EpSharkHokej


1993. Poslední rok, kdy kanadský tým získal Stanley Cup. Tehdejší šampion? Montreal. I teď drží kanadský prapor a věří, že nyní už obrovský hlad vášnivých fanoušků po úspěchu ukojí. Že dávnou slávu… (iSport)

Přestupová deadline NHL skončila. Z českého pohledu změnil působiště brankář David Rittich, který se přesunul do Toronta a Jakub Vrána. Spekulace se potvrdily a český útočník se těsně před uzávěrkou… (iSport)

Sezona 2020/21 už je minulostí. 1. květnem oficiálně začalo přestupové období pro nový ročník hokejové Tipsport extraligy, ve kterém se již bude sestupovat! České kluby mohou konečně vytáhnout delší… (iSport)

Od začátku play off dráždí Tampa celou NHL. Dokonalostí? Dobrým hokejem? Taky, ale hlavně číslem 98,8. To je suma v milionech dolarů, která vyjadřuje její platové náklady na sezonu. Limitem je… (iSport)

Nikdy hokej nehrál! Jak může trénovat?! Českým éterem se tyto věty nesou stále. Nejčastěji jsou namířeny na kouče národního týmu. Své o tom ví Filip Pešán i jeho předchůdce Josef Jandač. Vyspělý… (iSport)

Česká reprezentace finišuje přípravy na mistrovství světa v para hokeji, které bude od 19. do 26. června v Ostravě. Národní tým má nového kapitána i několik nových jmen na soupisce. Před… (iSport)

Jaromír Jágr už není hráčem, který za kariéru v NHL vyinkasoval nejvíce peněz. Přeskočila ho jiná ikona Pittsburghu, kapitán Sidney Crosby. A nahání ho i snajpr Alexander Ovečkin, či lídr Montrealu… (iSport)

Hokejisté Tampy Bay s Ondřejem Palátem a Janem Ruttou v sestavě podlehli v úvodním semifinále NHL na svém ledě týmu New York Islanders 1:2. Hosté si vypracovali dvoubrankový náskok trefami Matthew… (iSport)

NHL nasadila jasný trend – mládí, rychlost, dynamika. Hráči a jejich kondiční trenéři hledají pověstné jedno procento, které je může posunout z výborných do absolutní špičky. Správná dieta a denní… (iSport)

Na ligové úrovni ho v zápasech, gólech ani bodech ještě nedohnal. Ale historicky si vydělal víc peněz než on. Sidney Crosby už teď patří mezi nejlepší hráče v historii NHL. Podle uznávaného webu… (iSport)