EpSharkNovinky


Byl zklamaný. A naštvaný. Jiří Charvát, majitel obhájce loňského vítězství ve Velké pardubické Tzigane du Berlais a prezident českého Jockey Clubu, nechápal dění na Velkém taxisově příkopu. Právě na… (iSport)

Fotbalová Sparta začala novou sezonu za očekáváním, zatím bojuje ve středu tabulky a fanoušci nemají moc důvodů být spokojení. A naopak mají spoustu otázek. Sportovní ředitel klubu Tomáš Rosický si… (iSport)

Že by ta doba konečně byla tady? Že by konečně Edmonton Oilers začali naplňovat předpoklady, dle kterých měl tým už pár let být vážným uchazečem o Stanley Cup? Kanadské mužstvo odstartovalo ročník… (iSport)

Spustil v Británii hokejové šílenství. Petr Čech odchytal za Guildford Phoenix premiérový soutěžní zápas, navíc slavil výhru po nájezdech 3:2. Jak svůj výkon zpětně hodnotí, co pro něj bylo nejtěžší… (iSport)

Vlastnictví dostihového koně je drahá záležitost, kterou si mohou dovolit jen vybraní. To je bohužel názor, který ve společnosti převládá, ale především na britských ostrovech jsou tisíce příznivců,… (iSport)

Rozehrávač Tomáš Satoranský se dočkal prvního vítězství v dresu Chicaga v přípravě na novou sezonu NBA. Na palubovce úřadujícího mistra Toronta vyhráli Bulls 105:91, český basketbalista k tomu… (iSport)

České deblistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si podruhé zahrají tenisový Turnaj mistryň. Na vrcholu sezony budou obhajovat účast ve finále. V soutěži čtyřhry doplnily Barboru Strýcovou,… (iSport)

SOUHRN | Až do šestého zápasu sezony si na první body musel počkat Tomáš Hertl. Jeho San Jose porazilo Calgary 3:1 a český útočník zaznamenal branku a nahrávku. Úspěšný zásah přidal ve vlastním… (iSport)

Volkswagen začal prodávat plnohodnotný obytňák se vším, co na cesty potřebujete. Jmenuje se Grand California. (iSport)

Ta zpráva obletěla hokejovou republiku. Tomáš Rolinek skončil v Pardubicích, z pozice odstaveného kapitána se rozhodl s klubem rozvázat smlouvu. Situaci ze svého pohledu následně okomentoval ve… (iSport)