EpSharkNovinky


Basketbalový reprezentant Jan Veselý se po odchodu z Fenerbahce Istanbul stal hráčem Barcelony. Se španělským klubem podepsal český pivot tříletou smlouvu. Katalánci v pátek příchod… (iSport)

Nula. Kolonka počtu porážek v profesionálním MMA zeje u jména Chabib Nurmagomedov prázdnotou. Rodák z Dagestánu hledal během své aktivní kariéry přemožitele, ale marně. Ovládnul i 13 soubojů pod… (iSport)

Max Verstappen se zastal Nelsona Piqueta – otce své partnerky Kelly. V pondělí se dostal na veřejnost rozhovor z roku 2021, ve kterém někdejší brazilský závodník použil na účet Lewise Hamiltona… (iSport)

Reprezentační kapitán a jedna z největších opor anglického West Hamu Tomáš Souček po náročné sezoně zaslouženě odpočívá. Zároveň však přiznává, že individuální přípravu na další sezonu už začal.… (iSport)

Nejslavnějěí cyklistický etapový závod na světě se vydá na svou pouť v pátek 1. července. Tour de France 2022 začíná v Kodani a v průběhu tří týdnů navštíví kromě Dánska a Francie i Belgii a… (iSport)

Svěřenci trenéra Michala Bílka jsou v letní přípravě dál stoprocentní. Plzeňští fotbalisté si po výhrách s divizními Klatovy (6:0), třetiligovými Karlovými Vary (9:0) a slovenským mistrem Slovanem… (iSport)

Jsou tu letní prázdniny a fanoušci F1 se mohou těšit na nabitý červenec, kdy v pěti týdnech uvidí hned čtyři velké ceny! První z nich je jedinečný Silverstone. „Extrémně se těším a doufám, že… (iSport)

Sledujte podpisy, trejdy, pohyby mezi farmářskými a hlavními týmy a veškeré dění kolem nejlepší hokejové soutěže světa NHL na iSport.cz ONLINE. (iSport)

Jiří Veselý a Marie Bouzková budou ve Wimbledonu usilovat proti soupeřům z USA o postup do osmifinále. Poslední český mužský zástupce ve dvouhře nastoupí proti turnajové třicítce Tommymu Paulovi,… (iSport)

Až po třetím přípravném utkání bude trenér Baníku Pavel Vrba hodnotit hráče. Na programu je v sobotu (10.00) proti polské Termalice. Pak přijde na řadu analýza a škrtání. „Budeme zužovat kádr na… (iSport)