EpSharkNovinky


Fotbalistky Slavie Praha remizovaly ve 4. kole skupinové fáze Ligy mistryň 1:1 na hřišti rakouského St. Pöltenu a získaly první bod v soutěži. Čtvrtečním výsledkem ale ztratily šanci na postup do… (iSport)

Pět zápasů hokejové NHL nabízí noc ze čtvrtka na pátek. Ve skvělé formě hrající Češi z Detroitu Dominik Kubalík a Filip Hronek nastoupí na ledě Floridy. V akci je i Toronto s Davidem Kämpfem, hostí… (iSport)

Pokud by k tomu opravdu došlo, Česko se nepřipojí k debatám o vystoupení z FIFA. A další „politická“ zpráva z ústředí fotbalové asociace: na březnové volební konferenci ve Rwandě bude hlasovat pro… (iSport)

Reflektory míří na Lionela Messiho. Kapitána s desítkou, jenž má Argentině doručit to, co zvládl jeho bájný předchůdce Diego Maradona. Ve stínu hlavní persony ale řádí na šampionátu v Kataru i mladé… (iSport)

V Plzni to nevyšlo, druhá liga v Klatovech mu zase byla málo. Útočník Zdeněk Sedlák (22) si po konci na západě Čech vybral střední cestu. Podle informací iSport.cz se vrací do prvoligového Zlína,… (iSport)

Se dvěma metry a metrákem váhy byste ho čekali spíš v NBA. Ani v NHL se takoví plejeři neztratí, jen od nich nečekáte pět gólů za večer. Buffalská věž Tage Thompson přesně takový skvost předvedl. V… (iSport)

O víkendu měl obhajovat titul polotěžké divize UFC v odvetě s Gloverem Teixeirou. Místo toho leží Jiří Procházka ve Fakultní nemocnici v Olomouci po operaci zraněného ramene. Přesto v rozhovoru pro… (iSport)

Sprint v klasickém lyžování? Usainem Boltem současnosti je Nor Johannes Klaebo, mezi ženami zase vládnou Švédky. Ve výsledkových listinách se na solidních místenkách v dobré společnosti čím dál… (iSport)

PŘÍMO Z HOCHFILZENU | Zase zazářila. Markéta Davidová byla ve čtvrtečním sprintu opět nejlepší českou závodnicí a tentokrát to zase po víc než roce dotáhla na stupně vítězů. Konkrétně skončila druhá… (iSport)

Chcete vidět útočný nářez? Sledujte Olivera Okuliara, nebo aspoň uplynulý týden to platilo. Podle iSport Score dominoval tak, že ostatní útočníky v extralize válcoval. Hradci byl platný už při… (iSport)