EpShark

Socialní sítě zahájili čistku proti konzervativcům

31. 8. 2018Nelze již popřít, že existuje koordinovaná a trvalá agenda, která se snaží cenzurovat a umlčet konzervativce prostřednictvím sociálních společností sídlících v Silicon Valley, jako součást obřích volebních machinací.

Je všeobecně známo, že jak Facebook tak Google podpořili Baracka Obamu a Hillary Clintonovou v posledních dvou prezidentských volbách.

Bývalý ředitel Obamovy kampaně otevřeně připustil, že Facebook byl „na naší straně“ během kampaně v roce 2012.

Wikileaks e-maily také odhalili, že CEO Facebooku Sheryl Sandbergová chtěla "hodně", aby Hillary Clintonová vyhrála a navštívila ji několikrát.

E-maily Podesty také dokazují, že "vztah s firmou Schmidt pochází nejméně od roku 2008 a ukazuje, že společnost Google půjčila svá letadla zaměstnancům kampaně Clintonové několikrát".

Je také zdokumentováno, že existuje nejméně 45 zaměstnanců Facebooku, kteří "předtím pracovali nebo se dobrovolně hlásili ke kampani Hillary, kampani Obamy nebo pracovali v Obamově bílém domě a jsou nyní zaměstnáni společností Facebook, společností ve vlastnictví Facebooku nebo v Chan-Zuckerbergovské nadaci."

Tato politická spojení bourají argument "je to jen soukromá společnost" a také ilustrují, jak umlčení konzervativců představuje záměrné úsilí pomáhat demokratickým volebním kandidátům.

Uniklá interní zpráva na fóru Facebooku také ukázala, jak se konzervativci uvnitř společnosti proti tomuto bouří.

"Jsme politická monokultura, která netoleruje různorodé názory," uvedl příspěvek. "Tvrdíme, že vítáme všechny pohledy, ale rychle napadneme  - často davově  - každého, kdo představuje názor, který se zdá být v opozici s levicově orientovanou ideologií."

Zatímco CNN tvrdí, že cenzura konzervativců je konspirační teorie a tvrzení prezidenta Trumpa, že Big Tech umlčuje nezávislé hlasy, jsou "falešná", množství důkazů naznačuje něco jiného.

Podívejte se na prostý seznam pravicových komentátorů, politických kandidátů a zpravodajských serverů, které byly zasaženy zákazy, pozastavením činnosti či jinou cenzurou.

- Alex Jones: zablokován na Facebooku, YouTube (Google), Apple, Spotify a na mnoha dalších technologických platformách - vše v během 48 hodin.

Smiley face

 

- kandidátka do kongresu Elizabeth Heng: reklamy na kampaně zakázané Facebookem a Twitterem.

- Roger Stone: zablokován na Twitteru.

- Gavin McInnes a proud boys: Zablokován Twitterem kvůli falešným tvrzením o "podpoře násilí" a "extrémistické skupině", navzdory tomu, že McInnes a jeho skupina Proud Boys opakovaně odmítají násilí.

Smiley face

- Univerzita Prager: opakovaně cenzurována na YouTube.

- Diamond and Silk: Opakovaně zablokovány na Facebooku.

- Robert Spencer: Mastercard přiměla Patreon, aby odstranil Spencerovo platební zařízení kvůli nepodloženému obvinění z propagace násilí.

Smiley face

- Alveda King: Facebook cenzuroval placené reklamy pro kampaň proti potratům.

- Britanny Pettibone: Zablokována Patreonem.

- Lauren Southern: Zablokována Patreonem.

- Laura Loomerová: Zablokována na Facebooku po tom, co konfrontovala muslimského politického kandidáta.

- republikánská kongresmanka Marsha Blackburnová: Twitter cenzuroval reklamní kampaň, v níž Blackburnová kritizovala plánované rodičovství.

Smiley face

 

- CJ Pearson: Facebookovský účet byl uzamčen za zveřejnění videa podporující kritiku Rudy Giulianiho vůči Obamovi.

- Hunter Avellone: Zablokována Twitterem.

- Elizabeth Johnstonová (aktivistická máma): Zablokována Twitterem "poté, co kritizovala editora Teen Vogue, který schválil zveřejnění článku, který povzbuzoval mládež, aby měla anální sex."

- Holky vpravo: Pozastavené Facebookem.

- Owen Benjamin: Zablovované Twitterem za urážku Davida Hogga.

- Tommy Robinson: Zablokován Twitterem kvůli neurčitému obvinění z "nenávistného chování".

Smiley face

 

- Sargon of Akkad: Zablokován Twitterem.

- Pamela Geller: Opakovaně pozastavena na Facebooku.

- Milo Yiannopolous: Je zablokován Twitterem už od voleb v roce 2016 za kritiku filmu Ghostbusters a jedné z jeho hvězd Leslie Jonesové.

- švédské pravicové politické strany: V předvečer švédských voleb YouTube opakovaně zakazovala pravicový obsah.

Tento seznam není v žádném případě vyčerpávající. Existuje řada dalších příkladů.

Připomeňme si také zjištění Jamese O'Keefeho, který ukázal osm současných i bývalých zaměstnanců na Twitteru vysvětlujících kroky, pomocí kterých internetový gigant cenzuruje lidi, co se mu nelíbí.

Taktéž některé protiválečné a libertariánské nebo levicové osobnosti a účty byly cenzurovány, ale drtivá většina dotčených jednotlivců a organizací patřila ke konzervativcům.

Jak píše Allum Bokhari: "Tito lidé měli před svými zákazy stovky tisíc, někdy i miliony následovníků na svých účtech sociálních médií. Jejich platformy sociálních médií sloužily jako organizační střediska pro petice, fundraisery, shromáždění a další politické aktivity. Ztráta jejich sociálních mediálních účtů bude mít velký vliv na schopnost konzervativců a pravicových organizátorů zorganizovat své on-line příznivce pro senátní a kongresové volby v USA i mimo ně."

Nelze již popřít, že to představuje záměrné úsilí vyčistit sociální média od konzervativců a vyčistit sociální média od toho, co představuje nyní de facto veřejné platformy, aby se pomohlo demokratům vyhrát další dvě volby. Tohle je volební manipulace.

K tomu dochází v důsledku lobbování hlavních mediálních sítí, jako je CNN, která chce odstranit konkurenci, brigádám levicových skupin financovaných Sorosem, jako jsou Media Matters, a demokratických zákonodárců.

Jen měsíc před tím, než byl Infowars zablokován Facebookem a YouTube, Demokratický kongresman Ted Deutch (D-FL) požadoval, aby Facebook a YouTube zakázali Infowars.

Nejsou to jen soukromé společnosti, které prosazují své smluvní podmínky, jedná se o koordinované spiknutí ze strany zákonodárců, Big Media, Big Tech a demokratické strany, aby umlčeli své politické protivníky.

Studie ukázala, že samotné změny v algoritmech, ty, o kterých tento týden mluvil Trump ve svých tweetech, mohou v průběhu voleb přenést miliony hlasů z jedné strany na druhou.

Je třeba podniknout rázné kroky.

Byla zahájena nová petice v Bílém domě, v níž byl vyzván Trump, aby vyvíjel tlak na Kongres, aby přijal právní předpisy, které budou chránit práva svobodného projevu on-line.

Podpište to sem a sem. Jakmile petice předloží 100 000 podpisů, Bílý dům bude nucen reagovat.

Vedle petice, s pomocí špičkových mediálních právníků, společnost Infowars vypracovala řadu doporučení, které mají být zaslány správním orgánům Trumpovi administrativy, které pomohou chránit svobodu slova na internetu.

Návrhy zahrnují zaúkolování ministerstva spravedlnosti o zahájení šetření ohledně toho, zda existují případy porušování právních předpisů týkajících se prvního dodatku a antimonopolních zákonů v rámci hlavních sociálních mediálních platforem. Trump by mohl také zřídit prezidentskou komisi složenou z odborníků na svobodu slova, aby mu poradila ohledně budoucích kroků.

Přečtěte si poznámku níže.

De-Platforming Memo - akční položky od editoru na Scribd

Také jsme vypracovali dlouhou zvláštní zprávu o cenzuře sociálních médií konzervativců, která se dá přečíst níže v celém textu.

Cenzura Generel Dekódováno by kitdaniels na Scribd

Infowars byl Facebookem zakázán. Sdílejte prosím toto video na vlastní Facebook stránce, abyste nám pomohli bojovat proti cenzuře.

 

Mike

Zdroj: Paul Joseph Watson
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Vložit komentář: