EpSharkNovinky


Úterní třesk kolem Alexandera Saláka a jeho konci v dresu hokejové Sparty kvůli porušení smlouvy vyvolal pořádný rozruch. V rozjeté sezoně, ve které Pražané dost spoléhali na služby… (iSport)

Zimní olympijské hry v Pekingu se blíží, sportovní svátek se spustí 9. února. Redakce iSport.cz detailně sleduje veškeré dění kolem Her, počínaje nominacemi sportovců. Sledujte s námi olympiádu… (iSport)

Být mezi top kontinentálními týmy. To je v tuto chvíli hlavním cílem českého celku ATT Investments. Ten měl doposud ve své soupisce hlavně závodníky do 23 let, to se však nyní mění a mančaft… (iSport)

Slovensko se na olympiádě v Pekingu nebojí vsadit i na dravé mládí. Trenér Craig Ramsay společně s manažerem Miroslavem Šatanem nominovali i dva sedmnáctileté talenty Šimona Nemce a Juraje… (iSport)

Nová sezona NHL odstartovala 12. října. Sledujte další podpisy, trejdy, pohyby mezi farmářskými a hlavními týmy a veškeré dění kolem nejlepší hokejové soutěže světa na iSport.cz ONLINE. (iSport)

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu zahájily přípravu. Jak se proměnily soupisky a kam kluby vyráží na soustředění? Dění před… (iSport)

Z původních čtyř zápasů 43. kola nabízí hokejová Tipsport extraliga kvůli umístění rovnou šesti týmů do karantény pouze jediný duel. Brněnská Kometa bojuje na svém hřišti s Libercem. Oba dnešní… (iSport)

Pravidelně jedná s ministerstvem i svazy, aby možné dopady covidových vln sport ustál co nejlépe. A aby se vrátili fanoušci na tribuny.  Šéf Národní sportovní agentury Filip Neusser věří, že… (iSport)

Místo člena komise rozhodčích za ligu se brzy zase uvolní. Tomáš Bárta s koncem ledna na vlastní žádost svou pozici opustí a Ligová fotbalová asociace musí hledat jeho nástupce. Je přitom možné, že… (iSport)

Osmiletý Nagano Gold, jeden z nejúspěšnějších rovinových koní moderní historie českého turfu, končí dostihovou kariéru. Místo plánovaného výjezdu na prestižní mítink Saudi Cup v Rijádu se přesunuje… (iSport)