EpShark

Novinky

Fotbalisté Slavie uzavíraj fotbalový rok 2019 utkáním 20. kola FORTUNA:LIGY proti Českým Budějovicím. Český mistr na podzim ztratil v dosavadních 19 kolech body jen při třech remízách a inkasoval… (iSport)

Druhá éra Pavla Vrby v Plzni je s největší pravděpodobností u konce. Západočeský kouč to přiznal po remíze 1:1 s Teplicemi, kterou klub uzavřel podzimní část sezony 2019/2020. Zkušený kouč se po… (iSport)

Českým běžkyním na lyžích se vydařil závod na 10 km volnou technikou na Světovém poháru v Davosu. Kateřina Razýmová byla sedmá a potřetí v sezoně se vešla do první desítky. V té se skoro celý závod… (iSport)

Fotbalisté Plzně zakončili podzimní část FORTUNA:LIGY remízou s Teplicemi 1:1. V duelu, který byl s největší pravděpodobností rozlučkou kouče Pavla Vrby, si Viktoria od 11. minuty vedla díky šikovné… (iSport)

Slovenská favoritka Petra Vlhová vyhrála ve Svatém Mořici paralelní slalom Světového poháru o pouhé dvě setiny sekundy před Švédkou Annou Swennovou Larssonovou, která vyřadila v 1. kole play off… (iSport)

PŘÍMO Z MOSKVY | Nebýt hrozivého úvodu posledního zápasu se Švédy, mohlo být jeho hodnocení turnaje Channel One Cup pozitivní. Takhle byl reprezentační kouč Miloš Říha nazlobený. „Vlastními… (iSport)

V závodu žen na 10 kilometrů na biatlonovém SP v Hochfilzenu se z českých závodnic nejlépe umístila Eva Puskarčíková, která dojela osmá. Nejlepší nasazené Češce Lucii Charvátové se závod nepovedl,… (iSport)

České florbalistky prohrály v duelu o třetí místo na mistrovství světa v Neuchatelu s Finskem 4:5 v prodloužení a na druhou medaili po bronzu ze St. Gallenu z roku 2011 nedosáhly. V čase 62:13… (iSport)

Nizozemské házenkářky se poprvé v historii staly mistryněmi světa. Ve finálovém utkání na šampionátu v Japonsku porazily Španělsko 30:29 gólem Lois Abbinghové ze sedmimetrového hodu sekundu před… (iSport)

PŘÍMO Z RAKOUSKA | Ve stíhacím závodě v Hochfilzenu se stala stíhačkou dne. Na startu dvaatřicátá, v cíli osmá! „Je to pro mě určitě jeden z těch nejlepších závodů. Jednou jsem se vytáhla ze 45. na… (iSport)