EpShark

Švédsko zažívá „menší válku“

9. 7. 2019Švédský autor Björn Ranelid varuje, že míra kriminality a násilí, které dříve sedativní země teď zažívá, se rovná „menší válce“.

Ranelid poukazuje na požáry automobilů, které byly dříve ve Švédsku neznámé, ale nyní se staly samozřejmostí po celé zemi spolu s výbuchy a střelbou.

Autor uvedl, že nelze shazovat vinu na „frustraci“ mladých lidí, protože jeho generace to měla stejně tak těžké, ale neobrátila se na kriminalitu.

„Žili jsme v malých a zastaralých bytech a mnoho rodin bylo chudých, ale žádný z mých stovek známých, přátel a kamarádů nezapaloval auta, neokrádal staré lidi nebo nenosil zbraně,“ napsal.

Podle Ranelida, země zoufale potřebuje „duchovní revoluci“ etiky, morálky a výchovy dětí.

„Je to malá válka, která postihuje všechny lidi, kteří žijí ve Švédsku. Nabídka vysvětlení je tím u konce,“ řekl Ranelid.

Jak jsme již dříve zdůraznili, útoky granátem a smrtelná střelba ve Švédsku – kdysi něco co bylo prezentováno, jako konspirační teorie ze strany médií - nyní podle nové zprávy představují „stav národní nouze“.

Případy smrtelné střelby ve Švédsku také vzrostly na desetinásobek během jedné generace a situace je zhoršovaná zastrašováním svědků a „kodexem ticha v sociálně a ekonomicky slabých oblastech, kde žijí přistěhovalci“ , říká Neuding.

Zvýšili se i jiné případy zločinu – loupeže, násilí proti dětem a sexuálnímu násilí, přičemž třetina mladých žen tvrdí, že se v noci necítí bezpečně.

To vše se stalo, kdy je u moci „feministická vláda“, která otevřela hranice masovému přistěhovalectví, jako nikdy předtím.

Rozsáhlý a velkorysý systém sociálního zabezpečení také neodradil migranty od toho, aby se obrátili na zločin, zatímco mírné tresty také podněcovaly kriminální chování.

Mezitím, šéf švédské bezpečnostní služby (Säpo) Anders Thornberg řekl Švédům, že si mají začít zvykat na současné podmínky.

Když už mluvíme o současné vlně střelby a násilné trestné činnosti po celé zemi, Thornberg varoval: „To může pokračovat dalších pět až deset let.“

Mike

Zdroj: Paul Joseph Watson
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
KOMENTÁŘ:

Dan
9. 7. 2019 13:14
Evropa je již nyní v občanské válce. Čím dříve poteče krev, tím méně to bude méně bolet! …….. v opačném případě zahubí parazit svého hostitele (při nevědomosti svých vlastních činů s dopady na sebe sama) !!!

Vložit komentář: