EpSharkOstatní


Za slzy a emoce se nestyděl. Není divu, basketbalista Jakub Šiřina (35) dovedl jako kapitán Opavu po dvaceti letech k mistrovskému titulu. Společně se svými parťáky, a neskutečnými fanoušky v zádech… (iSport)

Basketbalisté Opavy dopsali pohádkový příběh. Po dvaceti letech urvali mistrovský titul, přestože do play off šli až ze sedmého místa! Takový výstup žádný jiný český klub v historii nepředvedl!… (iSport)

Splnili, co slíbili. Promotéři RedFace na čtvrteční tiskové konferenci odtajnili několik soubojů pro úvodní červnový turnaj v UNYP areně. Prostřednictvím zápasů influencerů chtějí strhnout pozornost… (iSport)

Z veterána na nováčka. Davidu Dvořákovi se poslední chvíli mění soupeř. Místo zraněného Matta Schnella se mu postaví australský talent Steve Erceg. Český bojovník se už 10. června pokusí zlomit… (iSport)

Během play off neohroženě prošli ohněm, ve finálové sérii NBA se tak střetávají favorité z Denveru a senzace vyřazovacích bojů Miami. První prsten pro šampiona nejslavnější soutěže si odnese buď… (iSport)

Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem na turnaji Pro Tour Elite v Ostravě zdolali Němce Nilse Ehlerse s Clemensem Wicklerem 25:23, 21:12, připsali si druhou dvousetovou výhru a… (iSport)

Je tu šance vidět mistra při práci pod působivou siluetou Pražského hradu. Fenomén sportovního lezení Adam Ondra se po čtrnácti letech dočkal domácího závodu Světového poháru. Na Letné se v pátek… (iSport)

Mr. Skyball je zpět. Italský volejbalista Adrian Carambula na turnaji J&T Banka Ostrava Beach Pro opět baví diváky netradičními servisy. Levačkou napálí roztočený míč vysoko do vzduchu a ten se pak… (iSport)

Reprezentuje Česko, ale již více než sedm let žije ve Švýcarsku. Nejlepší česká triatlonistka Petra Kuříková aktuálně míří do Madridu, kde se pokusí zabojovat o co nejlepší výsledek na mistrovství… (iSport)

Parádní podívaná! Plážové volejbalistky Barbora Hermannová s Marií-Sárou Štochlovou si hned v zahajovacím duelu J&T Banka Ostrava Beach Pro střihly solidní drama. Proti brazilskému páru Agatha -… (iSport)