EpSharkNovinky


Trh s volnými hráči NHL se otevírá! Před novou sezonou bude opět prioritou klubů co nejvíce ušetřit, mezi nechráněnými hokejisty jsou však borci, které se vyplatí štědře zaplatit. Zcela k dispozici… (iSport)

Karel Krejčí už u druhého nejdůležitějšího fotbalového výběru v zemi skončil, vaz mu zlomilo vystoupení na mistrovství Evropy. Kdo ho ale u jedenadvacítky nahradí? Podle informací serveru iSport.cz… (iSport)

Pachuť z triumfu nad Íránem o pouhých šest bodů nemusí znamenat vůbec nic. Z nevděčné role favoritů dnes skáčou čeští basketbalisté v druhém zápase olympijského turnaje do oblíbené pozice outsidera,… (iSport)

Zajistit během olympiády stravu pro tisíce lidí ze všech koutů světa s nejrůznějšími jídelními zvyklostmi je docela oříšek. Situace je ovšem o dost složitější, pokud navíc musíte dodržovat přísná… (iSport)

Arénu pro lukostřelbu obklopují vysoké tribuny, na které by se za normálních okolností vešlo 5600 diváků. Teď zely, stejně jako všechna sportoviště v Tokiu, prázdnotou. Jen na jejich vrcholu výrazně… (iSport)

PŘÍMO Z TOKIA | Jen chvilku si pobyli v olympijské vesnici, když přišel pozitivní výsledek testu na covid plážového volejbalisty Ondřeje Perušiče. Od té doby byl nakažený „Perun“ v hotelu vyčleněném… (iSport)

Zatímco Tomáš Satoranský coby český kapitán usiluje v olympijském Tokiu o co největší týmový úspěch, pomalu se nachyluje čas, který určí, jaká bude jeho budoucnost v NBA. (iSport)

Na olympijských hrách v Tokiu běží už pátý den soutěží a do akce se postupně dostává řada českých sportovců. Plavkyně Barbora Seemanová ve finále závodu na 200 metrů volný způsob obsadila šesté… (iSport)

Čeští basketbalisté hrají druhý zápas na olympijských hrách v Tokiu. Po úvodním vítězství nad Íránem se pokusí zaskočit silné Francouze. Ti do turnaje vstoupili fantasticky, když na úvod skupiny A… (iSport)

Tenisový turnaj ne Letních olympijských hrách v Tokiu spěje do finále. V pavouku se stále drží i Markéta Vondroušová, která vyřadila domácí hvězdu a druhou nasazenou Naomi Ósakaovou. Kdo ji čeká v… (iSport)