Zlatý kapitalismus!

17. 3. 2018
Smiley face
Lidem často vadí, že někteří podnikatelé dostávají mnohamilionové dotace z peněz, které stát sebral daňovým poplatníkům, například také zaměstnancům (a nebere jim málo).
Smiley face
Hanna Lidströmová, mluvčí švédských mladých Zelených, uvedla, že migrace se v budoucnu výrazně zvýší a Švédsko by mělo "ukázat více lidskosti".
Smiley face
Dlouhých 28 let uteklo od 17. listopadu 1989, noci z pátku na sobotu, kdy jsem si na Národní prožil nejhorší hodiny svého života. Byla to tehdy krvavá řež a hodiny obrovského strachu nejen o můj, ale o životy všech, kteří jsme byli sevřeni ze všech stran kordony policistů, červených baretů a…

Totální válka

16. 3. 2018
Smiley face
Knížata starého režimu toužila po rozmachu. Využívala každé příležitosti k vedení válek a dobývání. Organizovala — poměrně malé — armády. Tyto armády bojovaly své bitvy.
Smiley face
Napsal jsem před pár dny na Facebook šproch, jak by to asi dopadlo, kdybychom se zde pokusili zaregistrovat Českou fašistickou stranu. („Trochu se omluvit za omyly v minulosti, zdůraznit, že vše nebylo tak špatné a vůdci to v podstatě mysleli dobře…“ jak to vtipně glosuje VSR.)
Smiley face
Během své tiskové konference s prezidentem Trumpem švédský premiér Stefan Loefven beznadějně lhal světu, když tvrdil, že ve Švédsku neexistují no-go zóny. Jeho tvrzení je zcela nepravdivé a může to být dokázáno níže uvedeným videem.
Smiley face
Solidní většina amerických vysokoškolských studentů říká, že "rozmanitost a inkluzivita" by měla mít přednost před svobodou projevu, přičemž demokraté většinou upřednostňují ochranu citů toho druhého před svobodným projevem a republikáni drtivě upřednostňují svobodu projevu před ochranou citů.
Smiley face
Zdá se, že novým arbitrem zákona v Evropě jsou organizace jako Amnesty International.
Smiley face
Zdá se mi vhodné občas podat zprávu o pokroku v ničení země, kterou mnozí, v neposlední řadě Češi a Slováci, dlouhou dobu považovali za vzor hodný následování. Dokonce i president Zeman pronesl ve své volební kampani něco v tom smyslu. I když ledacos u něho oceňuji, jako odpor proti islamizaci,…
Smiley face
Matteo Salvini zaútočil na Brusel, když obvinil EU z "používání levicových novinářů", aby na tiskové konferenci ve Štrasburku propagovali EU.