Smiley face
Antikapitalisté (socialisté a komunisté, často schovaní pod jinými názvy) zakazováním heren a hracích automatů útočí proti právu na vlastnictví, útočí proti svobodnému podnikání, útočí proti svobodě člověka.
Smiley face
„EU už prostě z principu své existence nereformovatelná je. O to horší je situace po Lisabonské smlouvě. Dnes už neexistuje právo veta v důležitých oblastech a síla našeho hlasu je zanedbatelná,“ myslí si v rozhovoru předseda hnutí Referendum o EU František Matějka.
Smiley face
Švédsko zažívá krizi ručních granátů. Ano, čtete to správně. Slova "ruční granát" a "krize" ve stejné větě. To by bylo nemyslitelné před pouhými 10 lety, ale nyní má Švédsko bezprecedentní počet bombových a granátových útoků.
Smiley face
Přesvědčovat lidi z jejich vlastních daní, co si mají myslet? Ekonomka Šichtařová se zhrozila nad tím, co Drahoš navrhl ve veřejnoprávním médiu.
Smiley face
Komise se sídlem v Bruselu není nikým volena, ale podle smluv EU má monopol - ano, monopol - na vytváření právních předpisů na evropské úrovni. Komisařem je jmenován byrokrat - jeden pro každý členský stát - často bývalý nejvyšší politik, který je nyní ve své zemi původu politicky mrtvý, a proto má…
Smiley face
Teď se bude se rozhodovat o tom, jestli USA zůstanou relativně svobodnou a prosperující zemí, nebo se promění v něco jako je v lepším případě Brazílie a v horším Venezuela. Debatuje se o migraci...
Smiley face
V centrech Paříže, Bordeaux, Toulouse, Marseille, Grenoble, Avignonu jsou městské okrsky tu a tam "zprivatizované" prodavači drog, fanatickými salafisty a gangy muslimské mládeže. Hlavní obětí jsou ženy. Ať jsou muslimky nebo nemuslimky, tak jsou sexuálně obtěžovány a někdy i napadány. Politici…
Smiley face
Když nahlédnete za těžkou oponu profesionální nechuti přiznat si každodenní realitu nového "hlavního města Evropy", bude to, co uvidíte, v mnoha ohledech peklem, ve kterém jsou socialismus, islamismus, výtržnosti a rabování běžným standardem.
Smiley face
Někteří policisté otevřeně odmítli chránit synagogy nebo držet minutu ticha za oběti teroristických útoků.
Smiley face
- "Proč máme tady všechny lidi z těchto prdelí světa?" - "Proč bychom potřebovali další Haiťany?" - "Nechci je tady." řekl Trump.