Smiley face
Pokud je cílem zahraniční politiky USA ochraňovat obyvatele Spojených států, obyvatelé USA by se neměli přestávat ptát, proč jejich země poskytuje Saúdské Arábii lukrativní zbraňové dodávky, přičemž tyto zbraně budou použity proti zájmům amerických občanů. Američané by se měli ptát, zda má smysl aliance mezi nimi a zkaženým královstvím tyranie – kterým je Saúdská Arábie.
Smiley face
Oznámenie Donalda Trumpa o odstúpení USA od klimatickej dohody spustilo lavínu hysterického odporu progresívnej ľavice. Nie, že by na tom bolo niečo prekvapivé. Je to však dobrá príležitosť ukázať si mohutnosť zmien, ktorými západná spoločnosť v poslednom období prešla. Spôsob „diskusie“ o zmenách prírodných...
Smiley face
V lednu 2015 noviny New York Times popřely, že existují „no-go-zóny“ - oblasti, které nejsou pod kontrolou státu a vládne tam právo šaría – ovládané některými přistěhovaleckými skupinami v určitých městských částech západní Evropy. Americký deník obvinil i autora tohoto textu, spolu s autory jako jsou Steven Emerson a Daniel Pipes, ze šíření této údajné lži.
Smiley face
Protože evropští lídři nemají děti, zdá se, že nemají důvod si dělat starosti o budoucnost svého kontinentu. Naši evropští lídři nás jako náměsíční vedou ke katastrofě. Proč by se měli starat o to, že na konci jejich života již nebude Evropa Evropou?
Smiley face
Vždycky, když nějaký evropský lídr veřejně propaguje islám jako velkolepou víru a „náboženství míru“, nebo tvrdí, že násilí v Islámu je „překrucování velkolepé víry“, navzdory masivním důkazům o opaku, tak tím jenom signalizuje, že Západ je slabý a zralý k podmanění islámem.
Smiley face
Zdá se, že džihádisté vedou útok proti svobodě a proti sekulárním demokraciím. Nejprominentnější kazatel sunnitského islámu, Yusuf al-Qaradawi prohlásil, že přijde den, kdy, tak jako Konstantinopole, bude islamizován Řím. Je to islám, ne křesťanství, co nyní zahlcuje prostor a představivost Evropy.
Smiley face
Sedmdesátiletá švédská důchodkyně čelí hrozbě čtyř let ve vězení, za to že zveřejnila na facebooku, stížnost, že migranti vykonávají potřebu na veřejnosti. Prý se jednalo o takzvanou "hate speech".
Smiley face
Emmanuel Macron, "užitečný bezvěrec," není podporovatel terorismu nebo islamismu. Je něčím ještě horším: on dokonce nepřipouští z této strany žádnou hrozbu. A Macronovo politické hnutí bylo do velké míry infiltrováno militanty z muslimského bratrstva.
Smiley face
Zapomeňte na syrskou občanskou válku. Stabilizace Sýrie nevyřeší nic. Muslimský svět je plný zlomových linií. Populačně roste a vyčerpává se prostor kam má růst. Nedokážeme muslimy ochránit před jimi samými. Můžeme se zachránit pouze my před jejich násilím.
Smiley face
Trumpova administrativa se příliš nezajímá o řešení ekonomických problémů země, o kterých se přitom Trump v kampani vyjadřoval, že budou prioritou jeho administrativy.