EpShark

Diskriminace v přímém přenosu

14. 4. 2019Soukromá základní škola v Německu odmítla do svých řad zapsat holčičku s odůvodněním, že její rodiče jsou málo nadšení ze vstřícné imigrační politiky. Konkrétně, že její otec je politikem opoziční AfD. Což je asi zločin.

Naproti tomu u prokazatelných bojovníků Islámského státu vracejících se do Německa, aby načerpali nových sil a peněz v boji proti židům a nevěřícím všeho druhu, by si to škola nedovolila. To už by byla zase diskriminace a rasismus. A to i přes to, že pouštní zabijáky mají německé úřady nejenže dobře zmonitorované, ale dokonce s nimi i spolupracují.

Zde bojovníci od syrského Stalingradu: idnes.cz/…/bojovnici-islamskeho-statu-se-vraceji-do-nemecka

A zde nepochopitelně brutální jednání holčičky, která se naprosto cynicky a svévolně dožila školního věku: idnes.cz/…/nemecko-skoly-deti-strany-afd-diskriminace

V Německu mají asi den opaků. A kdyby jenom jeden den. Tak zatímco masová migrace, která je už dnes zpětně a konečně správně označovaná jako nelegální, si zasluhuje výjimečnou pomoc, respekt a zvláštní shovívavost, tak legální opoziční strana, která to odmítá, je veřejně odsuzována, diskriminována a poplivána, protože už dostala jednou nálepku a to stačí. To je nad jakýkoliv platný zákon. Proti této komedii je i Limonádový Joe důvěryhodným časosběrným dokumentem. O těch šílencích běhajících s nožem po středním východě a podřezávající celé rodiny i s dětmi přímo před kamerami, ani nemluvím. Je to sice jen můj odhad, ale fakt si nedovedu představit, že by v Německu upřeli nějaký přístup někam dítěti s odůvodněním, že jeho otec rád podřezává lidi a veřejně hlásá, že židé mají být utopeni ve vlastní krvi. To by se hned spustilo obecné kvílení lidskoprávních neziskovek jako na pohřbu Kim Čong Ila. Tady však zmínění aktivisté mlčí ve stylu archívů KGB.

V Německu mají hlídacích psů toho správného názoru státní propagandy jako v množírně u Prahy. A přesto ani ve spolupráci s tajnými službami nedokázal nikdo na AfD vyškrábat nic víc, než jen podezření z podivného financování, což je obligátní obezlička při nedostatku jakékoliv jiné munice. A přitom diskriminace a veřejně přijímaná dehonestace něčího opačného názoru dosáhla v Německu už takové fantastické úrovně, že se ona základní waldorfská škola ani neobtěžovala vymyslet si pro nepřijetí malé studentky nějakou zástupnou výmluvu, ale na plnou hubu rovnou řekla, že je to pro její nesprávný původ. A to i v přímém rozporu se školským zákonem, který vedení školy jistě velmi důvěrně zná. A zbystřete! Tento krok škole odsouhlasila i školská správa s odůvodněním, že soukromé školy mají právo zohlednit při výběru žáků i politické smýšlení jejich rodičů. Napříště by mohly děti těch s nesprávným názorem nosit na hrudi nějakou barevnou hvězdu, aby se úřady a školy nemusely pořád unavovat dohledáváním původu žadatele. Anebo rovnou černý hakenkrojc, aby to bylo ideově stylové.

Vsuvka redakce SvS: Tweet paní Markéty Šichtařové: »„…mají školy právo zohlednit při výběru žáků politické smýšlení rodičů…“ Ale? To jsou mi staronové věcičky. Jako, když děti kulaků nesměly studovat? Tak zapišme si novou poučku: Děti rodičů s malým nadšením pro ‚liber. demokracii‘ jsou na indexu.«

Ten cíl zrůdnosti, s jakou levicoví liberálové pečlivě nálepkují a následně škatulkují své oponenty na xenofoby, nacionalisty a jiné, až příliš připomíná nacistické dělení občanů na soukmenovce a ty druhé v době neblaze proslulé. A stejně jako tenkrát v 30. letech i dnes v rámci etického relativizmu platí pro každou z těchto skupin jiné zákony, jiná práva a jiný přístup. A stejně jako tehdy i dnes v Německu stojí za těmito diskriminačními extrémy levicoví odezdikezdi pošahanci.

Píše pan Petr Burian na blog.idnes.cz

Článek vyšel na svobodny-svet.cz
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Vložit komentář: