EpShark

Prudce rostoucí bezdomovectví v Los Angeles – hrozí lepra i bubonický mor

11. 9. 2019Za tyfusovou horečku a dokonce i návratem bubonického moru, který je již teď velkým problémem, může zvýšení bezdomovectví v Los Angeles. To také může vyvolat zvýšení množství případů malomocenství.

Podle nové studie se v Los Angeles County začínají objevovat další případy malomocenství, kdy Dr. Maria Teresa Ochoa z University of Southern California vybízí veřejnost, aby „bojovala proti stigmatizaci“.

Lepra, která se šíří vzduchem, ale musí zahrnovat i blízký kontakt, může způsobit trvalou slepotu, vážné poškození kůže těla, nervů a sliznic, jakož i další deformace.

Přestože oběti mohou plně uzdravit, pokud jsou včasně diagnostikovány, většina bezdomovecké populace v Los Angeles, která je v ohrožení, nebude rychle léčena.

„Protože malomocenství je zanedbávané onemocnění s vysokým potenciálem způsobit deformity, zejména pokud s ním není správně zacházeno, rád bych posílil potřebu včasné identifikace případů v komunitě přijetím aktivního vyhledávání případů a screeningu domácnosti.a sociální kontakty všech indexových případů,“ řekl dr. Victor S. Santos agentuře Reuters.

Drew Pinsky začátkem tohoto roku uvedl, že zdravotní situace ve druhém největším americkém městě je v naprostém chaosu.

"Právě teď máme kompletní kolaps základních potřeb civilizace v Los Angeles," řekl Pinsky.

1,5 procenta potkanů v LA nyní nese virus moru. Pokud se toto číslo dostane na hodnotu 2 procenta, středověká nemoc začne skákat na člověka.

Jinými slovy, pokud LA nevyřeší svůj problém s odpadky a problém s bezdomovci, je návrat bubonického moru prakticky zaručen.

Jak dokumentujeme ve videu níže, 60 000 obyvatel bezdomovců v LA, obrovské množství nevybraných odpadků a 12 milionů krys se všechny spojily, aby se město stále více podobalo některým pekelným scénám ze zemí třetího světa.

Mike

Zdroj: Paul Joseph Watson
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Vložit komentář: