Smiley face
Přístup britských úřadů v reakci na tuto národní katastrofu se zdá být z velké části založen na umlčování lidí, co o problému informují - zejména osob, které protestují proti sexuálnímu obtěžování, včetně jednoho případu zatčení rodičů, kteří se pokoušeli zachránit svou dceru před násilníky.
Smiley face
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI: A tito lidé se v příštích volbách ozvou… Poslanec Zahradník předpovídá Babišův pád a vysvětluje proč.
Smiley face
"Evropský antisemitismus, ve Francii, v Toulouse, není nadále pouze otázkou krajní pravice, ale také politického islámu."
Smiley face
V posledních dnech o něm všichni mluví, ale nikdo neví, co je vlastně zač. Miroslav Poche, který má být ministrem zahraničí, je podle ČSSD vhodným kandidátem, protože „hovoří několika jazyky“. Po Sobotkovi je to určitě pokrok, jinak bychom se ale nejspíš měli začít bát.
Smiley face
Svět i nadále obchází strašidlo. Strašidlo Karla Marxe. Inspirátor diktátorů a masových vrahů, duchovní otec ničivého centrálního plánování a komunistických totalit 20. století se narodil v Trevíru (Trier, Německo), před dvěma sty lety, 5. května 1818.
Smiley face
Vláda a zastánci socialismu popisují princip minimální mzdy jako ochranu chudých a slabých. Tento pojem je spojován s lepšími zítřky. Zavedení minimální mzdy má být téměř všespásné.
Smiley face
Francouzský prezident Macron se rozhodl po sedmnácti letech obnovit ve své zemi povinnou vojenskou službu. Mnoho lidí by něco takového uvítalo i v České republice. Měli bychom si skutečně vzít z Francie příklad?
Smiley face
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI Zločin, pane Babiši, a vy nic neděláte. Modlím se, aby přišla krize. Drsný pohled Hany Lipovské na to, co čeká naše hospodářství.
Smiley face
Vystoupení na úvodním představení Manifestu Institutu VK.
Smiley face
Politickému chování porozumíme nejspíše tehdy, když se nezabýváme spekulacemi o tom, co a proč vládci říkají, ale přemýšlíme o tom, jaké důsledky jejich jednání má.