EpSharkHokej


Moc roztodivnějších osobních příběhů NHL nepamatuje. Náhradník Arizony a brankářský parťák Karla Vejmelky Connor Ingram šlapal tím nejhlubším dnem. Obsedantně kompulzivní porucha, kterou trpěl a o… (iSport)

Podpisy, přestupy, výměny, příchody borců ze zahraničí i zajímavosti. Všechny extraligové transfery sledujeme ONLINE na iSport.cz. (iSport)

Hokejový útočník Dmitrij Jaškin končí po roce v Petrohradu, v KHL by ale třicetiletý hráč měl působit i nadále. Podle informací ruských médií bude účastník dvou světových šampionátů v příští sezoně… (iSport)

Pět let byl asistentem u slovenské reprezentace, pomohl k senzačnímu bronzu z olympiády 2022. S tím je konec. Andrej Podkonický (45), který si během kariéry zahrál i za Bílé Tygry Liberec, odchází… (iSport)

Český výbuch na mistrovství světa spustil vlnu bouřlivých reakcí v hokejovém prostředí. Svazový šéf Alois Hadamczik obsáhle komentoval výkony národního týmu i práci Kariho Jalonena a nešetřil přitom… (iSport)

Byl to smutný pohled. Asi nejúspěšnější gólman hokejové historie si hází unikátní artefakty do nákupních vozíků. Včetně dresu a helmy z Nagana. Nebo několik Vezina Trophy pro nejlepšího gólmana NHL.… (iSport)

Během středy Sparta potvrdila deníkem Sport už dříve avizovaný odchod. Výstupní klauzuli pro zahraničí ve smlouvě aktivoval útočník David Tomášek. Odchází do švédského Färjestadu. Pražský klub pod… (iSport)

Senzaci nedopustili, nadechující se Dallas včas přiškrtili. Vegas suverénně zvládlo šestý duel, na ledě rivala zvítězilo 6:0. Podruhé v šestileté existenci klubu si Golden Knights zahrají finále NHL… (iSport)

Sledujte podpisy, trejdy, pohyby mezi farmářskými a hlavními týmy a veškeré dění kolem nejlepší hokejové soutěže světa NHL na iSport.cz ONLINE. (iSport)

Kevin Klíma, Graeme McCormack a Martin Štohanzl. Trojice hříšníků z extraligového Hradce, u které se prokázal pozitivní nález na doping v předcházejícím play off. V historii české nejvyšší soutěže… (iSport)