EpShark

Multikulturalismus rozbíjí Západ

20. 10. 2017napsal Giulio Meotti
9.října 2017

Překlad původního textu: Multiculturalism Is Splintering the West

Pro další podobné články navštivte českou verzi Gatestone institutu


- Multikulturalismus vede k "rozdělení" a fragmentaci evropských společností. - Alexandre Mendel, autor nové knihy, Rozdělení: Kronika islámské secese ve Francii.

- V rámci evropského multikulturalismu ztratily muslimské ženy mnoho práv, které měli mít v Evropě. Multikulturalismus je ve skutečnosti založen na legalizaci paralelní společnosti založené na právu šaría, které je založeno na odmítnutí západních hodnot, především hodnot rovnosti a svobody.

- Evropské elity zavírali oči, zatímco muslimští radikálové porušovali práva jejich vlastních lidí.

Oficiální statistiky Evropské unie o terorismu jsou dramatické:

„V roce 2016 bylo reportováno členskými zeměmi EU celkově 142 teroristických útoku hlášených osmi členskými zeměmi EU. Velká část z nich byla neúspěšných a zmařených ale byli zde i dokončené a úspěšně provedené útoky. Víc jak polovinu z nich (76) hlásilo Spojené království. Další země byly Německo 5, Belgie 4 a Nizozemsko 1. Teroristické útoky měli na svědomí 142 obětí a 379 zraněných. V roce 2016 bylo za teroristické činy zatčeno 1 002 osob.“

Všechny tyto země se pokoušely integrovat muslimské komunity, ale všechny přišli ke stejnému konci. „Dokud tohle bude pokračovat, neúspěšná integrace bude pro Evropu představovat smrtelnou hrozbu," napsal Wall Street Journal po bombovém útoku , který v Manchesteru zabil 22 lidí. Podle nové knihy francouzského reportéra Alexandra Mendela, „Partition: A Chronicle of the Islamist Secession in France" („ Rozdělení: Kronika islamistické secese ve Francii “), multikulturalismus vede k rozdělení evropských společností.

Rovněž vede k neustálým vlnám teroristických útoků. Minulý srpen v jediném dni zabili islamisté 20 Evropanů v Barceloně a Finsku . O měsíc později byly zabity dvě dívky v Marseille a v Birminghamu a šíitský chlapec byl brutálně zraněn. To všechno představuje smrtelnou sklizeň evropského multikulturalismu. Jedná se o nejvíce romantizovanou a svůdnou evropskou ideologii od komunismu.

Existuje „stále více a více "oddělených komunit", které hnízdí uvnitř národů na celém Západě", napsal nedávno americký historik Andrew Michta .

„Vznik těchto enkláv, posilovaný elitami prosazovanou politikou multikulturalismu, a politikou potlačování západní kultury vede k rozpolcení západní společnosti.“

Pouze dvacet minut odděluje Marais, elegantní čtvrť Paříže, kde sídlí kanceláře Charlieho Hebda, a Gennevilliers od předměstí, kde sídlí 10 000 muslimů, kde se narodili a byli vychováváni bratři Kouachiové, kteří zastřelili karikaturisty Charlieho Hebda. V Birminghamu leží předměstí Sparkbrook , které vyprodukovalo desetinu anglických džihádistů. Všechna největší města Evropy mají oddělené enklávy, kde se nyní rozšiřuje islámský apartheid.

Tady, burky a vousy něco znamenají. Oblékání vždy symbolizovalo loajalitu vůči životnímu stylu a civilizaci. Když Mustafa Kemal Atatürk zrušil kalifát v Turecku, zakázal vousy pro muže a závoje pro ženy. Šíření islámských symbolů v ghettech Evropy nyní poukazuje na oddělení těchto předměstí od zbytku země. Nový vůdce britské strany nezávislosti (UKIP) Henry Bolton nedávno uvedl, že Británie je "pohřbena" islámem a "zaplavena" multikulturalismem.

"Multikulturalismus", podle bývalého arcibiskupa z Canterbury, lorda Careyho z Cliftonu , „vedl k vraždam ze cti, ženské obřízce a zavedení práva šaría v některých lokalitách ve Velké Británii." V rámci evropského multikulturalismu muslimské ženy ztratily mnoho práv, které měly mít v Evropě. Čelí "zločinům zneúctění" za to, že se odmítli zahalovat, za to že se oblékají v západních oděvech, za to že se setkávají s křesťanskými přáteli, pro konverzi k jiné víře, pro snahu o rozvod, pro odpor k tomu, že jsou doma bité a pro to že jsou příliš "nezávislé".

Jednou z velkých ironií multikulturalismu je: Pět evropských členů NATO nyní bojuje v Afghánistánu proti Talibanu, který zotročuje ženy, zatímco v Evropě se stejné věci dějí v jejich vlastních ghettech.

V rámci multikulturalismu se začalo docházet k časté polygami i, spolu s mrzačením ženských pohlavních orgánů ( 500 000 případů v celé Evropě ). Multikulturalismus je ve skutečnosti založen na legalizaci paralelní společnosti založené na právu šaría, které je založené na odmítání západních hodnot, především rovnosti a svobody.

Kromě toho strach z "porušování práv" islámských menšin vedl k úmyslné slepotě. To se stalo v Rotherhamu , městě v severní Anglii, kde žije 117 000 lidí, kde bylo umožněno pokračovat v masovém znásilňování nejméně 1 400 nezletilých dívek ze strany "znásilňujících gangů pákistánského původu" po mnoho let.

V rámci multikulturalismu rovněž vzrostl antisemitismus, zejména ve Francii. Francouzský týdeník L'Express věnoval celý článek otázce " nové nemoci francouzských Židů ".

Všechna nedávná politická zemětřesení v Evropě jsou důsledkem selhání multikulturalismu. Jak řekl britský historik Niall Ferguson , hlavním důvodem pro Brexit bylo přistěhovalectví.

„Mnozí lidé ve Velké Británii se podívali na uprchlickou krizi v Evropě a pomysleli si: pokud dostanou německý pas, přijdou do Británie a my nebudeme schopni je zastavit. To byla klíčová otázka pro voliče a legitimní, protože Němci otevřeli dveře obrovské migraci z muslimského světa. Kdybyste se na tyto věci podívali ze Spojeného království, reakce by byla: počkejte chvíli, co když přijdou sem?"

V Nizozemí je vzestup Geerta Wilderse přímým důsledkem vraždy filmaře Thea van Gogha holandským islamistou a lidové reakci proti multikulturalismu, která pak následovala. Ve Francii byl politický vzestup Marine Le Pen spojen se dvěma lety velkých teroristických útoků, kdy bylo zavražděno 230 francouzských občanů .

Navíc mimořádný úspěch strany Alternative for Germany (AfD) v nedávných německých volbách je důsledkem smrtelného rozhodnutí kancléřky Angely Merkelové o otevření dveří více než milionu uprchlíků a migrantů. Beatrix von Storch, líderka AfD, právě řekla BBC, že " islám nepatří do Německa ". Vysvětlila, že je jedna věc, když se dovoluje muslimům soukromě kázat svou islámskou víru, a druhá věc je tolerance politického islámu, který se snaží změnit německou demokracii a společnost.

Evropské elity zavřeli oči, když muslimští radikálové porušovali práva jejich vlastních lidí. Mnoho islamistů pak zaklepalo na dveře Evropy se stále větším odhodláním. Multikulturalismus zabíjí a destabilizuje Evropu tak, jak to dělal pouze nacismus a komunismus.

Giulio Meotti, je kulturní editor pro Il Foglio a italský spisovatel a novinář

Pro další podobné články navštivte českou verzi Gatestone institutuNež začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Vložit komentář: