EpShark

Švédsko: Žena dostala nůž pod krk a byla znásilněna

11. 9. 2019V pátek byla švédská policie upozorněna na znásilnění, ke kterému došlo v okolí obce Österåkers ve Stockholmu. 

Oběť oznámila, že byla venku znásilněna, když ji nejdřív dal pachatel nůž pod krk, když šla v sobotu večer na vycházku se svým psem. Poté, co policie dorazila na místo činu, byla žena následně převezena do nemocnice, aby ji vyšetřili lékaři. 

Podle švédských deníků  Aftonbladet byla žena napadena mužem jezdícím na kole, který byl vyzbrojen nožem. K útoku došlo ve střední Åkersbergě. 

"Útok je klasifikován jako znásilnění."  Obět se s útočníkem předtím nikdy nesetkala.

 Doposud nebyl nikdo zatčen za toto znásilnění. 

Minulý měsíc jsme informovali, že během června a srpna švédští maloobchodníci a výrobci pepřových sprejů používaných pro sebeobranu vykázali nárůst prodeje o 90 procent. Zvýšení prodejů většinou přichází v reakci na probíhající švédskou znásilňovací krizi, která se podle všeho jen zhoršuje.

"Švédsko se stalo toto léto svědkem otřesné řady brutálních znásilnění. Nejvýznamnější události se odehrály v Uppsale, kde se mezi 3. a 7. srpnem odehrály dvě znásilnění a dva pokusy o znásilnění,“ hlásí Expressen.

Údaje zveřejněné v loňském roce zjistily, že 58% odsouzených násilníků a 85% všech odsouzených obzvlášť brutálních násilníků ve Švédsku se narodilo mimo Evropu.

Studie švédských novin Aftonbladet zjistila, že 88% pachatelů skupinového znásilnění ve skandinávské zemi za posledních šest let mělo migrační zázemí.

Mike

Zdroj: Voice of Europe
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
KOMENTÁŘ:

Jozef Toporcer
12. 9. 2019 8:03
Vystudovane mierumilovné opice z Afriky ktoré nám tu chcu slnieckari nanútiť ukazujú svoju pravú tvár.

Vložit komentář: