EpShark

Švédsko: Gréta se stane součástí náboženských osnov

2. 12. 2019Greta Thunbergová se učí švédským dětem jako součást kurzu „náboženské znalosti“, přičemž od dětí je požadováno, aby zesměšňovaly její protivníky.

Samhällsnytt informoval, že šestnáctiletá klimatická aktivista je nyní zařazena do školních osnov a je zobrazena v zjevně sympatickém světle, přičemž kurz ji popisuje jako „budík“, který „nám umožňuje diskutovat, mluvit, a přemýšlet o tom, co se děje s naším světem.“

Podle jednoho studenta „je Greta prakticky malovaná jako světec.“

Studenti mají za úkol dělat memy o Grétě, které se vysmívají jejím oponentům a vyvrací kritiku, která se na ni navalila.

V jednom úkolu jsou požádáni, aby našli obrázek, který by ilustroval větu „S Grétou si nemůžete zahrávat“.

Podle vydavatelství Liber je zahrnutí Grety do výuky „důležité, protože je potřeba neustále nabízet učební materiály, které odrážejí současnost“.

Pro levici byla Greta vyvýšená na úroveň jakési náboženské postavy, ale vzhledem k jejímu nedávnému zlověstnému vzhledu na nástěnné malbě v San Franciscu ji ostatní považují za vůdkyni kultu.

Církve ve Švédsku nyní zvoní na její počest, zatímco loni Švédská církev prohlásila Gretu za „Ježíšova nástupce“.

Minulý měsíc, další nástěnná malba Thunbergové byla poškozena v Edmontonu, kde vandal řekl, aby mu Greta přestala říkat, jak má žít.

Jak dokumentuji ve videu níže, Greta je jen další masivní pokrytectví, které se používá k prosazení alarmistického, hysterického příběhu o globálním oteplování, které bylo znovu a znovu vyvráceno.

Mike

Zdroj: Paul Joseph Watson
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Vložit komentář: