EpShark

Spojené království: nejvyšší počet pobodání za posledních 70 let

11. 2. 2019Počet Smrtelných pobodání v Anglii a Walesu je na nejvyšší úrovni za více než 70 let. Policie zatím ztrácí čas vyšetřování tweetů považovaných za urážlivé pro transgender lidi. Jedna žena byla zatčena za to, že nesprávně označila pohlaví někoho jiného na internetu (tzv. misgendering)

Podle BBC News: "Počet smrtelných pobodání v Anglii a Walesu v loňském roce byl nejvyšší od začátku sbírání záznamů v roce 1946, ukazují oficiální čísla. V 12 měsících, které končí březnem 2018, došlok 285 zabití nožem nebo ostrým nástrojem, ukázala agentura Office for National Statistics."

Jiné druhy násilných trestných činů také rostou v celé zemi, ale policie stále častěji odklání své zdroje k hlídání nenávistných komentářů na internetu.

Minulý měsíc jsme popisovali příběh muže, který byl vyšetřován Humbersidskou policií a řekl, aby "zkontroloval" své myšlení poté, co dal like vtipu na Twitteru, který si utahoval z transgenderismu.

53letému Harry Millerovi bylo řečeno, že transsexuálové nemohou být na místě, kde pracuje v bezpečí a úřady také kontaktovali jeho šéfa.

Jiný příklad: 74letá žena napsala blog, ve kterém uvedla: "Gender je BS. Vykašlete se na to", následně obdržela telefonát od policie.

"Důstojník řekl, že se mnou chce mluvit o některých věcech, které jsem napsala na Twitteru a mém blogu. Řekla, že některé z věcí, které jsem napsala, by mohly rozrušit nebo urazit transgender lidi. Takže mohu prosím přestat psát takové věci a možná bych mohla odstranit ty příspěvky a tweety?" Řekla Margaret Nelsonová The Spectator .

Důstojník nijak netvrdil, že Nelsonová učinil něco nezákonného, ​​a vyvolal tak otázku, proč policisté nyní považují za svou práci řešit svobodný projev.

Úřady později uvedly, že výzva byla učiněna "z důvodu, aby se zvýšilo povědomí o stížnostech", což zní ještě více Orwellovsky.

Zatím, příspěvek na MumsNet, populárním fóru ve Velké Británii, popisuje, jak matka 10letého autistického syna a 20měsíčního dítěte byla údajně zatčena třemi policisty ve svém domově za "zločin", že špatně pojmenovala pohlaví (misgendering) někoho na Twitteru.

Telefon a laptop matky byly údajně zabaveny a ona byla zadržena v cele po dobu 7 hodin bez hygienických pomůcek.

Ve Spojeném království jsou takzvané "nenávistné incidenty" stíhány, pokud se postižená osoba vnímá jako oběť, což je standard, který nevyžaduje žádné skutečné zločiny či přestupky.

Navzdory tomu, že Spojené království bylo zasaženo nárůstem míry násilné kriminality a jen 9% skutečných trestných činů skončilo zadržením a obviněním podezřelých, stále více policistů se věnuje hlídkování online projevuMike

Zdroj: Paul Joseph Watson
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
KOMENTÁŘ:

Kostel
15. 4. 2019 17:09
Walter Laquer: Poslední dny Evropy... Patrick J. Buchanan: Smrt Západu

Vložit komentář: