EpShark

Švédsko: migrant, který se účastnil hromadného znásilnění ženy, řekl policii, že to byla "zábava"

6. 12. 2017Oběť se snažila získat pomoc, ale byla ignorována místními obyvateli.


Migrant, který se zúčastnil skupinového znásilnění ženy dvaceti muži na předměstí Stockholmu ve Švédsku, řekl policii, že tato zkušenost byla "zábavným vtípkem".

K incidentu došlo minulé léto v oblasti Fittja ve švédském hlavním městě. 20 mužů bylo zapojeno do brutálního znásilnění, které se konalo na schodišti, ale policisté dokázali identifikovat a najít pouze pět viníků, z nichž všichni byli migranti ze Somálska a Iráku.

Podle 30leté ženy migranti "diskutovali o tom, kdo ji zneužije nejdřív", předtím než ji vytáhli do druhého patra. "Mnoho jich čekalo, až se na nich dostane řada," dodala.

Migranti rozbili hlavu ženy o schodiště, zkopali jí do bezvědomí a hrozili jí nožem.

Migranti se u toho smáli a filmovali scénu na svých mobilních telefonech. Během policejního rozhovoru, jeden z útočníků uvedl, že celý ten skutek byl pro něj "zábavným vtipem".

Situaci oběti zhoršila skutečnost, že když se pokoušela získat pomoc od místních obyvatel, ti ji buď ignorovali, nebo ji uráželi.

Jeden člověk, který 15 let žil v oblasti, viděl, že ke znásilnění došlo, ale nic neudělal, protože se podle vlastních slov"už naučil nevidět a neslyšet". Žena byla také označena jako "nechutná" jinou osobou, protože v důsledku jejích znásilnění měla spermie ve vlasech.

Podle advokátky Elisabeth Massi Fritze je tento incident jedním z nejhorších incidentů znásilnění, s nimiž se zabývala během 26 let dlouhé kariéry, a říkala, že útočníci způsobili ženě "trauma stejné jako mučení".

Zatímco mainstreamová média zahájila dezinformační kampaň s cílem omezit závažnost sexuálních útoků od doby, kdy Švédsko začalo přijímat více muslimských migrantů v roce 2015, počet znásilnění vzrostlo od loňského roku o 14% . Nedávný průzkum veřejného mínění také zjistil, že polovina mladých žen v zemi se cítí nejistě v ulicích.

Sexuální útoky na ženy na hudebních festivalech ve Švédsku také vzrostly o 1000% , přičemž feministky a organizátoři reagovali návrhem, aby byli všichni muži z takových událostí vykázáni.

Jak již bylo dříve uvedeno , ghetta migrantů ve Švédsku jsou nyní tak nebezpečná, že policie instaluje mikrofony, aby zachytila křik žen, kterým je ubližováno.

Zatímco sexuální útoky a znásilňování žen jsou mimo kontrolu, švédská vláda je zaneprázdněna zveřejňováním zpráv, které uvádějí, že slovo "uprchlíci" v uvozovkách je "nenávistné" a že zjišťovat věk takzvaných dětských migrantů je také formou extremismu.

Mike

Zdroj: Paul Joseph Watson
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
KOMENTÁŘ:

Jirka
6. 12. 2017 20:32
Vítáme Švédské ženy v Čechách ?

Vložit komentář: