15. 8. 2024
TRIKOLORA
Není nic směšnějšího, pokrytečtějšího a trapnějšího, než když Jiří Pospíšil z TOP09, kulturní barbar, který se nedávno osobně postaral o zrušení pražského koncertu ruské operní pěvkyně Anny Netrebko žijící v Rakousku, a politický recidivista, jenž dennodenně podněcuje předsudečnou nenávist ke všemu ruskému, podává trestní oznámení na kampaň jiné politické strany pro údajnou etnickou nenávist.
Kampaň SPD, Trikolory a PRO nešíří strach ani nenávist k žádnému etniku, ale je varováním právě před politiky typu Jiřího Pospíšila, kteří svojí hloupou migrační politikou vedou západní Evropu i naši zemi do civilizační sebevraždy. O nic jiného, ale také o nic menšího, v té kampani nejde.
Článek vyšel na svobodny-svet.cz
Evropa zanikne, jestli se nezbaví pohrobků Bidena
Může Ukrajině roztržka v Oválné pracovně prohrát válku? Otázka pro vládního zmocněnce pro Ukrajinu
Jarmila Klímová 3. díl: Devalvace vzdělávání a kultury vede k rozpadu základních hodnot společnosti
Je tu nová hrozba: Trumpohujeři. V čem se mýlí a proč je Rusko náš největší problém?
Vegrichtová: Mladí začali na sítích obdivovat masové vrahy a střelce ze škol. Je to znepokojující
NR - Ženský box prý vyhrává chlap!
V Evropě jsme zapomněli na podpůrný ekosystém pro zelenou transformaci. To dalo náskok Číně
Demokracie - Dan Schmachtenberger
§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na webu epshark.cz reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§