Smiley face
Již dříve zde bylo naznačeno, že hlavním důvodem pro zahalování obličeje je utajení perverze starších pedofilů, kteří po vzoru Proroka chtějí mít také dětské sexuální otrokyně...
Smiley face
S mírnou nadsázkou se dá říci, že snadno poznáme, kdy úředníci ministerstva financí lžou. Jakmile mluví o EET. Tentokrát se ukázala, a ne poprvé, ministryně Schillerová.
Smiley face
Správa nemocnice zametla skandál nezletilých rodiček pod koberec. Ani policie, ani soudní úředníci nebyli informováni - ačkoli to zákony a předpisy nařizují, když lékaři zjistí, že nezletilá je těhotná, nebo že byla vystavena sexuálnímu zneužívání. Místo toho byla sociální pracovnice Iclal Nergiz,…
Smiley face
Sbohem, liberalismus vs. konzervatismus
Smiley face
Dívka byla nucena k análnímu i orálnímu sexu. Mladí muži byli zatčeni, ale krátce poté byli propuštěni. Několikrát se dcera setkala s muži, co ji znásilnili, když šla do školy. Smáli se jí do obličeje.
Smiley face
Moc dostala už tolik brzd, že má-li něco učinit, tyto brzdy tomu vždy zabrání. Veřejná moc slábne a už neovlivňuje ty, které ovlivňovat má. Její centralizace pod vlajkou transparentnosti a efektivity ovšem znamená opak.
Smiley face
Strana zelených ve Švédsku navrhla zabavit domovy občanům a dát je migrantům, pokud je majetek považován za příliš velký, nebo pokud majitel má více než jedno bydliště.
Smiley face
Pokud se v naší zemi chodí na výročí 17. listopadu chodit klanět k pomníku „sametové revoluce“ estébáci a bývalí nomenklaturní kádři KSČ, není jen něco shnilého ve státě Českém, ale je to s naší společnosti totálně, s prominutím,  v prdeli.
Smiley face
Téměř universálním názorem vyjadřovaným v těchto dnech je to, že ekonomické krize současnosti značí konec kapitalismu. Kapitalismus údajně selhal, prokázal se neschopným řešit ekonomické problémy, a tak lidstvo nemá jinou…
Smiley face
Ideálem kolektivistů je unifikace — šedivá a zaměnitelná stejnost. Platí to takřka u jakéhokoliv jejich pohledu na libovolnou otázku lidského života.