EpSharkNovinky


Co se stane v české FORTUNA:LIZE když domácí tým prohraje 0:4? Kotel fanoušků píská, přijdou nadávky, diváci se po utkání velmi rychle rozprchnou z tribun. Zcela jiný obrázek byl v neděli vidět a… (iSport)

Hokejisté Kladna nestačili v přípravě na Plzeň. Do zápasu před domácím publikem naskočil i Jaromír Jágr, prohru však zvrátit nedokázal. Piráti prohráli 2:8. (iSport)

Další rok, další pokus o Ligu mistrů! Dnes večer vstoupí mistrovská Slavia do boje o postup do základní skupiny nejprestižnější fotbalové soutěže světa. V cestě stojí nevyzpytatelný soupeř, rumunská… (iSport)

V šestém kole FORTUNA:LIGY se toho neudálo málo. Sparta si s krotkým Baníkem poradila, zato v Opavě to vřelo, i díky temperamentu Pavla Zavadila. A Milan Petržela stále ukazuje, že nepatří do… (iSport)

Nachází se v paradoxní situaci. Naplno maká, žije fotbalový sen, když jako jediný Čech drží prapor v anglické Premier League. V Burnley ale Matěji Vydrovi nechtějí dát vůbec čuchnout. V úvodních… (iSport)

Předseda představenstva fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík na sociální síti Twitter uvedl, že odvolací komise Fotbalové asociace ČR zrušila klubu podmíněné uzavření severní a jižní tribuny na dva… (iSport)

Nový turnaj Tipsport Czech Ladies Open 2019, díky němuž se po třech letech vrací Ladies European Tour na české hřiště, slibuje mimořádnou golfovou podívanou. Na hřišti Golf Resortu Karlštejn se v… (iSport)

Poslední Světový pohár se hrál v roce 2016. Národní tým tehdy skončil ve skupině třetí za Kanadou a výběrem Evropy, přehrál jen Spojené státy. Příští ročník prestižního turnaje už by i kvůli tomu… (iSport)

Jak zachránit zápas v 41. minutě? Zajímavý návod předvedl v neděli teplický trenér Stanislav Hejkal. V utkání s Plzní (1:1) stáhl ze hry Patrika Žitého ještě před prvním poločasem za stavu 0:1. A… (iSport)

Příliš benevolentní k bezohledné hře byli někteří rozhodčí v 6. kole FORTUNA:LIGY. Ondřej Ginzel měl na Letné v utkání Sparty s Baníkem vyloučit oba ostravské útočníky. Smolu za ostrý skluz na… (iSport)