EpShark

Německo: Sexuální zločiny migrantů přináší teror a destrukci

29. 5. 2018Ženy a děti jsou obětovány na oltář politické korektnosti

napsal Soeren Kern

Překlad původního textu: Germany: Migrant Rape Crisis Still Sowing Terror and Destruction
Překlad: Josef Janeček

- Ředitel odborové Asociace příslušníků kriminální policie André Schulz odhaduje, že až 90 % sexuálních trestných činů spáchaných v Německu se v oficiálních statistikách neobjeví.

- "Státní úřady mají přísný příkaz, nezmiňovat se o zločinech spáchaných uprchlíky," řekl deníku Bild vysoký policejní úředník ve Frankfurtu. "V těchto případech je možné odpovídat pouze na konkrétní dotazy novinářů."

- Problém sexuálních zločinů migrantů v Německu se zhoršuje díky jeho benevolentnímu právnímu systému, v němž pachatelé dostávají poměrně mírné tresty, a to i za závažné trestné činy. V mnoha případech jsou pachatelé zatčení za sexuální trestné činy, okamžitě po výslechu policií propouštěni. Tato praxe umožňuje podezřelým pokračovat prakticky beztrestně v dalším páchání trestných činů.

Německá krize znásilňování migranty pokračuje v neztenčené míře. Předběžné statistiky ukazují, že migranti v roce 2017 každodenně spáchali více než tucet znásilnění nebo sexuálních útoků, což je čtyřnásobný nárůst proti roku 2014, tedy rok předtím, než kancléřka Angela Merkelová povolila přijmout do Německa přes milión většinou muslimských mužských migrantů z Afriky, Asie a Středního východu.

Čtvrtletní zpráva - Kriminalita v kontextu migrace (Kriminalität im Kontext von Zuwanderung) - zveřejněná Spolkovým kriminálním úřadem (Bundeskriminalamt, BKA) ukázala , že přistěhovalci (Zuwanderer, definovaní jako žadatelé o azyl, uprchlíci a nelegální přistěhovalci) spáchali 3 466 sexuálních zločinů během prvních devíti měsíců roku 2017 - neboli asi 13 zločinů denně. (Celková statistika kriminality pro rok 2017 bude veřejně dostupná až v druhém čtvrtletí roku 2018.) Pro srovnání, v roce 2016 spáchali imigranti celkem 3 404 sexuálních trestných činů, což je zhruba devět denně; v roce 2015 to bylo 1 683 sexuálních zločinů, tedy asi pět denně; v roce 2014 spáchali 949 sexuálních trestných činů, zhruba tři denně; a v roce 2013, 599 sexuálních zločinů, což představuje asi dva denně. Skutečný počet sexuálních trestných činů souvisejících s migranty v Německu je však mnohem vyšší než oficiální údaj. Například údaje BKA uvádí pouze zločiny, které byly vyřešeny (aufgeklärten Straftaten). Průměrně se podle policejních statistik řeší jen asi polovina všech zločinů spáchaných v Německu v daném roce (Aufklärungsquote).

Ředitel odborové Asociace příslušníků kriminální policie (Bund Deutscher Kriminalbeamter, BDK) André Schulz odhaduje , že až 90 % sexuálních trestných činů spáchaných v Německu se neobjevuje v oficiálních statistikách.

Německá policie často vynechává jakékoli odkazy na migranty ve zprávách o trestné činnosti. A když tak učiní, často pojmenují zločinné migranty politicky korektními eufemismy, jako "jižané" (Südländer), muži s "tmavou pletí" (dunkelhäutig, dunklere Gesichtsfarbe, dunklem Hauttyp) nebo kombinací obou eufemismů "jižanská barva pleti" (südländische Hautfarbe) . Tato praxe je zjevně zaměřená na to, aby útočníci nebyli spojováni s islámem, a znemožňuje tak německým občanům pomáhat policii při identifikaci podezřelých.

"Státní úřady mají přísně nařízeno, aby se nezmiňovaly o zločinech páchaných uprchlíky," uvedl deníku Bild vysoký policejní úředník z Frankfurtu. "V těchto případech je možné odpovídat pouze na konkrétní dotazy novinářů."

Německá krize sexuálních zločinů migrantů pokračuje i v roce 2018. Navzdory rostoucímu počtu obětí je mnoho zločinů německými úřady a médii neohlášeno nebo posouzeno jako izolované incidenty (Einzelfall) jen proto, aby se nevyvolávaly antiimigrační nálady.

 • 18. února. Při návštěvě hřbitova v Bochumi byla znásilněna 33letá žena. Útočník zaútočil na ženu zezadu, udeřil ji do hlavy kamenem a tím ji omráčil. Poté ji opakovaně znásilnil. Bochumská policie o znásilnění mlčela, dokud zprávu nezveřejnily místní noviny Rheinische Post. Následně se ukázalo , že násilník již byl odsouzen za sexuální delikt a v důsledku toho byl zařazen do "rehabilitačního" programu. Poté byl propuštěn z vazby.

Policie v Severním Porýní-Vestfálsku (NRW) zřejmě potlačila informace o znásilňování, aby se zabránilo obavám veřejnosti z recidivy odsouzených sexuálních delikventů. Opatření policie vyvolalo veřejný odpor. "Podle mého názoru veřejnost má právo vědět, že odsouzený sexuální pachatel bude představovat skutečné nebezpečí, až se vrátí," prohlásil vedoucí detektiv. "Když se stane něco tak hrozného, jako se stalo v Bochumi, tak se to musí nazvat pravým jménem, bez jakéhokoli jestli, nebo ale . Když se taková důležitá informace před veřejností zatají, lidé se budou domnívat, že je všechno v pořádku a že pachatelé již nebudou páchat trestnou činnost." Mluvčí policie uvedl, že mlčení médií chrání oběť: "Od psychologů víme, že je to často pro oběti velmi stresující." Po této reakci veřejnosti ale bochumská policie připustila , že udělala "chybu".

 • 22. února. Na školním výletě do Berlína byla znásilněna dvěma muži 18letá britská studentka poté, co se oddělila od své třídy. Musela být hospitalizována na dva dny. Berlínská policie o znásilnění mlčela až do doby, kdy se dívka vrátila do Británie, její rodiče kontaktovali britské sdělovací prostředky a ty o případu informovaly . Když tuto informaci uveřejnil Journalisten Watch, berlínská policie připustila , že v souvislosti se znásilněním zatkla dva muže, ale kvůli nedostatku důkazů (Haftgründe lagen nicht vor) je zase propustila.
 • 26. ledna. "Asiat, nebo Severoafričan" (orientalisch bis nordafrikanischer Herkunft) se pokusil znásilnit studentku na Goetheově univerzitě ve Frankfurtu. Následně se ukázalo , že zde byly napadeny ještě další tři ženy a policie se domnívá, že se jedná o stejného muže. I když se útoky uskutečnily 6. října, 29. prosince a 6. ledna, tak univerzitní funkcionáři studentky o tom, že se sexuální delikvent po kampusu potloukal, neinformovali až do 2. února, tj. až čtyři měsíce po prvním útoku.
 • 11. ledna. Neznámý muž sexuálně napadl dvě 15leté dívky v mnichovském metru. Jedné z dívek se podařilo muže vyfotografovat, ale policie odmítla tuto fotografii zveřejnit. Policejní záznam žádá veřejnost, aby mu pomohla najít muže popisovaného takto: "Muž, výška 170 cm, věk asi 20 až 30 let, hubený, červený kabát, tmavé kalhoty, černé boty."
 • 10. ledna. Policie v Magdeburgu uveřejnila fotografii muže "tmavé pleti" (dunkle Hautfarbe), podezřelého ze znásilnění a vážného zranění ženy na hlavním vlakovém nádraží dne 27. června 2017. Policie ale nevysvětlila, proč čekala více než šest měsíců na zveřejnění fotografie.
 • 4. ledna. 24letý muž znásilnil ženu ve škole v Hannoveru. Policie neuvedla národnost pachatele. Chybějící údaje doplnil deník Bild: pochází z Albánie. Místní noviny Hannoversche Allgemeine z počátku uváděly, že muž pochází z Albánie, nicméně o hodinu později svoji informaci "aktualizovaly" nahrazením slova "Albánie" za "Balkán".

Mnoho znásilnění a sexuálních útoků se uskuteční ve veřejné dopravě nebo v prostoru dopravních uzlů, jako jsou autobusová a vlaková nádraží. Podle deníku Bild je problém zvláště akutní v Berlíně, kde bylo v roce 2017 policii oznámeno 296 sexuálních útoků v autobusech a vlacích, což je téměř dvakrát více než v roce 2016.

4. března. 30letý Egypťan znásilnil v Berlíně nejméně čtyři ženy na stanicích, nebo blízko stanic metra. Sám se přihlásil poté, co policie zveřejnila jeho fotografie pořízené bezpečnostními kamerami. Muž si vybíral své oběti při jízdách metrem. Navázal s nimi oční kontakt, sledoval je ze stanice a následně je znásilnil. Berlínská policie neuvedla informace o národnosti tohoto pachatele. Chybějící detaily dodal až deník Berliner Zeitung: Narodil se v Egyptě.

28. února. 18letý syrský žadatel o azyl sexuálně napadl několik žen ve vlaku do Mnichova. Muž systematicky procházel vlakem a vstupoval do těch kupé, ve kterých ženy seděly samy. Byl zatčen, když vlak dorazil na hlavní nádraží v Mnichově. Policie uvedla, že muž má dlouhý trestní rejstřík.

10. ledna. 31letý žadatel o azyl z Čadu sexuálně napadl dvě dospívající dívky v regionálním expresním vlaku z Müllheimu. Policie uvedla, že muž sexuálně obtěžoval dívky již na nádraží ještě před odjezdem vlaku. Poté, co dívky nastoupily do vlaku, posadil se vedle nich a začal je osahávat. Když potom dívky utekly do jiného kupé, následoval je a sexuálně je napadl. Dívky se pak zamkly na jedné vlakové toaletě a zavolaly policii. Muž byl zadržen při příjezdu vlaku do Freiburgu. Policie uvedla, že zadržený muž má několik nevyřízených soudních příkazů za předcházející sexuální trestné činy. Byl zatčen den předtím za útok na ženu v jiném vlaku, ale byl propuštěn.

Útoky na veřejnou dopravu se nyní rozšířily do všech částí Německa, do velkých i malých měst:

 • Frankfurt , 28. února. 29letý žadatel o azyl z Etiopie sexuálně napadl 34letou ženu ve vlaku.
 • Weilburg , 24. února. Jakýsi "jižan" (Südländer) masturboval před 18letou dívkou cestující v meziměstském autobusu do Weilmünsteru. Policie uvedla, že muž nastoupil do autobusu, posadil se přímo proti dívce, masturboval a poté vystoupil na další zastávce.
 • Mühlhausen , 13. února. Šest "Severoafričanů" (Männer nordafrikanischer Herkunft) sexuálně napadlo 17letou dívku v regionálním vlaku z Erfurtu.
 • Friedrichshafen , 15. února. Nějaký "Asiat" (orientalisches Aussehen) masturboval před ženou cestující vlakem.
 • Heilbronn , 14. února. "Muž arabského vzezření" (arabisch aussehende Mann) sexuálně napadl 26letou těhotnou ženu na autobusové zastávce.
 • Hamburg , 12. února. 18letý afghánský žadatel o azyl sexuálně napadl 19letou dívku ve stanici metra Jungfernstieg.
 • Karlsruhe , 11. února. Dva "jižansky vypadající muži" ("südländischem Erscheinungsbild") sexuálně napadli 28letou ženu v tramvaji.
 • Pforzheim, 11. února. 20letý Turek sexuálně napadl 17letou dívku v tramvaji.
 • Zierenberg, 7. února. 25letý žadatel o azyl z Ázerbájdžánu byl zatčen za sexuální útok na dvě dospívající dívky v regionálním vlaku.
 • Weil am Rhein , 7. února. Muž "tmavé pleti" (dunkler Hautfarbe) sexuálně napadl 14letou dívku ve stanici městské dráhy (S-Bahn).
 • Schopfheim , 1. února. 61letý Ind byl zatčen za sexuální útok na 11letou dívku ve vlaku.
 • Heidelberg , 1. února. 21letý Eritrejec sexuálně napadl ženu na zastávce tramvaje.
 • Schwabing , 1. února. "Asiat" (orientalisches Aussehen) dráždil své odhalené genitálie před 28letou ženou ve vagonu metra.
 • Drážďany , 28. ledna. "jižansky vyhlížející muž" (südländischem Aussehen) sexuálně napadl 20letou dívku na stanici tramvaje.
 • Bad Schwartau , 26. ledna. Muž "tmavé pleti" (dunklerem Hauttyp) sexuálně napadl 18letou dívku na autobusové zastávce.
 • Greifswald , 20. ledna. Čtyři "Severoafričané" (nordafrikanischer Herkunft) sexuálně napadli 33letou ženu na hlavním vlakovém nádraží.
 • Mannheim , 17. ledna. 72letý turecký muž sexuálně napadl ženu v meziměstském vlaku ze Stuttgartu.
 • Berlín , 13. ledna. 29letý Libanonec masturboval před 19letou dívkou v meziměstském vlaku. Policie uvedla, že muž byl v Německu ilegálně.
 • Mannheim , 9. ledna. 28letý Afghánec sexuálně napadl 23letou ženu v tramvaji u hlavního vlakového nádraží. O hodinu později sexuálně napadl jinou ženu v jiné tramvaji. Muž byl vyslechnut a propuštěn.
 • Mnichov , 9. ledna. Muž "indického, nebo afghánského vzhledu" ( indische/afghanische Erscheinung) sexuálně napadl 14letou dívku na stanici metra Harras.

Mnoho obětí jsou děti, některé z nich byly napadeny přímo před svými rodiči:

 • Mörfelden-Walldorf , 27. února. Muž "tmavé pleti" (dunklen Teint) se obnažoval před několika 11letými chlapci, když šli ze školy domů.
 • Velen , 25. února. Muž "hnědé pleti" (leicht dunkler Hauttyp) se obnažoval před nejméně čtyřmi dětmi v kempu.
 • Eberswald , 26. ledna. Čtyři 19letí Syřané se pokusili sexuálně napadnout 14letou dívku. Když otec dívky zasáhl, Syřané ho strhli na zem a začali ho bít a kopat.
 • Mörfelden-Walldorf , 26. ledna. Muž "tmavé pleti" (dunklen Teint) se obnažoval před 11letou dívkou.
 • Moosach, 24. ledna. Muž hovořící lámanou němčinou přistoupil na hřišti k osmileté dívce a před její matkou ji políbil na ústa.
 • Schwenningen, 11. ledna. Muž "tmavé pleti" (dunkle Hautfarbe) napadl dva jedenáctileté chlapce na autobusové zastávce.

Sexuální útoky se odehrávají ve veřejných prostorách, od parků a bazénů až po supermarkety:

 • Sulzbach , 10. března. Muž "vypadající jako Asiat" (vermutlich asiatischer Herkunft) sexuálně napadl 14letou dívku v obchodě s elektronikou.
 • Weinheim , 5. března. "Východoevropan" (osteuropäisches Erscheinungsbild) sexuálně napadl dvě 14leté dívky ve veřejném bazénu. Během posledních 12 měsíců bylo v tomto zařízení sexuálně napadeno sedm dětí.
 • Konstanz , 3. března. "Černý Afričan" (Schwarzafrikaner) sexuálně napadl ženu v parku.
 • Hagen , 17. února. "Jižansky vypadající muž" (südländisches Aussehen)se v parku odhaloval před 68letou ženou.
 • Kitzingen , 3. února. Tři afghánští migranti sexuálně napadli dvě dívky ve veřejném bazénu.
 • Fellbach , 10. ledna. Muž "tmavé pleti" (dunklem Teint) se vzrušoval před 35letou ženou na radnici.
 • Hamburk , 1. ledna. 22letý Maročan sexuálně napadl 34letou ženu v nemocnici.

Mnoho obětí je pronásledováno a napadeno při cestě domů:

 • Drážďany , 9. března. "Jižan" (Südländer) sexuálně napadl 27letou ženu, když vstoupila do svého domu v Drážďanech. O den později, také v Drážďanech, muž podobného vzhledu sexuálně napadl 40letou ženu, rovněž když přicházela domů.
 • Essen , 2. března. Muž, mluvící německy s přízvukem, sexuálně napadl 30letou ženu, která šla domů z hlavního vlakového nádraží.
 • Werten , 2. března. Tři muži " jižanského vzhledu" (südländisches Erscheinungsbild) sexuálně napadli ženu, která nastupovala do svého auta.
 • Drážďany , 5. února. "Muž jižanského vzhledu" (südländisch aussehend) sexuálně napadl 33letou ženu, když vstupovala do svého domova.
 • Krefeld , 15. ledna. "Jižan" (Südländer) sexuálně napadl 18letou dívku. Oba jeli stejnou tramvají a oba vystoupili na stejné zastávce. Když šla domů, muž na ni zaútočil zezadu.

Následují "hry taharush", což je praxe, ve které skupiny mužů obklopují ženy a sexuálně je napadají:

 • Essen , 11. března. Skupina sedmi "výrostků" mluvících arabsky, obklopila a sexuálně napadla tři dospívající dívky.
 • Lienen , 4. března. Skupina deseti migrantů obklíčila a sexuálně napadla ženy na venkovním festivalu.
 • Greifswald , 20. ledna. Čtyři "Severoafričané" (nordafrikanischer Herkunft) sexuálně napadli 33letou ženu na hlavním vlakovém nádraží.
 • Düsseldorf-Altstadt , 13. ledna. Skupina mladých mužů obklíčila a sexuálně napadla 14letou dívku.
 • Brémy , 1. ledna. Skupina mladých mužů obklíčila a sexuálně napadla dvě ženy v centru města. Policie zatkla 20letého Syřana.
 • Rüthen , 1. ledna. Skupina mladých mužů obklíčila a sexuálně napadla 23letou ženu.

Migranti s tendencemi k exhibicionismu jsou všudypřítomní:

 • Oelde , 22. února. Muž "žluté pleti" (leicht gelblichen Teint) se obnažoval před několika školou povinnými děvčaty. Předpokládá se, že tento člověk se 18. února ve stejném městě obnažoval i před dvěma jinými děvčaty.
 • Kirchheim unter Teck , 17. února. 22letý Iráčan byl zatčen pro exhibicionismus .
 • Hagen , 17. února. "Muž jižanského vzhledu" (südländisches Aussehen) masturboval v parku před 68letou ženou.
 • Stuttgart-Degerloch , 4. února. "Muž jižanského vzhledu" (südländisches Aussehen) se obnažoval před 32letou ženou.
 • Heidelberg-Altstadt , 21. ledna. "Muž asijského vzhledu" (orientalisches Aussehen) se obnažoval před 30letou ženou.
 • Hamburk , 18. ledna. 21letý Somálec se obnažoval před kolemjdoucími na hlavním vlakovém nádraží.
 • Chemnitz , 17. ledna. Muž "tmavé pleti" (dunkelhäutig) se obnažoval na hřišti před 15letou dívkou.
 • Unterjettingen , 13. ledna. Muž "tmavé pleti" (dunkelhäutiger Mann) se vzrušoval před kolemjdoucími.
 • Tübingen , 9. ledna. Muž "tmavé pleti" se obnažoval a močil a při tom upřeně zíral na 23letou studentku na univerzitě v Tübingenu. Policii řekl, že prý se obnažoval stejným způsobem jako několik dalších studentů na univerzitě.
 • Seckach , 6. ledna. Muž "tmavé pleti" (dunklem Teint) se ve vlaku vzrušoval před 17letou dívkou.

Problém sexuálních zločinů migrantů v Německu se zhoršuje díky jeho benevolentnímu právnímu systému, v němž dostávají pachatelé poměrně mírné tresty a to i za závažné trestné činy. V mnoha případech jsou pachatelé zatčení za sexuální trestné činy, okamžitě po výslechu policií propuštěni. Tato praxe umožňuje podezřelým pokračovat prakticky beztrestně v dalším páchání trestných činů.

Dne 2. ledna například prokuratura v Traunsteinu znovu otevřela na nátlak místního tisku případ 22letého afghánského exhibicionisty. Muž se opakovaně obnažoval před 15letou dívkou ve školním autobusu. Jednou dívka natočila tohoto muže, jak dráždil svůj ztopořený penis. Prokuratura ale upustila od veškerých obvinění poté, co Afghánec vysvětlil, že"si škrábal penis, protože ho svědil". Poté, co mnichovský týdeník Wochenblatt nahrál video pořízené dívkou na YouTube, prokuratura otočila a poslala pachatele k soudu.

 • Hamburk , 4. března. 25letý ilegální migrant z Kosova byl zatčen za sexuální útok na 29letou ženu. Na muže byl vydán zatýkací rozkaz a byl rovněž na deportačním seznamu.
 • Bad Krozingen , 19. února. 22letý muž z Gambie sexuálně napadl v parku 25letou ženu. Policie uvedla, že muž 3. února sexuálně napadl jinou ženu.
 • Heidelberg , 16. února. 37letý Syřan byl zatčen za sexuální útok na několik žen v centru města. Muž byl vyslechnut a propuštěn.
 • Tübingen , 13. února. 44letý libyjský migrant byl zatčen za sexuální útok na 17letou dívku. Pachatel byl vyslechnut a propuštěn.
 • Esslingen , 29. ledna. 18letý afghánský žadatel o azyl znásilnil 13letou dívku. Jak se později ukázalo , Afghánec byl již odsouzen za předchozí znásilnění, ale v prosinci 2017 soud ve Stuttgartu nařídil jeho propuštění z vazby.
 • Münster , 14. ledna. 23letý Afghánec fyzicky a sexuálně napadl ženu ve vlaku. Pachatel byl vyslechnut a propuštěn.
 • Hennigsdorf , 2. ledna. 35letý Polák se pokoušel znásilnit 41letou ženu. Pachatel byl propuštěn z vazby na kauci ve výši 300 EUR (370 USD). Policie uvedla, že se muž v listopadu 2017 pokoušel znásilnit další ženu v Thüringenu. Zůstává nejasné, proč ho policie i nadále nechává na svobodě.
 • Freiburg , 26. prosince. 32letý alžírský žadatel o azyl sexuálně napadl na hlavním vlakovém nádraží dvě 17leté dívky. Policie uvedla, že na pachatele je dosud vystaveno pět zatýkacích rozkazů.

Migranti často projevují extrémní neúctu vůči orgánům činným v trestním řízení.

 • Warstein , 1. března. 37letý Maročan sexuálně napadl 36letou ženu. Když se ho policisté pokusili zatknout, tak je napadl.
 • Mainz , 24. února. 28letý Keňan sexuálně napadl v restauraci 22letou ženu. Když se ho policisté pokusili zatknout, tak je napadl.
 • Marburg , 12. února. 20letý Eritrejec sexuálně napadl ženu na vlakovém nádraží. Když se policie pokusila pachatele zatknout muže, začal policisty bít a kopat.
 • Görlitz , 8. ledna. 30letý Maročan se na nádraží obnažil před dvěma policisty. Policisté ho vyslýchali, když náhle spustil kalhoty.

Pokud jde o sexuální zločiny migrantů, tak mainstreamová média v Německu zásadně mlčí. Zveřejňovány jsou jen ty nejhorší zločiny, ale žádný z nich není spojován s podstatou tohoto problému a žádný z nich není doprovázen obrazovým materiálem. Tímto selháním lze vysvětlit, proč se veřejnost jen velmi málo bouří proti této příliš tolerované kriminalitě, která již zasáhla tolik německých žen a dětí.

Soeren Kern je vedoucí spolupracovník Gatestone Institute v New Yorku.

Dodatek

Sexuální útoky a znásilňování migranty v Německu, leden-únor 2018.

Policejní záznamy ukazují, že sexuální zločiny migrantů v Německu se každodenně neustále rozšiřují. Nyní se již rozšířily do měst ve všech 16 spolkových zemích Německa. Veřejné prostory se stávají pro ženy a děti stále nebezpečnější; migranti je napadají na plážích, cyklotrasách, hřbitovech, diskotékách, obchodech s potravinami, hudebních festivalech, parkovištích, dětských hřištích, ve školách, nákupních centrech, v taxi i ve veřejné dopravě (v autobusech a tramvajích), na náměstích, ve veřejných bazénech i na veřejných toaletách.

Nikde není bezpečno. Následuje několik případů spáchaných v prvních dvou měsících roku 2018:

1. ledna. 23letý súdánský žadatel o azyl znásilnil ve městě Speyer 27letou ženu. Skupina mladých mužů obklíčila a sexuálně napadl a dvě ženy v Brémách; policie zatkla 20letého Syřana. Skupina čtyř mladých mužů obklíčila a sexuálně napadla 23letou ženu v Rüthenu. Dva Guinejci sexuálně napadli 32letou ženu poblíž hlavního vlakového nádraží v Dortmundu .

22letý Maročan sexuálně napadl 34letou ženu v nemocnici v Hamburku. Muž hovořící německy s cizím přízvukem, sexuálně napadl ženu v Schwabachu. Dva "jižansky vypadající" muži (südländischem Erscheinungsbild) sexuálně napadli ženu na vlakovém nádraží v Karben-Kloppenheimu; muži fyzicky napadli kolemjdoucího, který se pokusil zasáhnout. " Jižansky vypadající"taxikář ("Südländer") sexuálně napadl svoji pasažérku v Bochumi.

2. ledna. Dva "arabsky vyhlížející" muži (arabisch aussehenden Personen) sexuálně napadli 75letou ženu, když opouštěla nákupní centrum v Stadtallendorfu. Muž, hovořící cizím jazykem, se dráždil před kolemjdoucí ženou v zámecké zahradě v Erlangenu. Stejný muž se odhaloval před běžkyní. 35letý Polák se pokoušel znásilnit 41letou ženu v Hennigsdorfu. Policie uvedla, že se tento muž v listopadu 2017 pokoušel znásilnit další ženu v Thüringenu.

3. ledna. "Turecky vypadající" muž (türkischstämmig) sexuálně napadl 17letou dívku v autobusu v Postupimi, když jela do školy.

4. ledna. 24letý Albánec znásilnil ženu ve škole v Hannoveru.

5. ledna. Muž hovořící lámanou němčinou znásilnil 41letou ženu v Ofterdingenu. Dva Afghánci (25 a 17 let) sexuálně napadli 14letou dívku na tramvajové zastávce ve městě Gera.

6. ledna. Muž hovořící lámanou němčinou sexuálně napadl 33letou ženu ve Wolfenbüttelu. Muž hovořící německy s cizím přízvukem sexuálně napadl 22letou ženu ve Waiblingenu. 40letý Súdánec sexuálně napadl dvě ženy v Papenburgu. Muž " tmavé pleti" (dunklem Teint) se sexuálně dráždil před 17letou dívkou ve vlaku v Seckachu.

7. ledna. Dva "jižansky vypadající muži" (südländisch aussehenden Männern) sexuálně napadli 15letou dívku ve městě Gera. Muž hovořící lámanou němčinou sexuálně napadl 23letou ženu v Lecku. "Severoafričan" (nordafrikanisch aussehend) sexuálně napadl 30letou ženu v Drážďanech.

8. leden. Policie zveřejnila předpokládanou podobiznu muže, který brutálně znásilnil 23letou ženu na schodišti bytového domu v Hanau. Muž je pravděpodobně zodpovědný za nejméně další čtyři sexuální útoky ve městě. 30letý Maročan se obnažil před dvěma policisty na nádraží v Görlitzu.

9. ledna. Muž hovořící německy s východoevropským přízvukem znásilnil ženu v Nettetal-Leuthu. 24letý Afghánec se pokusil znásilnit 23letou Íránku v Grünstadtu. 28letý Afghánec sexuálně napadl dvě ženy ve dvou různých tramvajích v Mannheimu. Čtyři muži "tmavé pleti" (dunkelhäutig) napadli 29letou ženu v centru města Bad Krozingen. Policie uvedla, že to mohou být stejní muži, kteří 19. prosince sexuálně napadli 16letou dívku ve stejné oblasti.

"Indicky, nebo afghánsky vypadající" muž (indische / afghanische Erscheinung) sexuálně napadl 14letou dívku na stanici metra Harras v Mnichově. Muž "tmavé pleti" se obnažoval a močil a při tom upřeně zíral na 23letou studentku na univerzitě v Tübingenu. Předpokládá se, že se stejným způsobem obnažoval i před několika dalšími studentkami na univerzitě.

10. ledna. 31letý žadatel o azyl z Čadu sexuálně napadl dvě ženy ve vlaku v Müllheimu.

Muž "tmavé pleti" (dunklerer Teint) se obnažova l před 15letou dívkou v Überlingenu. Jiný muž "tmavé pleti" (dunkelhäutigen Täter) masturboval před kolemjdoucími v centru Augsburgu. Další muž "tmavé pleti" (dunklem Teint) se vzrušoval před 35letou ženou na radnici ve Fellbachu.

11. ledna. 20letý Afghánec sexuálně napadl 29letou ženu, která se procházela se svým synem v Kasselu. Dva policisté, kteří byli svědky tohoto incidentu, muže bydlícího v blízkém útulku pro uprchlíky zatkli. Nějaký muž "tmavé pleti" (dunkle Hautfarbe) napadl dva 11leté chlapce na autobusové zastávce v Schwenningenu. Před mladou ženou na vlakovém nádraží ve čtvrti Steele v Essenu masturboval "pravděpodobně jižan" (vermutlich südländischer Abstammung).

Muž "pravděpodobně cizího původu" (vermutlich ausländischer Herkunft) se vzrušoval před 15letou dívkou poblíž vlakového nádraží v Lingenfeldu .

12. ledna. Muž "jižanského vzhledu" (südländisches Aussehen) sexuálně napadl 22letou ženu u restaurace v Limburgu. Muž se snažil se ženou navázat oční kontakt a rozzuřil se, když ho ignorovala.

13. ledna. 46letý Turek se obnažoval před 23letou ženou a 16letou dívkou na hlavním vlakovém nádraží v Mönchengladbachu. 25letý Iráčan sexuálně napadl 20letou ženu ve vlaku mezi Münsterem a Dortmundem. Když dva cestující zasáhli, Iráčan je fyzicky napadl. 29letý ilegální libanonský imigrant masturboval před 19letou dívkou ve vlaku v Berlíně.

Muž "tmavé pleti" (dunkelhäutiger Mann) se vzrušoval před cestujícími v Unterjettingenu. Skupina mladých mužů obklíčila 14letou dívku a sexuálně ji napadla v Düsseldorfu-Altstadtu.

14. ledna. 23letý Afghánec fyzicky a sexuálně napadl ženu ve vlaku nedaleko Münsteru. Pachatel byl zadržen, vyslechnut a propuštěn. 21letý syrský žadatel o azyl sexuálně napadl 19letou ženu v Hamburku.

15. ledna. Arabsky vypadající muž sexuálně napadl 33letou ženu v Hornu. "Jižansky vypadající muž" (südländischen Aussehen) se obnažoval před dvěma 13letými dívkami v Essenu. Muž "tmavé pleti" (dunklen Teint) sexuálně napadl 42letou ženu v Krefeldu. "Jižan" (Südländer) sexuálně napadl 18letou dívku také v Krefeldu.

16. ledna. 24letý Nigerijec se pokusil znásilnit 59letou Rusku v Mnichově.

17. ledna. Muž "tmavé pleti" (dunkelhäutig) se obnažoval před 15letou dívkou na hřišti v Chemnitzu. 72letý Turek sexuálně napadl ženu ve vlaku mezi Stuttgartem a Mannheimem.

18. ledna. Dva "Severoafričané" (nordafrikanische Erscheinung) sexuálně napadli a okradli 51letou ženu v Trieru. 21letý Somálec se obnažoval před kolemjdoucími na hlavním vlakovém nádraží v Hamburku.

19. ledna. Šest chlapců "tmavé pleti" (dunkelhäutigen Jungen) sexuálně obtěžovalo čtyři dospívající dívky v Ueckermünde.

20. ledna. Čtyři "Severoafričané" (nordafrikanischer Herkunft) sexuálně napadli 33letou ženu na hlavním nádraží v Greifswaldu.

21. ledna 19letý Etiopan sexuálně napadl 18letou dívku v Geře. Dva Severoafričané sexuálně napadli 22letou ženu v Greifswaldu. "Asiat" (orientalisches Aussehen) se v Heidelbergu-Altstadtu obnažoval před 30letou ženou.

22. ledna. "Muž jižanského vzhledu" (südländisches Aussehen) se v Neu-Ulmu obnažoval před 82letou ženou. Muž "tureckého nebo arabského vzhledu" (türkischer oder nordafrikanischer Herkunft) sexuálně napadl 16letou dívku ve Freiburgu.

23. ledna. Muž "cizího vzhledu" (ausländisches Aussehen) se obnažoval před třemi ženami v Erlangenu. Muž "tmavé pleti" (dunklen Teint) sexuálně napadl 14letou dívku v Groß-Gerau.

24. ledna. Muž hovořící lámanou němčinou přistoupil v Moosachu na hřišti k osmiletému děvčátku a políbil ji na ústa. Tři muži "tmavé pleti" (dunklen Teint) sexuálně napadli 29letou ženu, která si v Höchstu vyšla na procházku se svým dítětem.

25. ledna. "Severoafričan" (nordafrikanisches Erscheinungsbild) sexuálně napadl 25letou ženu, která šla domů z vlakového nádraží v Hamburku.

26. ledna. "Asiat, nebo Severoafričan" (orientalisch bis nordafrikanischer Herkunft) znásilnil 22letou studentku na Goetheově univerzitě ve Frankfurtu. Má se za to, že stejný pachatel je odpovědný za znásilnění nebo pokus o znásilnění dalších tří žen v univerzitním areálu během posledních šesti měsíců.

Čtyři 19letí Syřané se pokusili sexuálně napadnout 14letou dívku v Eberswaldu. Muž "tmavé pleti" (dunkelhäutig) sexuálně napadl 35letou ženu v Dortmundu. Když se bránila, bodl ji nožem do břicha. Muž "tmavé pleti" (dunklerem Hauttyp) sexuálně napadl 18letou dívku na autobusové zastávce v Bad Schwartau.

28. ledna. Muž hovořící lámanou němčinou sexuálně napadl 67letou ženu v Bonnu. "Muž jižanského vzhledu" (südländischem Aussehen) sexuálně napadl 20letou ženu na stanici tramvaje v Drážďanech. 20letá Němka náhodně vrazila do muže na masopustním karnevalu v Münstertalu v Černém lese. Když se žena omluvila, tento muž, pravděpodobně Rus, nebo Východoevropan, ji popadl za ruku a zlomil ji zápěstí.

29. ledna. 18letý afghánský žadatel o azyl znásilnil v Esslingenu 13letou dívku. Později se ukázalo , že Afghánec byl již před tím za jiné znásilnění odsouzen, ale soud ve Stuttgartu rozhodl, aby byl z vazby v prosinci 2017 propuštěn. Další "jižan" (südländisch) sexuálně napadl 16letou dívku ve Speyeru.

"Jižansky vypadající muž" (Südländisches Aussehen) se obnažoval před 14letou dívkou ve Weselu. Muž hovořící lámanou němčinou sexuálně napadl 67letou ženu v Bonnu-Tannenbusch. Muž " tmavé pleti" (südländisches Aussehen) sexuálně napadl 22letou ženu v nemocnici v Moersu.

30. ledna. 45letý Íránec znásilnil 41letou ženu v Bothfeldu.

31. ledna. Muž "tmavé pleti" (dunkle Hautfarbe) sexuálně napadl 16letou dívku na autobusové stanici v Gochu.

1. února. 61letý Ind byl zatčen za sexuální útok na 11letou dívku ve vlaku v Schopfheimu. "Asiat" (orientalisches Aussehen) dráždil své obnažené genitálie před 28letou ženou na vlakovém nádraží ve Schwabingu. 21letý Eritrejec sexuálně napadl ženu na tramvajové zastávce v Heidelbergu.

2. února. Muž "tmavé pleti" (dunklen Teint) sexuálně napadl 15letou dívku na železniční stanici v Überlingenu. I když bylo napadení přítomno 10-15 lidí, nikdo nezasáhl, aby dívce pomohl. 30letý Západoafričan sexuálně napadl 52letou ženu v Baden-Badenu. "Muž jižanského vzhledu" (südländisches Aussehen) sexuálně napadl 17letou dívku ve Weimaru.

3. února. Muž hovořící německy s přízvukem sexuálně napadl průvodčí na stanici metra v Norimberku. "Africky vyhlížející muž" (Schwarzafrikanisches Aussehen) sexuálně napadl dvě ženy v Bad Krozingenu. Tři " jižansky vypadající" muži (südländischer Erscheinung) sexuálně napadli 23letou ženu v Herfordu. Tři afghánští migranti sexuálně napadli dvě dívky ve veřejném bazénu v Kitzingenu.

4. února. "Jižansky vypadající muž" (südländisches Aussehen) se obnažoval před 32letou ženou ve Stuttgartu-Degerlochu.

5. února. Tři muži "tmavé pleti" sexuálně napadli 19letou dívku na autobusové zastávce ve Freiburgu. "Jižansky vypadající muž" (südländisch aussehend) sexuálně napadl 33letou ženu, když vstupovala do svého domu v Drážďanech.

7. února. 39letý Syřan sexuálně napadl 16letou dívku v Uedem-Keppelnu. 25letý žadatel o azyl z Ázerbájdžánu byl zatčen za sexuální útok na dvě dospívající dívky v regionálním vlaku ve Zierenbergu. Muž "tmavé pleti"(dunkler Hautfarbe) sexuálně napadl 14letou dívku na stanici městské dráhy ve Weil am Rhein. 17letý Iráčan znásilnil 14letou dívku v Drážďanech.

8. února. 23letý Rumun znásilnil 39letou ženu v podzemním parkovišti v centru Stuttgartu.

9. února. Muž "tmavé pleti" (dunklem Teint) se obnažoval před ženou v obchodě s oblečením v Kirchheim unter Teck.

10. února. 25letý Severoafričan sexuálně napadl dvě dospívající dívky na vlakovém nádraží v Oppum. Muž "tmavé pleti" (dunkelhäutig) sexuálně napadl ženu na autobusové zastávce v Tübingenu.

11. února. Dva "jižansky vypadající muži" (südländischem Erscheinungsbild) sexuálně napadli 28letou ženu v tramvaji v Karlsruhe. 20letý Turek sexuálně napadl 17letou dívku v tramvaji ve Pforzheimu.

12. února. 20letý Západoafričan znásilnil 65letou ženu ve Viersenu. 18letý afghánský žadatel o azyl sexuálně napadl 19letou dívku ve stanici metra Jungfernstieg v Hamburku. 20letý Eritrejec sexuálně napadl ženu na vlakovém nádraží v Marburgu. Když se jej policisté pokoušeli zatknout, bránil se kopáním a údery.

"Jižansky vypadající muž" (südländischer, dunkler Hauttyp) sexuálně napadl ve Weselu 15letou dívku, která jela na kole ze školy. "Jižansky vypadající muž" (südländisches Erscheinungsbild) se pokoušel znásilnit mladou ženu v parku v Cáchách. Muž "tmavé pleti" (dunklen Teint) sexuálně napadl 16letou dívku v Riegelu.

13. února. Šest "Severoafričanů" (Männer nordafrikanischer Herkunft) sexuálně napadlo 17letou německou dívku v regionálním vlaku mezi Erfurtema Mühlhausenem. 44letý libyjský migrant byl zatčen za sexuální útok na 17letou dívku v Tübingenu. Byl vyslechnut a propuštěn.

14. února. "Muž vypadající jako Arab" (arabisch aussehende Mann) sexuálně napadl 26letou těhotnou ženu na autobusové zastávce v Heilbronnu.

15. února. Muž "asijského vzhledu" (orientalisches Aussehen) masturboval před ženou cestující vlakem ve Friedrichshafenu. Dva "arabsky vypadající" muži (arabisch ausgesehen) se pokusili znásilnit 23letou ženu v Bad Sodenu.

16. února. 37letý Syřan byl zatčen za sexuální útoky na několik žen v centru Heidelbergu. Muž byl vyslechnut a propuštěn.

17. února. "Muž jižanského vzhledu" (südländisches Erscheinungsbild) sexuálně napadl 18letou dívku v Hamburku. Napadl ji zákeřně zezadu, nastříkal ji do tváře pepřový sprej, aby ji znehybnil a poté ji napadl. 22letý Iráčan byl zatčen za exhibicionismus v obchodním centru v Kirchheim unter Teck. "Muž jižanského vzhledu" (südländisches Aussehen) masturboval před 68letou ženou v parku v Hagenu.

18. února. 33letá žena byla znásilněna při návštěvě hřbitova v Bochumi. Muž " tmavé pleti" (dunkelhäutig) s nožem v ruce sexuálně napadl 25letou ženu v Heidelbergu-Weststadtu. " Muž indického, nebo pákistánského vzhledu (indisch / pakistanisches Aussehen) sexuálně napadl 33letou ženu vKonstanzi. Muž "žluté pleti" (leicht gelblichen Teint) se obnažoval před dvěma školou povinnými dívkami v Oelde. Předpokládá se, že tentýž pachatel se 22. února obnažoval na stejném městě před několika jinými školou povinnými děvčaty.

19. února. 22letý Gambijec sexuálně napadl 25letou ženu v parku v Bad Krozingenu. Policie uvedla, že tento muž již 3. února sexuálně napadl jinou ženu.

22. února. 18letá britská studentka na třídním výletě do Berlína byla zbita a znásilněna dvěma muži poté, co se oddělila od své skupiny.

24. února. 28letý Keňan sexuálně napadl 22letou ženu v restauraci v Mainzu. Když se policie pokusila muže zatknout, tak se choval násilnicky a policisty napadl. " Jižan" (Südländer) masturboval před 18letou pasažérkou v meziměstském autobusu nedaleko Weilburgu.

25. února. Muž "hnědé pleti" (leicht dunkler Hauttyp) se obnažoval před nejméně čtyřmi dětmi v kempu ve Velenu.

26. února. 43letý Pákistánec sexuálně napadl kolemjdoucí ženu v centru města Pforzheim. Svědci policii uvedli, že muž nabízel ženě za sex peníze a začal být násilnický, když odmítla. "Muž jižanského vzhledu" (südländisches Aussehen) sexuálně napadl 30letou běžkyni v Aschaffenburgu.

27. února. Muž "tmavé pleti: (dunklen Teint) se obnažoval před několika 11letými chlapci, kteří se vraceli domů ze školy v Mörfelden-Walldorfu.

28. února. 29letý žadatel o azyl z Etiopie sexuálně napadl 34letou ženu ve vlaku nedaleko Frankfurtu. Muž "tmavé pleti" (dunkelhäutig) sexuálně napadl 17letou dívku poblíž nádraží v Ravensburgu. 18letý syrský žadatel o azyl sexuálně napadl několik žen ve vlaku do Mnichova. 18letý afghánský žadatel o azyl byl zatčen na hlavním vlakovém nádraží v Berlíně na základě obvinění ze znásilnění ženy v Schweinfurtu v srpnu 2017.

Pro další podobné články navštivte českou verzi Gatestone institutu
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
KOMENTÁŘ:

MARIE JARŮŇKOVÁ
19. 6. 2018 13:00

Jozef Toporcer napsal: Mali by ich hneď strieľať , ako skodnu zver , aj tak sú to skôr zvieratá , ako civilizovani ľudia .

SOUHLASÍM S VÁMI PANE TOPORCER.JAK SE TO NEBUDE USKUTEČŇO VAT TAK EVROPA ZAJDE NA TY JEJICH NEMOCI. JAK S CHUTÍ BY CH JE ŘEZALA PŘED ZNÁSILNĚNOU ŽENOU PŘES KOULE NEBO JIM JE ROVNOU USTŘELILA . JE MI 70 ROKŮ A OD NÁSILNÍKA JSEM V 15LETECH UBRÁNILA.....ISLÁMCI KASTRUJÍ CHLAPCE A UŘEZÁVAJÍ MALINKÝM HOLČIČKÁM POŠTĚVÁČEK BEZ UTIŠUJICÍCH PROSTŘEDKŮ PROTI BOLESTI A KRVÁCEN!Í
MARIE JARŮŇKOVÁ
19. 6. 2018 12:54
POVĚSIT JE ZA KULE A ŘEZAT PENDREKEM A NECHAT VISET NĚKOLIK HODIN. CO SI TO TY NĚMČOUŘÍ DOVOLUJI.NIKDY NEBYLI TAK PODĚLANÍ JAKO TED. KDO V NĚMECKU VYTVÁŘÍ ZÁKONY.KDYBY TY SVINĚ ÚCHYLNÝ TRESTALI, TAK SI NEBUDOU DOVOLOVAT.HL. LIBIDO BY JE PŘEŠLO PO TĚŽKÉ PRÁCI NAPŘ V LESE NEBO V LOMU, NA\ POLI A VE MĚSTĚPO UMÝTÍ 100 OKEN NAPŘ...
Jozef Toporcer
2. 6. 2018 7:51
Mali by ich hneď strieľať , ako skodnu zver , aj tak sú to skôr zvieratá , ako civilizovani ľudia .

Vložit komentář: