EpSharkOstatní


Měla to být rutinní tisková konference před čtvrtým zápasem finále Západní konference NBA mezi domácími Dallas Mavericks a Golden State Warriors. Jenže už když si kouč hostujícího klubu Steve Kerr… (iSport)

Novým šéfem týmu servismanů české biatlonové reprezentace bude Nor Ole Björn Tretterud, který v minulosti působil u norských a kanadských běžců na lyžích a naposledy připravoval materiál ukrajinským… (iSport)

Lewis Hamilton byl po Velké ceně Španělska zachycen, jak se pohybuje v těsné blízkosti vozu Sergia Péreze. Nevinné fanouškovské video by sedminásobného mistra světa mohlo přijít velmi draho. Pokud… (iSport)

Basketbalisté Dallasu ve čtvrtém utkání finále Západní konference odvrátili vyřazení, na domácím hřišti porazili Golden State 119:109 a snížili stav série na 1:3. Zářil především Luka Dončič.… (iSport)

PŘÍMO Z ITÁLIE | Úvodní etapa závěrečného týdne, v rozpisu stoupání přes zlověstné Mortirolo a Jan Hirt na startu. Tento den nemůže opomenout žádný cyklistický fanoušek. Ukázalo se to už v… (iSport)

Zatímco v neděli předvedli v domácí hale heroický výkon, tentokrát basketbalisté Opavy vzdorovat nedokázali. Nymburk na domácí palubovce zvítězil 110:65 a k zisku osmnáctého titulu mu chybí jediná… (iSport)

PŘÍMO Z ITÁLIE | Jakmile se objeví v některé z etap Giro d´Italia Mortirolo, můžete se už prakticky spolehnout na to, že v úniku tohoto dne uvidíte vrchaře Jana Hirta. Ale co předvedl v té úterní,… (iSport)

Na jednom konci turnovského stadionu ležely květiny na počest legendárního diskaře Ludvíka Daňka právě v místě, kde v roce 1964 hodil světový rekord. Na druhém konci areálu při jeho memoriálu málem… (iSport)

Obrovský úspěch české cyklistiky! Jan Hirt z týmu Intermarché–Wanty–Gobert vyhrál 16. etapu Gira di Italia! 31letý český cyklista nastoupil v posledním stoupání jedné z nejtěžších etap slavného… (iSport)

V pubertě jí z čela lékaři museli odoperovat kostní nádor, kvůli němuž nosí na hlavě ochrannou čelenku. Pozemní hokej šel v té době stranou, ale teď už zase Kateřina Laciná válí s hokejkou na hřišti… (iSport)