EpShark

Bitcoin Miami 2021 – “Bitcoin bude do 10 let absolutním lídrem na finančních trzích!”

12. 6. 2021Bitcoin je možná už jen 10 let od přijetí do společnosti. Blíží se událost známá jako “hyperbitcoinizace”.

Myslí si to někteří účastníci konference Bitcoin Miami 2021, kteří 4. června přinesli velmi zajímavé informace o začátku hyperbitcoinizace.

Bitcoin může do roku 2031 zcela ovládnout globální finance

V zajímavé diskusi vystoupil autor knihy “The Bitcoin Standard” Saifdean Ammous společně s vedoucím oddělení rozvoje podnikání společnosti Unchained Capital Parkerem Lewisem a vedoucím růstu společnosti Kraken Danem Heldem. Tato zajímavá jména uvedla svůj pohled na to, kdy by Bitcoin mohl efektivně ovládnout globální finance.

Mohlo by vás také zajímat: Toto jsou důvody, proč Bitcoin udělá znovu ATH a bear market skončí!

“Tento stav může reálně nastat za deset let. Myslím si, že na základě přijetí Bitcoinu z minulosti a na základě bilionů dolarů, které bude muset FED v příštích měsících a letech vytisknout, by bylo potencionálně konzervativní říci, že se Bitcoin stane jedničkou na trhu do 10 let.”

V praxi by to znamenalo, že by se do sítě Bitcoinu v průběhu 10 let zapojila miliarda nových uživatelů.

“Budu trochu konzervativnější než Parker a řeknu, že se to stane v průběhu 15 až 16 let.” Podotkl Ammous.

Jeho pohled je vskutku zajímavý. Hlavním faktem zůstává to, že Bitcoin jako měna nemá dno. Čili v dolarovém vyjádření představuje měnu s nekonečným potenciálem růstu.

Hyperbitcoinizace do roku 2026 je nepravděpodobná, ale možná

“Řekl bych, že minimálně deset let pro hyperbitcoinizaci by byl nejpravděpodobnější a vlastně i konzervativní odhad,” uzavřel Held.

“Pokud nastane událost, při níž dojde ke zrychlené devalvací fiat měn, Bitcoin začne prudce růst a možná se přiblíží k hodnotě 1 milionu USD – bude to moment podobný supercyklu. Pak bychom to mohli vidět mnohem dříve, možná za pět až šest let. To by byl ale velmi nepravděpodobný výsledek.”

Model stock-to-flow předpovídá v tomto půlročním cyklu průměrnou cenu páru BTC / USD buď 100 000 USD, nebo 288 000 USD – v závislosti na použití modelu.

Zdroj: trading11.com

Článek vyšel na svobodny-svet.cz
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Vložit komentář: