EpShark

Ostatní

Dostihový mítink v Brně bude mít dohru u Pořádkové komise Jockey clubu. Řada jezdců a žokejů byla nespokojená s bezpečností dráhy a odhlásila se z dostihů. Komise jim za to podle řádů vyměřila… (iSport)

Tohle byl asi nejbolavější den v kariéře velkého šampiona. Veslař Ondřej Synek se rozhodl, že ze zdravotních důvodů nepojede na olympiádu do Tokia, kde měl závodit na svých pátých Hrách. „Bylo to… (iSport)

Konečně potvrdil vysoké předsezónní ambice. Čtyři závody trvalo než český motocyklista Oliver König skončil na bodované pozici. V italském Misanu dojel v neděli na parádním osmém místě jen 2,5… (iSport)

Když závodil v juniorské kategorii, měli v tréninkové skupině pravidlo, že kdo se dotkne na první nebo poslední bráně, kupuje ostatním čokoládu. Šťouch hned na „jedničce“, ale hlavně následné… (iSport)

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V umělém kanálu v Troji dnes zvítězil i s dotykem hned v první brance finálové jízdy a napodobil sobotní triumf… (iSport)

Nejhorší výkon předvedl na UFC 263 rozhodčí Al Guinee. Místní arizonský sudí, který je mimochodem držitelem černého pásu v jiu jitsu, si nevšiml, že ruka Jamhala Hilla není v pořádku a měl by zápas… (iSport)

Finální tečku za spory s Marvinem Vettorim dopsal Israel Adesanya. Nigerijský šampion dominoval v souboji na galavečeru UFC 263 v Glendale o titul střední váhy a vyhrál jasně na body. Odvetu naopak… (iSport)

Basketbalisté Los Angeles Clippers po přesunu série 2. kola play off NBA s Utahem do své haly vybojovali první vítězství. Ve Staples Centre vyhráli nad nejlepším týmem základní části přesvědčivě 132… (iSport)

Parádní dramata, emoce, slzy radosti i smutku. Obě superfinále florbalové superligy mužů i žen byly ve znamení obratů. Zatímco hráči Mladé Boleslavi otočili bitvu s Vítkovicemi a po výhře 6:3… (iSport)

Už za několik hodin se znovu vrátí do kolbiště jeden z nejlepších bojovníků UFC. Šampion Israel Adesanya bude po třech letech znovu čelit italskému ranaři Marvinu Vettorimu. Podle očekávání… (iSport)