Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Blíží se bouře, jakou lidstvo ještě nezažilo. Experti varují před nejsilnějším hurikánem světa


Londýn - V současné době mají meteorologové pět stupňů, kterými určují sílu hurikánu. Zatímco ten první značí nepříliš silný vítr, pátý stupeň znamená apokalypsu katastrofálních rozměrů. Podle vědců… (Počasí - Eurozprávy)

Východ USA pustoší katastrofální záplavy, hurikán Florence má už 32 obětí


Washington - Hurikán Florence, který minulý týden udeřil na východ Spojených států, a s ním související záplavy si vyžádaly už 32 obětí, z toho nejvíce v Severní Karolíně. Informovala o tom v noci na… (Počasí - Eurozprávy)

Král bouří si vyžádal krutou daň. Počet mrtvých roste, záchranáři vyhrabávají těla holýma rukama


Manila - Nejméně 74 mrtvých si vyžádal na Filipínách tajfun Mangkhut, který se přes souostroví přehnal v sobotu. Novou bilanci oznámila dnes podle agentury AFP filipínská policie. Počet obětí ale s… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na noc a středu 19. září


Praha - Po zadní straně tlakové výše nad východní Evropou bude proudit na naše území velmi teplý vzduch od jihozápadu, informuje chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Na Evropu se řítí zbytky hurikánu. Zasáhnou i Česko


Praha - Počasí nad Evropou tento týden ovlivní tropická cyklóna Helene, která se zformovala z hurikánu druhé kategorie. Poté, co přešla nad Azorskými ostrovy, se vydala směrem k Britským ostrovům. (Počasí - Eurozprávy)

Hurikán Florence zabil už 18 lidí včetně kojence. Další katastrofa na obzoru


Washington - Hurikán Florence, který v pátek udeřil na východní pobřeží USA a v neděli zeslábl na tropickou depresi, si ve státech Severní a Jižní Karolína vyžádal 18 lidských životů. Jednou z obětí… (Počasí - Eurozprávy)