EpShark


Smiley face

Biden podpoří Merkel: Jako prezident uzná miliony ilegálních migrantů v USA


ROMAN BEDNÁR Toto je také pomoc a podpora pro kancléřku v její “proslulé” uprchlické politice od jejího oblíbence Bidena. Během rozhovoru, který s Bidenem udělal Lester Holt pro NBC News zopakoval… (Pravý prostor)

Smiley face

Soud v Pensylvánii zablokoval vyslání volitelů ze Demokratickou stranu na volební shromáždění, které má zvolit…


IVAN DAVID Během soudního vyšetřování volebních podvodů, které soudními žalobami napadl tým právníků úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa, vyplouvají na povrch právní vady amerického volebního… (Pravý prostor)

Smiley face

Pomozte, prosím. Z prezidentských voleb v USA vidíme, že přituhuje. Zdá se, že se neomarxisté neštítí ani zfalšovat…


Opakujeme to stále, ale bez Vaší pomoci se neobejdeme. Z prezidentských voleb v USA vidíme, že přituhuje. Zdá se, že se neomarxisté neštítí ani zfalšovat volby. V Evropské unii zase přibývá cenzura a… (EUportál)

Smiley face

Pošta utratila kvůli koronaviru 750 milionů navíc. Hamáček bude žádat po Babišovi kompenzace


Česká pošta utratila kvůli koronaviru 750 milionů korun navíc. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) bude požadovat kompenzace po premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Peníze chce státní podnnik použít na… (Byznys noviny - byznys)

Smiley face

Německo překonalo hranici milionu nakažených od začátku epidemie, většina se uzdravila


V Německu se od počátku epidemie už nákaza koronavirem prokázala u více než milionu lidí. S covidem-19 v zemi zemřelo 15.586 infikovaných, informoval dnes Institut Roberta Kocha (RKI). Podle americké… (Zahraniční - Eurozprávy)

Emise rakovinotvorného prachu V. Covid-19 (koronavir) v ČR a energetika


Životní prostředí ČR se za posledních 10 let příliš nezlepšilo navzdory masivním dotacím do obnovitelných zdrojů, stejně je tomu i v SRN. Koronavirus zvýšil úmrtnost obyvatel ČR na jednu z nejvyšších… (Security magazín)

Smiley face

Rozhovor o Trumpovi se na ČT vymkl: Host drtil chyby v otázkách. Moderátorka mu skákala do řeči a pak to rychle ukončilaV České televizi vystoupil k dění ve Spojených státech komentátor a publicista Jefim Fištejn. Kromě milosti pro někdejšího bezpečnostního… (Parlamentní listy)

Smiley face

Co zažil Xaver na Radě ČT: Ulička hanby před budovou. Zdenda Šarapatka se zapříčil. Ale to nejlepší přišlo o přestávce…Na včerejší Radě ČT to prý byla šichta jako v uranovém dole, prohlásil po zasedání radní Luboš Xaver Veselý. Trvalo dlouho. Xaver nejdřív… (Parlamentní listy)

Smiley face

USA: Joe Biden - Jasoň a Drsoň zahraniční politikyVítězství Joea Bidena vítaly mnohé státy, které si slibují revizi unilateralistické zahraniční politiky Donalda Trumpa. Jenže Bidenova… (Neviditelný pes)

Smiley face

Jak přežít ekonomický kolaps (3)[7 min. čtení] Každý chce koupit zlato! „Kupuju zlato. Platím v hotovosti.“ Signály jsou všude, i v TV! (Svobodný svět)

Smiley face

Kancléřka Merkelová chce kvůli covidu uzavření všech lyžařských středisek v celé EUKancléřka Angela Merkelová požaduje uzavření všech lyžařských středisek v celé Evropské unii (EU), a to až do 10. ledna 2021. Alpské země… (Byznys noviny - byznys)

Smiley face

Trump připustil porážku. Opustí Bílý dům, pokud volitelé zvolí BidenaAmerický prezident Donald Trump prohlásil, že opustí Bílý dům, pokud sbor volitelů zvolí novým prezidentem demokrata Joea Bidena.… (Zahraniční - Eurozprávy)

Smiley face

Koudelka nedrží ústa a krok s Hradem, Zeman na něj hledá špínu. Vítejte v normalizaciKOMENTÁŘ – Neštítí se žádných praktik. Prezident Miloš Zeman dává otevřeně najevo, jak moc mu vadí ředitel Bezpečnostní informační služby … (Domov - Eurozprávy)

Smiley face

Putin má vážnou nemoc? Šafr pátral. A co ho napadlo, to vás porazíZpravodajský server Forum24.cz šéfredaktora Pavla Šafra se připojil k odhalením týkajícím se zdraví prezidenta Ruské… (Parlamentní listy)

Smiley face

Rakouská vesnice Fucking se přejmenuje, už nechce být terčem vtipálkůPo letech sporů se obyvatelé rakouské osady Fucking rozhodli, že změní její název. Od příštího roku se bude víska se… (Domov - Eurozprávy)

Smiley face

Pomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a…Chápeme, že v době koronaviru se každý snaží šetřit. O to více budeme vděčni za pomoc. Sluníčkáři chtějí vyvolat… (Eportál)

Smiley face

Czexit: Naši občané mají právo se rozhodnoutPo Czexitu by také byly vytvořeny mnohem lepší nediskriminační a rovnocenné podmínky pro podnikání subjektů ze zemí… (EUportál)

Smiley face

EKONOMIKA: Dluh vyseknutý vládou zaplatí každýMluvit o Řecku se možná může zdát vzdálené. Nás přeci zajímá, jak se máme my tady a teď postarat o naše peníze. Tak… (Neviditelný pes)

Smiley face

MIGRACE: „Nezletilí“ AfghánciLetos zažila česká justice případ, který krásně ilustruje, jak nesmyslně dokáže zvláště progresivní levice reagovat na… (Neviditelný pes)

Německo si chce půjčit téměř 180 miliard eur, poslanci jednali o rozpočtu 17 hodin

(Ekonomika - Eurozprávy)
Smiley face

Vídeňský terorista chtěl útočit i ve vídeňských kostelíchZ vyšetřování teroristického útoku začátkem listopadu ve Vídni vyplývá, že mladý přívrženec Islámského státu chtěl… (Eurabia)

Smiley face

Babiš chce ženám rozdávat zdarma menstruační pomůcky. Pověřil Schillerovou hledat řešeníPremiér Andrej Babiš (ANO) chce ženám v Česku rozdávat zdarma menstruační pomůcky, zatím tedy jen těm s nízkými příjmy.… (Byznys noviny - politika)

Nám zmizí 20 milionů, hořekoval na ČT vlivný starosta menšího města. Vláda nepadne, řekl Pirát o zájmech v pozadí

(Parlamentní listy)

Hrušínský, Geislerová a korýtka v ČT. Publicistka nešla pro ránu daleko. Kvůli útoku na Lipovskou

(Parlamentní listy)
Smiley face

Při prodeji vánočních stromků mě neokradou, traduje se. Omyl. Odhalíme nejběžnější trik, o němž jste nikdy neslyšeli a…Prodeje vánočních stromků zažívají nevídaný boom. Jak nám shodně uvedlo hned několik prodejců, lidé se bojí zavírání… (Parlamentní listy)

Smiley face

EU: Vzorní žáci a potížistéJAN BARTOŇ Poté, co Maďarsko a Polsko s podporou Slovinska zablokovalo jednání o rozpočtu EU na období 2021/7, se… (Pravý prostor)

Restaurace v Praze otevřela, zasahovala policie. Majitel je odhodlán žalovat vládu

(Domov - Eurozprávy)
Smiley face

IIF: Íránská ekonomika by po zrušení sankcí mohla růst o 4,4 procentaÍránská ekonomika by za předpokladu, že nový americký prezident Joe Biden zruší sankce Spojených států, mohla příští… (Ekonomika - Eurozprávy)

Joe Biden slibuje, že Amerika je znovu ‚připravena vést svět‘

(Reformy CZ)
Smiley face

F-35A Lightning II testuje taktické jaderné pumy B61-12Víceúčelové taktické stealth letadlo F-35A Lightning II je od počátku předurčeno k nesení taktických jaderných pum B61… (Armádní noviny)

Smiley face

Houfnice DANA M2 pro Ukrajinu: Původní objednávka zněla 66 houfnicPodle nových informací ukrajinských médií ukrajinská společnost Ukrspecexport již v roce 2018 objednala u české firmy… (Armádní noviny)

Smiley face

Čínskému hněvu navzdory. Tchaj-wan začne stavět první domácí ponorkuTchaj-wan se k nelibosti Číny pustí již brzy do stavby první vlastní ponorky. (Security magazín)

Poslanec SPD jen zírá, co se odehrávalo kolem americké vojenské mise. Žádná pomoc, spíše sběr dat

(Parlamentní listy)

Obrovské zisky Lidlu, pozadí vztahů ministryně Schillerové. Zdroj odhalil nevídaný propletenec

(Parlamentní listy)

Pirát se ozval, nenechme ho samotného

(Neviditelný pes)

MLSOTNÍK: Kobršle? Co to je?

(Neviditelný pes)
Smiley face

BIG EXPERT: Zahraniční trhyNázory expertů na budoucí vývoj na vybraných zahraničních trzích sledovaný prostřednictvím indexů a porovnání s českým… (Neviditelný pes)

POLITIKA: Prubířský kámen Pirátů a STAN

(Neviditelný pes)
Smiley face

ŠKOLSTVÍ: K novele zákona o dětských skupináchVláda chce přejmenovat dětské skupiny na jesle. Tento staronový název má pro část lidí nostalgický nádech minulých časů… (Neviditelný pes)

GLOSA: Útěk ve stínu

(Neviditelný pes)
Smiley face

SPOLEČNOST: Hledání českých kořenůKdyž jsem se s Ráchel Alon Margalit setkala v Jeruzalémě poprvé, rozhovor se rychle stočil do Čech. Ačkoliv jsme seděly… (Neviditelný pes)

Vláda ČR: Daně podle Murphyho zákonů!

(Pravý prostor)

Léčivé omyly profesora Flégra

(Pravý prostor)

Doktoři varují, že vedlejší účinky vakcíny na COVID-19 nebudou procházka růžovou zahradou

(Pravý prostor)

Zelené sny bohatých jsou bičem na chudé

(Pravý prostor)

Smutné zprávy pro naše zdraví

(Pravý prostor)

Idea českého národního státu třetího tisíciletí

(Pravý prostor)

Dojde v pondělí k mírnému rozvolnění, na které mnozí podnikatelé čekají jako na smilování?

(Pravý prostor)

Počasí příští týden: Mrznout bude i přes den, v noci až -6

(Domov - Eurozprávy)

Česko eviduje 4048 nových případů covidu, PES zůstává na hodnotě 57

(Domov - Eurozprávy)

KOMENTÁŘ: Odmítači očkování myšlenkově žijí v minulosti. Ohání se ústavou, kterou nikdy nečetli

(Domov - Eurozprávy)
Smiley face

Asociace odmítá návrh Itálie: K uzavření skiareálů přes Vánoce není v ČR důvodK zákazu provozu lyžařských středisek přes vánoční prázdniny není v České republice relevantní důvod, na dotaz ČTK to… (Ekonomika - Eurozprávy)

Smiley face

Beneš dál povede ČEZ, dozorčí rada mu prodloužila mandát o čtyři rokyDozorčí rada energetické společnosti ČEZ dnes prodloužila předsedovi představenstva a generálnímu řediteli firmy… (Ekonomika - Eurozprávy)

Pozor na phishing. Počet hackerských útoků před Black Friday stoupl třináctkrát

(Ekonomika - Eurozprávy)

Kvůli covidu vyvstal další problém: Ve východní Evropě se méně testuje HIV a TBC

(Zahraniční - Eurozprávy)

Ulice v Berlíně ponese jméno aktivistky místo kolonizátora

(Zahraniční - Eurozprávy)

Archeolog předložil argumenty pro tezi, že v dochovaném domě žil Kristus

(Zahraniční - Eurozprávy)

Žena ve Vídni napadla rabína, kancléř Kurz antisemitský čin odsoudil

(Zahraniční - Eurozprávy)

O víkendu už může sněžit, teploty spadnou až na -6, ukazuje předpověď počasí

(Eurozprávy)

Smiley face

Páteční glosa 27. 11. 2020Pro všechny milovníky umění mám skvělou zprávu! (Macek v botách)

Smiley face

“To je kapitulace, a ne integrační politika”Hamed Abdel-Samad rezignoval na svoje místo v německé islámské konferenci a kritizuje způsob její práce. Hamed Abdel… (Marián Kechlibar)

Koupi nového vozu jsem hned škrtla, podezřelé odměny i zakázky vyřeším, říká pro EZ hejtmanka Pecková

(Eurozprávy)

Skotský zákon o nenávistné mluvě kriminalizuje pochybnosti o genderu trans-sexuálů

(Reformy CZ)

Opáčko z pravicové politiky

(Svobodný svět)

Rotmistryni Michaelu Tichou prezident vyznamená medailí Za hrdinství

(Armyweb)

Axis přináší nové technologie k regulaci počtu zákazníků v prodejnách

(Security magazín)

Litva kupuje legendární vrtulníky Black Hawk

(Armyweb)

Krizová linka Husitské diakonie vám poskytne telefonickou krizovou pomoc a základní poradenství

(Security magazín)

Pachatel zase nerespektoval samolepku - protizbraňová hysterie je již karikaturou sebe sama

(Security magazín)

Ministerstvo obrany podepsalo s firmou Glomex MS smlouvu na dodání osobních terénních vozidel Toyota Hilux

(Security magazín)
Smiley face

Rheinmetall a Czechoslovak Group podepsaly memorandum o výrobě a technologické podpoře v oblasti vojenských vozidelRheinmetall a Czechoslovak Group (CSG) podepsaly memorandum o porozumění v oblasti taktických vojenských vozidel.… (Security magazín)

Dvojitý agent, který předstíral 36 let svou smrt. Jak Juan Pujol García převezl nacisty a překvapil Brity

(Security magazín)

Manipulace

(Mises.cz)

Hrubý domácí produkt ve statitikách aneb o jednom nepřesném odhadu

(Institut Eugena Von Böhm-Bawerka)