EpShark

Ostatní

Italská radost mohla tentokrát vypuknout naplno. Filippo Ganna si musel počkat celkem dlouho, ale horké křeslo pro průběžně vedoucího muže sobotní časovky ho začalo pálit až ke konci. A na rozdíl od… (iSport)

Nizozemský jezdec Max Verstappen z Red Bullu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Emilia Romagna vozů formule 1 a i v sedmém závodě sezony získal pole position. Úřadující světový šampion a lídr… (iSport)

Čeští kajakáři i kajakářky zůstali na mistrovství Evropy slalomářů v Tacenu bez individuální medaile. Nejvýše skončili na pátém místě šampion z roku 2021 Vít Přindiš a Tereza Fišerová. Jiří Prskavec… (iSport)

Jako terminátor se stále vrací zpět, devětatřicetiletý překážkář Petr Svoboda se ale už smiřuje s blížícím se koncem. Letos chce uspořádat rozlučkovou tour a do budoucna ho inspiruje příklad… (iSport)

Italský cyklista Jonathan Milan vyhrál na letošním Giru d'Italia už třetí spurtérskou etapu a potvrdil své vedení v bodovací soutěži. Růžový trikot po třináctém závodním dnu udržel Slovinec Tadej… (iSport)

V ringu bude hořet oheň. O půlnoci ze soboty na neděli se v Rijádu střetnou dvě neporažené legendy boxerské těžké váhy a vítěz střetu mezi Britem Tysonem Furym a Ukrajincem Oleksandrem Usykem… (iSport)

Takhle se pere mistr! Lukáš Krpálek se před odletem na světový šampionát naladil na soustředění ve svém zamilovaném Japonsku a reprezentačního trenéra Petra Lacinu potěšil. „Co tam Lukáš předváděl,… (iSport)

Basketbalisté Ústí nad Labem si poprvé zahrají o ligový titul. V rozhodujícím sedmém semifinálovém utkání porazili Děčín 93:77 a ve finále vyzvou osmnáctinásobného šampiona Nymburk, který bude… (iSport)

Francouzský cyklista Julian Alaphilippe si dojel po úniku ve 12. etapě pro první vítězství na Giru d'Italia. Celkové pořadí dál vede Slovinec Tadej Pogačar, který dorazil po 193 kilometrech do cíle… (iSport)

Je samý sval a tělo už ho nepustí do martyrií věčného shazování. Olympijský experiment ve dvou váhových kategoriích je tak fuč. Lukáš Krpálek se cítí ve skvělé formě a rád by ji příští týden prodal… (iSport)