EpSharkOstatní


Do širšího okruhu koní pro překvapení patřil už na podzim při své premiéře ve Velké pardubické, ale tehdy ho zastavil hromadný karambol na Velkém taxisu. Teď se osmiletý hnědák Godfrey ze stáje DS… (iSport)

Tradiční ostravský problém při atletické Zlaté tretře možná pokazil absolutní vrchol. Slavného švédského tyčkaře Mondo Duplantise trápily chlad a silný vítr, tak jako kdysi Usaina Bolta. Přesto se… (iSport)

Ani na čtrnáctý pokus se oštěpař Jakub Vadlejch na Zlaté tretře Ostrava přes magickou hranici devadesáti metrů nedostal. V tradičně těžších podmínkách se hned prvním hodem dostal na 86,09 metrů a… (iSport)

Tradiční ostravský chlad nejžhavější hvězdy atletické Zlaté tretry nezchladil. Fenomenální švédský tyčkař Mondo Duplantis přeskočil šest metrů a nabídnul divákům tři pokusy na výšce světového… (iSport)

Během necelé minuty udělala Lurdes Gloria Manuel na Zlaté tretře pořádný vítr v  historických tabulkách. Parádním osobním rekordem 50,59 sekundy zaběhla nejrychlejší český čas za 26 let a navíc… (iSport)

Opustila zajetou tréninkovou skupinu a snaží se trénovat sama. Elitní česká oštěpařka Nikola Ogrodníková (33), vicemistryně Evropy z roku 2018, si zbudovala základnu v Třinci a okolí. Aby mohla být… (iSport)

Basketbalisté Nymburka vyhráli čtvrté ligové finále na palubovce Ústí nad Labem 85:78, v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy vedou 3:1 a jeden triumf je dělí od 19. mistrovského titulu. Svěřence… (iSport)

Jeho velké chvíle přijdou za dva měsíce na olympiádě v Paříži. Oštěpař Jakub Vadlejch (33) by moc rád pobláznil národ, jak se to teď povedlo českým hokejistům. Sám se těsně před úterní Zlatou… (iSport)

Na nedělním startu v Římě už byl zcela uvolněný, celý v růžovém a jako čertík v krabičce netrpělivě vyčkával start poslední etapy letošního Giro d´Italia. Tadej Pogačar už měl vítězství v kapse díky… (iSport)

Padne světový rekord? Neobyčejná show v podání švédského tyčkaře Mondo Duplantise potřetí dorazí na Zlatou tretru Ostrava a tvář světové atletiky chystá něco opravdu neobyčejného. Svůj kolotoč… (iSport)