EpSharkNovinky


Je to možná nejméně oceňované velké zlato v českých a československých dějinách. Triumf fotbalistů na olympiádě v Moskvě v roce 1980 byl zastíněn bojkotem USA a dalších západních zemí. Hlavní hvězda… (iSport)

Český útočník Jiří Sekáč přispěl svým jubilejním 100. gólem v Kontinentální hokejové lize k obratu Omsku na ledě Jekatěrinburgu ve čtvrtém utkání osmifinálové série. Avangard díky brance Ilji… (iSport)

Výsledky klasické padesátky na světovém šampionátu v Oberstdorfu jsou stále na vodě. Rusové dosáhli po závodě změnu listiny jako důsledek protestu kvůli konfliktu Alexandra Bolšunova s Johannesem… (iSport)

Ležel na podlaze a nedokázal se postavit na nohy. Přesto se stal Aljamain Sterling šampionem bantamové váhy UFC. Pjotr Jan jej totiž sestřelil zakázaným úderem. Za koleno na „uzemněného“ soupeře… (iSport)

Dvakrát dotáhl Budějovice mezi smetánku a v regionu byl za hrdinu. Ve výbušné sezoně 2004/05 jako hráč, loni jako trenér, kdy na jih Čech přinesl extraligovou spásu po sedmi letech. Václav Prospal… (iSport)

Fotbalisté pražské Dukly rozstříleli v dnešní dohrávce 13. kola druhé ligy Ústí nad Labem 5:0 a posunuli se v tabulce na šesté místo. O vítězství proti oslabenému soupeři, který hrál od 13. minuty… (iSport)

To jméno v základu Bohemians ve Zlíně (0:0) překvapilo. Luděk Klusáček dal důvěru Tillovi Schumacherovi (23), který v předstihu oznámil, že neprodlouží kontrakt a po sezoně odejde. „Je kolem toho… (iSport)

Fotbalisté West Hamu hostí v zápase 27. kola Premier League Leeds United. „Kladiváři“s Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem se mohou v případě vítězství vrátit na příčky zajišťující místo v… (iSport)

Sparťané ovládli anketu Ligové fotbalové asociace (LFA) za únor. Nejlepším hráče měsíce se stal záložník či útočník David Moberg Karlsson, mezi trenéry zvítězil Pavel Vrba. LFA, která řídí… (iSport)

Český souboj v prvním kole tenisového turnaje v Dubaji vyhrála Tereza Martincová, která po postupu z kvalifikace porazila 7:6, 6:7 a 6:3 Kristýnu Plíškovou. Dál prošla také dvanáctá nasazená Markéta… (iSport)