic dostal jednozápasový trest za vyvolání bitky v pátečním duelu 44. kola extraligy proti Spartě. Druhý nejproduktivnější hráč týmu po rozhodnutí… (iSport)

Se spoluhráči stáli před kotlem litvínovských fanoušků a slyšeli: „Bojujte za Chezu!“ Příznivci klubu vůbec nebyli spokojení s tím, jak tým nezvládl klíčový zápas v Kladně. Verva prohrála 2:5 a… (iSport)

Hokejové Vítkovice se po páteční porážce se Spartou (3:4) rozhodly vetovat sudího Jakuba Šindela. Klub zároveň komisi rozhodčích zasílá sestřih pěti momentů, které označuje za sporné. „Rozhodčí… (iSport)

Bylo jasné, že s ním bude zábava. Jako vždycky. David Pastrňák pobavil fanoušky během prvního večera akce NHL All-Star. Zúčastnil se tzv. „brejkové výzvy“. Porotu měl zaujmout originálním nájezdem.… (iSport)

Radost a euforii z premiérové branky v dresu Sparty v Tipsport extralize nestačil obránce Michal Kempný ani pořádně pobrat a už řešil emotivní výlev vítkovického útočníka Dominika Lakatoše. Pouhých… (iSport)

Postupně se z něj stává jeden z důležitých hráčů Olomouce. Jakub Navrátil (23) hraje svoji druhou kompletní sezonu. V první se dostal na 10 gólů, teď je na stejné metě zase. Herně se posouvá, klepe… (iSport)

Hokejovým Rytířům se o kapku lépe dýchá. Zápas s Litvínovem měl charitativní podtext, stejně jako další páteční duely. Kladnu nejde o život, jsou daleko důležitější věci na světě než přetahování se… (iSport)