EpSharkNovinky


S Bohemkou se pere o účast v Evropě, i v 39 letech patří k tahounům bojovníků z Ďolíčku. Josef Jindřišek v obsáhlém rozhovoru pro páteční Sport Magazín vypráví o hodně neotřelé fotbalové kariéře,… (iSport)

Sedm. Tolik nakažených novým koronavirem je podle informací iSport.cz členů A-týmu Karviné. Na neurčito jsou tak odloženy sobotní zápasy o záchranu. Šíření koronaviru v Karviné zatím rozhodně… (iSport)

Byl kapitánem reprezentace, která vloni urvala 6. místo na MS. Roli jednoho z lídrů měl i v kabině Nymburka. Jenže se zdá, že osmou sezonu u českého vládce už Pavel Pumprla nenačne. „Uvidíme, jak… (iSport)

Pokud jste se minulý pátek ocitli na letišti v Helsinkách, připadali jste si jak v Jiříkově vidění. Pekka Rinne, Sebastian Aho, Mikko Koivu, Mikko Rantanen a dalších 23 finských hokejových hvězd… (iSport)

Finále Dánského fotbalového poháru muselo být na téměř čtvrt hodiny přerušeno, protože fanoušci Aalborgu na stadionu nedodržovali odstupy. Přes 40 nedisciplinovaných příznivců, kteří navíc… (iSport)

Moment, který už během samotného finále MOL Cupu rozproudil emoce. V 31. minutě při přeskakování šlápl sparťan Martin Frýdek na ležícího Tomáše Malinského z Liberce. Sudí Pavel Královec po zhlédnutí… (iSport)

Převzal tým těsně před koronavirovou pauzou na barážové příčce, herně na dně a před sebou šílený los. Vyhlídky na záchranu mizivé. Dvě kola před koncem ji Bohumil Páník (63) se Zlínem může oslavit.… (iSport)

Fotbalisté Sparty ukončili čekání ne trofej. Po šesti letech triumfovali v českém poháru, když otočili finále s Libercem (2:1). Klíčoví muži? V první řadě brankář Milan Heča. Hned za ním Guélor… (iSport)

Finále MOL Cupu měli rozehrané dobře. Po gólu Jakuba Peška vedli fotbalisté Liberce nad Spartou 1:0. Imad Rondič pak ale nevyužil velkou šanci náskok navýšit a od té doby se sen o trofeji začal… (iSport)

Fotbalová Hertha Berlín se na rozdíl od některých klubů nemusí obávat finančních problémů způsobených pandemií koronaviru. Její investor Lars Windhorst poskytne klubu dalších 150 milionů eur (téměř… (iSport)