EpSharkNovinky


Fotbalisté Českých Budějovic se po hororovém startu do nové sezony snaží uklidnit divokou situaci, v kolonce inkasovaných gólů svítí hrozivé číslo 22… Těšit je může alespoň fakt, že mají šest bodů a… (iSport)

Do týmu Bruins se probojovával dlouho. Útočník Jakub Lauko (23) neměl cestu do NHL jednoduchou a na svou premiéru musel čekat přes čtyři roky. Šanci nakonec dostal. S play off si dohromady připsal v… (iSport)

Fotbalisté Liberce nevyhráli poslední tři zápasy, ve kterých dali navíc jediný gól. V 9. kole FORTUNA:LIGY hostí Teplice, které naposledy uspěly na trávníku Karviné (1:0). Na vítězství by jistě rády… (iSport)

Fotbalisté Dukly v 10. kole druhé ligy porazili na svém hřišti 3:1 nováčka z Kroměříže a zvítězili po třech zápasech. Pražané se bodově dotáhli na vedoucí Vyškov, který ale má k dobru odpolední… (iSport)

Fotbalisté Ostravy v této sezoně ještě doma neinkasovali, když ve čtyřech duelech před vlastními fanoušky udrželi vždy čisté konto. Postupně vynulovali střelce Slovácka (0:0), Hradce (2:0),… (iSport)

Fotbalisté Slovácka naposledy prohráli na Spartě vysoko 0:5, proto si chtějí v 9. kole FORTUNA:LIGY napravit renomé v domácím souboji s Karvinou, která stále hledá nového trenéra. Až ho najde,… (iSport)

Dobrá práce! Vodní slalomář Jiří Prskavec získal na mistrovství světa potřetí v kariéře stříbro na kajaku. Dvojnásobného světového šampiona porazil v Londýně jen domácí favorit Joseph Clarke, který… (iSport)

Sport je divadlo, u kterého jen nevíte, jak dopadne. Milan Tesař, jenž třicet let vedl kulturní rubriku v Reflexu, toto tvrzení vlastně zosobňuje. Vždyť je spisovatel, muzikant, publicista, ale také… (iSport)

Angažmá v hokejové Kometě? To si sednete na sud s prachem, necháte si za to slušně zaplatit a čekáte, kdy to bouchne. Někdy se to stane dřív, jindy později. Štace Patrika Martince trvala necelých… (iSport)

Fotbalisté Bohemians z posledních pěti zápasů vyhráli jen jednou a v tabulce se vyskytují na deváté pozici. V 9. kole FORTUNA:LIGY hostí Olomouc, která v této sezoně hraje v dobré formě, z osmi… (iSport)