EpSharkNovinky


Podle organizace Oktagon jde o sportovní událost roku. Dlouho očekávaný střet Karlose Vémoly a Václava Mikuláška je tu. V brněnské Zoner BobbyHall areně začíná v sobotu program již v 18 hodin.… (iSport)

Start prosince přináší pro fanoušky Premier League velice pozitivní zprávu. V Anglii po částečném uvolnění restrikcí a zlepšení epidemiologické situace svolili k tomu, aby se lidé v některých… (iSport)

Předehrávku 10. kola FORTUNA:LIGY obstarají Zlín a Jablonec. Domácí po třech výhrách v řadě atakují pohárové příčky, získali i skalp Plzně. To Radův tým je zatím osmý, v minulém kole si ale po dvou… (iSport)

Vypukne za tři týdny. Jubilejní 45. juniorský šampionát se symbolicky odehraje v zemi, kde byl hokej vynalezen. Aby se zavzpomínalo na slavnou historii turnaje, rozhodli se v Kanadě oslovit přední… (iSport)

Šest zápasů 24. kola hokejové Tipsport extraligy vyplňuje páteční večer. Od 16.30 se Plzeň snaží přidat třetí výhru v řadě proti Zlínu. Vedoucí Třinec hostí Litvínov. Karlovy Vary se chtějí… (iSport)

Ester Ledecká nebo Eva Samková řeší velkou komplikaci. Mezinárodní federace FIS zrušila únorové mistrovství světa ve snowboardingu, které mělo proběhnout v olympijském areálu v čínském Čang-ťia… (iSport)

Už je to jedenáct let, co se Sparta se Slavií naposledy utkaly o prvenství v tabulce. A v posledních letech je to už taky jedenáct zápasů, co Letenští naposledy porazili tým z Edenu. Mají tentokrát… (iSport)

Byl to drsný start do zimy. Po dvou závodních víkendech jsou čeští skokani na lyžích bez bodu, start do sezony jim navíc zkomplikovala koronavirová kauza. Naději ale nese nový kouč národního týmu… (iSport)

Trenér fotbalistů Tottenhamu José Mourinho přiznal po remíze 3:3 na hřišti LASK Linec, kterým si „Kohouti“ zajistili postup do play off, že základní část Evropské ligy řadu jeho svěřenců nemotivuje… (iSport)

Na jaře to bylo v Kontiolahti smutné loučení s biatlonovou sezonu. Kvůli šíření koronavirové pandemie byl světový pohár v březnu předčasně ukončen právě ve Finsku, aby zde o osm měsíců později byl… (iSport)