Smiley face
Poslední vlna mazání nepohodlných příspěvků na Facebooku vyvolala mezi příznivci svobodné společnosti celkem žhavou diskusi o regulování či neregulování tohoto mazání příspěvků či, jak někdo říká, cenzury.
Smiley face
Studenti v Lyonu ve Francii, kteří pózují na školní fotografii, měli na fotografii uměle zatmavenou kůži reklamní agenturou s cílem propagovat "rozmanitost" ve Spojených státech.
Smiley face
Já si myslím, že je naprosto jasné, kdo na čí straně stojí. Celé je to o tom, že Lisabonská smlouva byla posledním hřebíčkem do rakve státní suverenity a ať chceme nebo ne — Václav Klaus to říkal.
Smiley face
Před časem vyslovil politik a podnikatel Zbyněk Passer názor že Drahošovou největší starostí je, aby se nikdo nevrtal v realizovaných investicích Akademie věd za jeho funkční období...
Smiley face
Vyzývá děti, které jsou staré sotva dva roky, aby mluvily o "chlapcích, kteří se zamilují do chlapců a dívkách, které se zamilují do dívek".
Smiley face
Antidemokratické síly, domácí i zahraniční, nás neustále atakují tvrzením, jak jsme špatní, když odmítáme na své území vzít „ubohé uprchlíky“. Mají pravdu?
Smiley face
ROZHOVOR Ekonomka Lipovská v ráži: Oponenti Zemana jsou příliš líní. Chytají se sebemenšího stébla pochybení. A rozpočet? Ořezat nevládní organizace šlo ještě více.
Smiley face
V říjnu 2019 vyprší funkční období dosavadního prezidenta Evropské centrální banky. Od roku 2011 je jím italský bankéř Mario Draghi — muž, který podle převládajícího názoru dokázal zachránit euro, ale který rovněž čelí kritice. Zejména ze strany Německa.
Smiley face
V době války Adolf Hitler uvedl na adresu svých nepřátel při projevu v Mnichově ze dne 8. listopadu 1939, že: "Co nenávidějí, je Německo, které je pro ně nebezpečným příkladem, sociální Německo. Německo našeho sociálního pracovního zákonodárství, které nenáviděli již před světovou válkou a které…
Smiley face
Čtu si poslední dny víc než v celém minulém roce články o politice. Procházím opět sociální sítě, dívám se i do zdrojů, jež jsem dříve nečetl. Všechno, čteno povrchně, vytváří stejný dojem.