EpSharkNovinky


V sobotním utkání 11. kola fotbalové FORTUNA:LIGY hraje desátá Mladá Boleslav proti devátým Bohemians 1905. Středočeši doma v nejvyšší soutěži porazili "Klokany" čtyřikrát za sebou. Průběh zápasu… (iSport)

V ligové pauze si odskočil na reprezentační sraz, kde opět plnil roli zaskakující trojky. „Za pozvánku jsem byl samozřejmě rád, jen to nabouralo naše víkendové plány s manželkou. Zrovna v den, kdy… (iSport)

Ve fotbalovém prostředí se říkalo, že se od Romana Berbra po vypuknutí případu odvrátila. To jeho manželka Dagmar Damková v rozhovoru pro Sport rázně popírá. Odpovídala písemně a většinu otázek –… (iSport)

Předseda FIFA Gianni Infantino je navzdory silné opozici přesvědčený, že se mu podaří prosadit zkrácení intervalu konání mistrovství světa ze čtyř na dva roky. Podle něj to fotbal potřebuje. (iSport)

Nechybělo mnoho k tomu, aby se stal nejlepším střelcem EURO 2012. Vykopal si angažmá v bundeslize a měl našlápnuto k závratné kariéře. Vinou mnoha zranění dost možná nakonec svůj potenciál úplně… (iSport)

Podpisy, přestupy, výměny, příchody borců ze zahraničí i zajímavosti. Všechny extraligové transfery sledujeme ONLINE na iSport.cz. (iSport)

Vyrostli tady Martin a Roman Eratové, Ondřej Němec, Leoš Čermák nebo Vladimír Sobotka. Jejich následovníci na podzim dominují Chance lize, daleko za nimi funí favorité druhé nejvyšší hokejové… (iSport)

Kladli jste si při cyklistických závodech v televizi otázku, kdo že to sedí za volanty týmových aut, která jedou za pelotonem? V žádném případě nejde jen o nějaké řidiče. Jsou to sportovní ředitelé,… (iSport)

Nová sezona NHL odstartovala 12. října. Sledujte další podpisy, trejdy, pohyby mezi farmářskými a hlavními týmy a veškeré dění kolem nejlepší hokejové soutěže světa na iSport.cz ONLINE. (iSport)

Žádná Mňága, žádný Ždorp. Natož Vypsaná fiXa. Kdepak, tohle bylo parádní hokejové představení! Přímá bitva třineckých Ocelářů s Pardubicemi (2:3 sn) o první místo Tipsport extraligy rozparádila i… (iSport)