EpSharkNovinky


Návštěva pekla čeká fotbalisty Plzně. Los druhého předkola Ligy mistrů ji poslal do složité půtky s Olympiakem Pireus. Připravte se na ďábelskou atmosféru, nechutné klimatické podmínky a nespornou… (iSport)

Bahamská atletka Shaunae Millerová-Uibová překonala na Zlaté tretře v Ostravě světový rekord v běhu na netradiční trati 300 metrů. Časem 34,41 sekundy vylepšila čtvrtkařská olympijská vítězka… (iSport)

Ve vzduchu visely podmínky, v nichž se dalo hodit devadesát metrů. Oštěpař Jakub Vadlejch ale svůj hod na Zlaté tretře netrefil a v předposledním pokusu vyděsil diváky, když podklouznul a zřítil se… (iSport)

Velký návrat, nebo pikantní přestup k rivalovi? Budoucnost Brazilce Neymara je nejistá, o útočníka PSG ale podle zahraničních médií mají zájem oba španělští giganti. Barcelona i Real. „Bílý balet“… (iSport)

Do rozběhu jí klasicky duněly tóny Tří sester a potlesk z ochozů. Barbora Špotáková se po narození druhého dítěte vrátila na Zlatou tretru Ostrava. Z českých oštěpařek sice byla nejlepší, ale čtvrté… (iSport)

Možná by to pro jistotu chtělo v Ostravě ještě jednu šachtu a zkontrolovat podloží. Pohřebiště nadějí, kterého se na vítkovickém stadionu tradičně obává Barbora Špotáková, na Zlaté tretře zasáhlo i… (iSport)

Generální manažeři v NHL někdy skutečně nemají snadnou práci. Ve středu si to potvrdil také Bob Murray z Anaheim Ducks, který se rozhodl vyplatit z posledních dvou let kontraktu Corey Perryho. Muže,… (iSport)

Překonal zdravotní problémy a dočkal se vysněného přestupu. Obránce David Lischka ve čtvrtek podepsal se Spartou tříletou smlouvu. Na Letnou měl namířeno už v zimě, kdy ale jeho přestup zhatila… (iSport)

Kdo je Markéta Vondroušová? Tenisovou hrdinku z Paříže, kde to dotáhla až do finále, popisuje někdejší bouřlivák Jiří Hřebec. V pátečním Sport Magazínu najdete i společné povídání s basketbalovými… (iSport)

V novém srpnovém termínu se uskuteční třetí ročník golfového turnaje žen Czech Ladies Challenge. Akci druhé nejvyšší evropské série okruhu LET Access přivítá znovu Konopiště, a to od 1. do 3. srpna.… (iSport)