EpSharkOstatní


Mistryní světa v cyklokrosu v elitní kategorii se na šampionátu v Hoogerheide stala poprvé v kariéře Nizozemka Fem van Empelová. Triumf domácích závodnic stvrdily druhá Puck Pieterseová a třetí… (iSport)

Vedoucí tým NBA Boston prohrál již počtvrté z posledních šesti zápasů. Doma nestačil v pátek na basketbalisty Phoenixu a podlehl 94:106. Oslabení Suns udrželi ligového lídra ligy na úspěšnosti… (iSport)

Kdo je nejlépe vydělávajícím pilotem formule 1? To zjistíte v žebříčku jezdců seřazených podle platů, které obdrží za letošní sezonu. Částky jsou bez bonusů za vítězství a honorářů plynoucích z… (iSport)

Je to tým o dvou nadějích. Ta první se ukáže hned druhý den, další až v závěru mistrovství světa. Čeští alpští lyžaři vyráží do Francie bez zraněné hlavní hvězdy, ale i tak s ambicemi na nejlepší… (iSport)

Konečná, vystupovat. Řidič autobusu a hlavně ostřílený MMA bojovník Martin Zawada oznámil v červnu loňského roku při premiéře Oktagonu v Německu konec zápasnické kariéry. Prohrál totiž očekávanou… (iSport)

Běžec na lyžích Ondřej Černý skončil ve sprintu v Toblachu na osmém místě a dosáhl nejlepšího výsledku ve Světovém poháru v kariéře. Kateřina Janatová byla dvanáctá. Vítězství vybojovali vedoucí muž… (iSport)

Jeho holá hlava pořád svítí za příklad. Překážkáři Petru Svobodovi je už osmatřicet let, tisíckrát ho odepsali. On sám je ale snaživec. „Všichni říkali, že už se nevrátím, proklínali mě, že jsem k… (iSport)

Pády jsou na cyklistických závodech běžnou záležitostí. Ale že by po něm sportovec musel prokázat i zdatnost svých paží a viset na zídce mostu nad říčkou, to se jen tak nevidí. Ve druhé etapě… (iSport)

Pro jednoho trable, pro druhého český rekord. Zatímco Kristiina Mäki na patnáctistovce vzdala marný boj s oslabeným tělem, její partner Filip Sasínek si na Czech Indoor Gala v Ostravě doběhl pro… (iSport)

A už je kolem Terminátora opět rušno. Organizace Oktagon totiž na sociálních sítích informovala fanoušky, že se Karlos Vémola vrátí do boje ještě před velkou odvetou s Patrikem Kinclem. Ta se má… (iSport)