Neomarxistický eurokomisař: donutíme Východoevropany přijmout uprchlíky

22. 3. 2017Evropský komisař pro migraci říká, že EU má “prostředky způsoby a sílu” jak donutit členské státy akceptovat muslimské migranty.

Dimitris Avramopoulos, řecký komisař pro “společnou migrační a azylovou politiku” dělal komentáře při své návštěvy Polska, které odmítá akceptovat ekonomické migranty do své země. “Pokud neuvidíme jasné výsledky do září, komise nebude váhat použít donucovací prostředky”, varoval.

Avramopoulosovy komentáře představují poslední ze sérií hrozeb od vysoce postavených evropských úředníků zemím, které nesouhlasí s migračními kvótami, které by měli přesídlit 160 000 migrantů z Itálie a Řecka do konce září.

“Komise může začít přestupkové řízení a rozhodně to zvážíme”, řekl viceprezident Evropské komise Frans Timmermans minulý měsíc a dodal, že “tvrdý nátlak” nakonec přesvědčí země adoptovat diktát Evropské unie.

Nikým nevolená Evropská komise dokonce vyhrožovala členským státům pokutou 250 000 euro za každého migranta, kterého odmítnou přijmout. Komise chce “férově a rovnoměrně” redistribuovat migranty přes celý kontinent.

Ministryně zahraničních věcí EU Federica Mogherini minulý měsíc oznámila, že unie nemá žádný záměr uzavřít hranice a zredukovat počet migrantů. “Budu k vám úplně upřímná. Evropa nechce a neuzavře svoje hranice”, řekla. “Evropané by si měli uvědomit, že potřebujeme migraci, aby naše sociální systémy byly dlouhodobě udržitelné”. Opravdu ale nevím, jak migranti pobírající sociální dávky a páchající trestnou činnost mohou zvýšit udržitelnost těchto systémů.

Maďarsko, další členský stát, který odmítá přijímat uprchlíky, nedávno schválil zákon, který nutí žadatele o azyl, aby zůstali v detenčních centrech mimo maďarské hranice a čekat dokut nebudou jejich žádosti zpracovány.

“V téhle situaci je postoj Maďarska jasný: externí hranice Evropské unie musejí být chráněné a hotspoty pro zadržení žadatelů o azyl musejí být zřízené mimo území EU”, řekl György Bakondi, bezpečnostní poradce maďarského premiéra v lednu.

Eurokomisař Günther Oettinger má další skvělý nápad – jednotnou dávku pro migranty v celé EU.

„Jak komise navrhujeme, aby byly v EU harmonizovány azylové procedury i právo na dávky pro žadatele o azyl. Pokud by k tomu došlo, nepotřebovali bychom žádné kvóty, protože by polevila přitažlivost zemí jako Německo, Rakousko, Dánsko a Švédsko.“

Je to velice zákeřný plán, jak to komentoval Institut Václava Klause:

„Jednotná dávka pro migranty by zajistila její vyšší kupní sílu v méně rozvinutých zemích Unie, čili země s nižší cenovou hladinou (jako je ta naše) by se konečně staly pro přistěhovalce nejatraktivnější. Nástroj je jiný, cíl je však stejný jako u kvót.„

Jak vidíme i tenhle rok si užijeme s neomarxistickou EU spoustu zábavy.

Mike

Zdroj: infowars.com, institutvk.cz
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
KOMENTÁŘ:

gazeboo
23. 3. 2017 10:38
Myslím si že teď už nemají šanci, odpor je příliš veliký

Vložit komentář: