Počasí - ČR


Počasí - dnes

Počasí - zítra

Počasí - pozítří

Počasí - předpověď na 5 dní

Počasí - kraje


Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Vysočina

Zlínský

Počasí - Evropa


Počasí - zprávy


Dočkáme se ještě oteplení? Meteoroložka prozradila, co nás čeká v příštích dnech


V pondělí dopravu v části České republiky komplikoval uježděný sníh či námraza. Dnešní ráno sice bylo pro řidiče klidnější, během dne ale opět bude sněžit a z mrznoucích srážek začne tvořit ledovka a… (Počasí - Eurozprávy)

Česko opět zasypal sníh. Tvoří se námraza, řidiči by měli zbystřit


Především na Bruntálsku by dnes řidiči měli jezdit opatrně. Místy tam může sněžit. Silnice v regionu jsou ale převážně holé a vlhké či suché, sjízdné bez omezení. Sněžilo ale i na dalších místech… (Počasí - Eurozprávy)

Vrátí se do Česka sníh? Velká předpověď počasí na týden


Českou republiku v noci na pondělí pokryla vrstva sněhu. Letošní první sníh, který se objevil i v nížinách, vydrží i zítra, poté ale zmizí. O víkendu by se mělo oteplit i na horách. (Počasí - Eurozprávy)

V Česku napadl první sníh. Dočkáme se ho i o víkendu?


Českou republiku dnes zahalil první sníh. Zatímco v nížinách se ho dočkáme už jen pouze zítra, v horských oblastech by měl padat i v dalších dnech. Podle meteoroložky Dagmar Honsové ze společnosti… (Počasí - Eurozprávy)

Předpověď počasí na noc a úterý 20. listopadu


Mezi tlakovou výší nad Skandinávii a tlakovou níží nad západní Evropou k nám začne proudit vlhčí a teplejší vzduch od jihovýchodu, uvedl chmi.cz. (Počasí - Eurozprávy)

Česko zasypal sníh. Situace bude ještě horší, varují meteorologové


Českou republiku zasypal první letošní sníh, který zkomplikoval dopravu jak na horách, tak i v nížinách a velkých městech. Podle meteorologů se bude situace dnes ještě zhoršovat, a vydali proto… (Počasí - Eurozprávy)