EpShark

Žena zavraždila své vlastní dcery, protože stály v cestě jejímu sexuálnímu životu

13. 8. 2019Žena ve Velké Británii zavraždila své vlastní dcery v kojeneckém věku, protože „blokovali“ její sexuální život.

Smiley face

23letá Louise Portonová byla odsouzena na doživotí poté, co zabila své tříleté a 17měsíční dcery Lexi a Scarlett. Obě oběti měly příznaky shodné s uškrcením.

Policie uvedla, že vyhledávání na internetu jasně naznačovalo, že se Portonová pokusila zabít Lexi při dvou předchozích příležitostech, než ji záchranáři 15. ledna minulého roku našli mrtvou.

O 18 dní později, Portonová odvezla Scarlett do nemocnice a prohlásila, že dítě není v pořádku, ale záchranné služby následně zjistily, že dítě už bylo nějakou dobu mrtvé.

Portonové chování jasně naznačovalo, že dívky zabila, protože byly překážkou jejího promiskuitního sexuálního života.

"Když byla nemocná Lexi v nemocnici, týden před svou smrtí, Portonová si pořídila na toaletách fotografie nahoře bez a organizovala sexuální schůzku za peníze s mužem, kterého potkala prostřednictvím webové stránky," hlásí Sky News .

Portonová přijala 41 žádostí o přátelství u seznamovací aplikaci jen den poté, co první dítě zemřelo, a také se smála na pohřebním sále pořadatele pohřbu, který řekl soudu, že ji viděl pomocí FaceTime mluvit s mužem.

"Tak či onak jste vytlačila život z každé ze svých dcer a zavolala tísňovou linku pouze tehdy, když jste věděla, že jsou mrtvé," řekl soudce k případu Portonové.

Otec dětí řekl, že se pokoušel varovat sociální služby  a řekl jim o chování Portonové, ale byl ignorován.

"Nesnáším Louise. Nikdy nebude stačit žádný trest,“ řekl.

Je Portonová pouze zlý člověk, nebo se jedná o širší odraz nekonečně narcistické společnosti, kde převažuje touha po okamžitém uspokojení, sobectví a potřeba za každou cenu se vyhnout odpovědnosti?

Mike

Zdroj: Paul Joseph Watson
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Vložit komentář: