EpShark

K bílé genocidě v Jižní Africe opravdu dochází: 3letá dívka byla ukřižovaná na kuchyňském stole

3. 9. 2018Na starší manželský pár lily vroucí vodu. Starší gentleman utekl do svého nákladního auta Ford a následně byl jeho nákladní vůz zapálen a on tam uhořel. Čtyři roky stará dívka byla znásilněna třemi muži, ale přežila to ... A protože přežila, byla pak svázána v látce polité benzínem a pak zapálena. Tříletá dívka byla ukřižována na kuchyňském stole a pak znásilněna ... Potom jejímu otci podřezali hrdlo a matka byla také zabita.

Simon Roche i nadále tvrdí, že to, co se v současné době děje v Jižní Africe si obyčejní lidé nedokážou představit.

Existují jasné důkazy , že k těmto druhům zabíjení dochází teď každý den. Přesto vláda tuto skutečnost nepřiznává a média hlavního proudu po celém světě o tom z větší části neinformují. Je zřejmé, že existuje plánovaný program, který chce zničit bílé lidi Jižní Afriky.

Ať už vraždy bílých farmářů pohání rasismus, nezaměstnanost nebo nenávist, vláda aktivně povzbuzuje toto zabíjení.

V roce 2012 jihoafrický prezident Jacob Zuma nechvalně proslul svou písní zabijte bílé farmáře. "Jsi Boer (bílý muž), zabijeme tě ...", zpíval Zuma se svou skupinou.

Tahle píseň pak byla zpívána i Juliusem Malemou – dalším předním jihoafrickým politikem.
Bilým farmářům bude také vyvlastněna půda bez náhrady .

Postaví se evropští politici za bílé farmáře? Těžko. Britská premiérka vyvlastňování podpořila. Jak říká server Středoevropan :

" Britská premiérka je na návštěvě Jižní Afriky, kde oznámila svou podporu kroků jihoafrické vlády směřujících k vyvlastnění bílé půdy bez náhrady, pokud to bude učiněno v souladu s právem. Pokud chcete historickou paralelu, soukromý majetek byl po Únoru 1948 v Československu také vyvlastněn podle zákona, ačkoliv šlo o zločin. Theresa May se tak přidává k ostudným postavám britské politiky, jako byl Neville Chamberlain, nebo Tony Blair. ",

Abychom tak neskončili jednoho dne i my v Evropě.

Mike

Zdroj: rebezi.com
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
KOMENTÁŘ:

Roman
5. 9. 2018 4:39

Ruda napsal: Je to opravdu strašné.O těchto masových vraždách vím z cizího tisku již dlouho.Poslouchám Búrskou hudbu a někdy jsem si také dopisoval přes překladač.Ti lidé jsou opravdu chudáci a státy ,které jim mohli pomoci ,tak je odkopli.Jim jde hlavně o plundrování nerostného bohatství.A to,že tam jsou bestiálně vražděni farmáři a jejich rodiny ,je hlavně Britům fuk. Ostatně Britové je vraždili také.U nás oslavovaný jako hrdina Churchill byl ve skutečnosti masový vrah a ožrala.Na jeho kontě je také možná první koncentrační tábor,kde zahynulo přes 25 000 dětí.Ostatně Britové zradili i nás společně s Francouzi.Od nástupu k moci masového vraha Mandeli bylo zavražděno minimálně 45 000 lidí a obrovské množství lidí muselo uprchnout do zahraničí.Pro nás je hrůzný příklad to co zde s námi mohou udělat migranti,kteří jsou z toho důvodu doslova cpány.V JAR jsou to také povětšinou migranti s jiných zemí.-----http://www.boervolkradio.co.za/

Ještě doplním k tomu Churchilovi. Na začátku dubna 1945 před samotným koncem války Winston Churchill, ministerský předseda ruského „spojence“ Velké Británie, vydal příkaz náčelníkům svých štábů k vypracování operace překvapivého úderu na SSSR – tzv. operaci „Nemyslitelné“ (Unthinkable Operation). Plán v rozsahu 29 stran mu byl předložen 22. května 1945. Podle tohoto plánu měl být útok na SSSR proveden po vzoru Hitlera – nečekaným úderem. 1. července 1945 čtyřicet sedm anglických a amerických divizí bez jakéhokoli vyhlášení války měly uštědřit drtivou ránu naivním Rusům, kteří takovou nekonečnou podlost od svých spojenců naprosto neočekávali. V plánu bylo totální zničením velkých sovětských měst: Moskvy, Leningradu, Vladivostoku, Murmansku a dalších, drtícími údery létajících pevností“. V ohnivých smrštích měly zahynout miliony Rusů. Útoku se měli účastnil i německé jednotky, které Britové pro tento účel cvičili. Tyto plány byly veřejnosti odtajněny teprve před několika lety.
Ruda
3. 9. 2018 15:06
Je to opravdu strašné.O těchto masových vraždách vím z cizího tisku již dlouho.Poslouchám Búrskou hudbu a někdy jsem si také dopisoval přes překladač.Ti lidé jsou opravdu chudáci a státy ,které jim mohli pomoci ,tak je odkopli.Jim jde hlavně o plundrování nerostného bohatství.A to,že tam jsou bestiálně vražděni farmáři a jejich rodiny ,je hlavně Britům fuk. Ostatně Britové je vraždili také.U nás oslavovaný jako hrdina Churchill byl ve skutečnosti masový vrah a ožrala.Na jeho kontě je také možná první koncentrační tábor,kde zahynulo přes 25 000 dětí.Ostatně Britové zradili i nás společně s Francouzi.Od nástupu k moci masového vraha Mandeli bylo zavražděno minimálně 45 000 lidí a obrovské množství lidí muselo uprchnout do zahraničí.Pro nás je hrůzný příklad to co zde s námi mohou udělat migranti,kteří jsou z toho důvodu doslova cpány.V JAR jsou to také povětšinou migranti s jiných zemí.-----http://www.boervolkradio.co.za/

Vložit komentář: