EpShark

Americký profesor: bělošství musí být za každou cenu zničeno

30. 10. 2017Univerzita v jižní Kalifornii zaměstnává člověka, co sám sebe popisuje jako "extrémistu černé identity", který říká, že "bělošství" musí být za každou cenu zničeno.
Charles HF Davis je podle svého životopisu "asistent profesora na Rossier School of Education na univerzitě v jižní Kalifornii a hlavním strategickým odborníkem a ředitelem výzkumu v USC Race and Equity Center."

Pohled na jeho profil na Twitteru ukazuje, že je naplněný protibělošskou rasovou nenávistí a okouzlují ho vraždy policistů.
Profil HF Davise představuje obraz sám pro sebe. Je tam zobrazen se zatnutou pěstí, co představuje znak černé síly. Jeho obrázek na pozadí je výňatek z komiksu černý panter, který zobrazuje, jak černá žena honí bílého policistu - prase se zbraní.

http://www.informationliberation.com/files/hf-davis-professor.jpg

Začátkem tohoto roku řekl HF Davis: "Bělošství a bílá nadřazenost musí být zničeny všemi prostředky."

http://www.informationliberation.com/files/hf-davis-professor-2.jpg

Co znamená "zničení bělošství"? Ve svém dalším tweetu, HF Davis píše, že plně podporuje výrok o "bílé genocidě" profesora George Ciccariello-Mahera .
Ciccariello-Maher řekl v loňském roce, že vše, co si přeje "na Vánoce", je "bílá genocida". Ciccariello-Maher vysvětlil své prohlášení tím, že věří, že masakr bělochů během haitské revoluce "byla opravdu dobrá věc".
"Plně podporuji komentáře @ ciccmahera o haitské revoluci," řekl Charles HF Davis na svém Twitteru.

http://www.informationliberation.com/files/hf-davis-professor-22.jpg
http://www.informationliberation.com/files/professor-white-genocide-2.jpg

Bílé ženy, děti a muži byly masakrovány během brutální haitské revoluce. Smíšení mulati byli také zabiti.

HF Davis "plně podporuje" tvrzení, že to "byla skutečně dobrá věc."

Opakovaně řekl, že násilí je legitimní způsob, jak bojovat proti bílému, heterosexuálnímu, kapitalistickému a patriarchálnímu sociálnímu řádu:
http://www.informationliberation.com/files/hf-davis-professor-7.jpg
http://www.informationliberation.com/files/hf-davis-professor-6.jpg
http://www.informationliberation.com/files/hf-davis-professor-8.jpg
Chválil černou ženu, která zmlátila bílou ženu do tváře:
http://www.informationliberation.com/files/hf-davis-professor-5.jpg
Také fantazíroval o tom, jak baseballovou pálku zmlátí bílého chlápka. To mu připadalo náramně zábavné:

http://www.informationliberation.com/files/hf-davis-professor-3.jpg

http://www.informationliberation.com/files/hf-davis-professor-4.jpg

HF Davis nejenom obhajoval své násilné Tweetty, minulý týden napsal článek pro Insider Higher Ed, kde řekl, že potrestání demonstrantů za narušení konzervativního mítingu posiluje "bílou nadřazenost".

Jak uvádí report:

Charles HF Davis, profesor na univerzitě USC, argumentoval v eseji Inside Higher Ed, že potrestání demonstrantů přispívá k bílé nadřazenosti, protože může nespravedlivě "potlačit a kriminalizovat" studenty, zejména ve světle toho že protestují za spravedlivé cíle.

Například Davis tvrdí, že studenti, kteří násilně ukončili řeč Bena Shapira na univerzitě ve Wisconsinu-Madisonu, bojovali proti "rasistické a nenávistné rétorice Shapira" a jejich potrestání bylo nespravedlivé.

V rozhovoru Davis vysvětlil, že "potrestání demonstrantů nespravedlivě kriminalizuje studenty " a že u škol, které tak činí,"hrozí nebezpečí vytváření nebezpečného a ohrožujícího prostředí".

Davis definuje demonstranty jako ty, kteří "používají rušivé taktiky k zastavení nenávistné řeči, stejně jako ty, kteří s transparenty, protestují a zapojují se do jiných forem odporu proti bílé nadřazenosti."

Studenti, kteří protestují "jsou hlavně barevní studenti a studenti zastupující jiné marginalizované skupiny," poznamenal Davis. "Trestání, je v těchto případech, naprosto nepřijatelné," dodal.

Navíc, zatímco právo na nenávistná slova je chráněno ústavou, Davis varuje, že vysoké školy by neměly "dovolovat hate speech", dodal, že je to odůvodnitelné, protože nenávistná řeč je "násilná a vyzývá k násilí."

Samozřejmě za své výroky na Twitteru se učitelovi nic nestalo a dál vesele učí na univerzitě.

Mike

Zdroj: Information liberation
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
KOMENTÁŘ:

r.m.
14. 2. 2018 12:28
Ben Shapiro je nastrčený panák těch samých co zradikalizovali tohodle hnědého blba.

Vložit komentář: