EpSharkNovinky


Do širšího okruhu koní pro překvapení patřil už na podzim při své premiéře ve Velké pardubické, ale tehdy ho zastavil hromadný karambol na Velkém taxisu. Teď se osmiletý hnědák Godfrey ze stáje DS… (iSport)

Podpisy, přestupy, výměny, příchody borců ze zahraničí i zajímavosti. Všechny extraligové transfery sledujeme ONLINE na iSport.cz. (iSport)

Čtvrteční valná hromada fotbalové asociace v Olomouci se blíží. Neproběhne jako volební, přesto se bude řešit řada ožehavých témat. Proti současnému předsedovi FAČR Petru Fouskovi se ohradil… (iSport)

PŘÍMO Z PAŘÍŽE | Když se loni na podzim rozhodla Kateřina Siniaková přerušit spolupráci s Barborou Krejčíkovou, malovala si deblovou sezonu 2024 ve společnosti usměvavé Australanky Storm Hunterové.… (iSport)

Vrchol fotbalové sezony se blíží! EURO v Německu začne 14. června a kvalifikované týmy mají oznámené nominace, rozjíždí se na kempy a chystají se na těžké zápasy. Mezi nimi i Češi. Sledujte všechny… (iSport)

Neuvěřitelné! Fantastické! Úžasné! Mistrovství světa v hokeji má zlatou tečku! Mužstvo Radima Rulíka doma po finálovém triumfu nad Švýcarskem získalo první titul po 14 letech, v pondělí od 17 hodin… (iSport)

Tři české tenistky dnes zabojují o postup do 3. kola tenisového Roland Garros. Turnajová pětka Markéta Vondroušová se utká od 11:00 na kurtu číslo 14 s Američankou Katie Volynetsovou, ve stejnou… (iSport)

Hokejisté Floridy na domácím ledě porazili New York Rangers 3:2 v prodloužení a srovnali stav finále Východní konference NHL na 2:2 na zápasy. Vítěznou branku vstřelil v 62. minutě v přesilové hře… (iSport)

Jeden šéf, pár pomocníků, nějaký ten zlobivec, introvert, vědátor… Tak už to bývá, žádné mužstvo není složené z totožných článků – fotbalovou Spartu, mistra ligy, nevyjímaje. „S každým klukem mám… (iSport)

Slovácko už si vybralo nástupce veleúspěšného Martina Svědíka. Na historickou éru se podle informací webu iSport.cz pokusí navázat Roman West (42), dosavadní kouč prvoligového dorostu. Ten po svém… (iSport)