EpSharkNovinky


Koronavirus paralyzoval sportovní dění na celém světě. Tlaku neodolali ani pořadatelé olympijských her a v Tokiu se tak bude soutěžit až za rok, stejně je na tom fotbalové EURO a další soutěže.… (iSport)

POŘADÍ NA 100. - 77. MÍSTĚ | Počtvrté vyhlašuje exkluzivní společnost expertů Sport Magazínu nejlepšího ligového fotbalistu současnosti. Pátrání po vítězi se brzy oddělilo do dvou samostatných… (iSport)

Z New Yorku je jedno velké pohřebiště, počet nakažených virem COVID-19 letí do šílených čísel. Útočník Filip Chytil tomu nejhoršímu na poslední chvíli unikl. S pověřením klubu sednul na letadlo a… (iSport)

Nikdy není pozdě. Aspoň ve fotbale ne, při troše štěstí se dá vymazat skoro jakýkoliv náskok soupeře. Jak říká jedno z nejprovařenějších sportovních klišé: hraje se až do poslední vteřiny. Fotbalové… (iSport)

Po nákaze koronavirem zemřel bývalý hráč amerického fotbalu Tom Dempsey. Bylo mu 73 let. V zámořské lize NFL strávil jedenáct sezon, přestože se narodil bez prstů na pravé noze, kterou kopal. Hrál… (iSport)

Psal se rok 1972 a studená válka zuřila naplno. Ideologický spor mezi Východem a Západem se dotýkal téměř všech států na světě a taktéž všech odvětví. Úspěchy ve sportu byly viděny jako potvrzení… (iSport)

3393. Tolik vstupenek se prodalo na charitativní derby Jablonce s Libercem, které se mělo původně před zastavením FORTUNA:LIGY konat v neděli 5. dubna. Výtěžek, bezmála 340 tisíc korun, poputuje po… (iSport)

Vybírat posily, kde se Pardubice za posledních 10 let netrefily? Hodně těžká disciplína. Jmen se tady protočilo hodně, dost hráčů neuspělo. Třeba v sezoně 2018/2019, kdy Dynamo skončilo v extralize… (iSport)

Extraliga házenkářů byla předčasně ukončena a titul za ročník 2019/20 nebude udělen. Rozhodl o tom výkonný výbor Českého svazu házené po jednání s kluby. Z nejvyšší soutěže nikdo nesestoupí, ani do… (iSport)

Bývalý kapitán anglické reprezentace Wayne Rooney považuje za ostudné, že jsou elitní fotbalisté v současné debatě o snižování platů využiti jako obětní beránci. Útočník druholigového Derby County… (iSport)